folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cumhur Artık Sabunu Düşürmemeye Odaklanıyor!

Cumhur Artık Sabunu Düşürmemeye Odaklanıyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

cumhur reklam için (yada her ne isim verirseniz) internet hacer i hacklemişdi adamlar savcılıkdna cumhuru bulmuş konuşmuşdu daha soınra affettik geyiği oldu ama savcılık affedermi :)

hayatınını geri kalanında ulucanlar F tipinde sabunu düşürmemeye odaklanmasını diliyoruz arkadaşın bu arada domaindeki mailin hacklenmesi hala yalan geliyo bana domaini alan adam siteye haber falan ekleyemez domainden hosta hiçbir erişim alamazsınz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Okuldan bir arkadaşı ile konuştum dün işte dedim hoca walla aklını kullanırsa bu medyatiklikle çok mala vurur ama şimdi görülüyorki ulucanlarda sanayinin yanında:) Onun mala vuracaklar gerçi ulucanlarda E tipi warmı bilmiyorum ama sanırım yok yani F tipinde kafayı yiecek artık odasına vuran güneş ışığından tabi vuruyorsa onun üzerinden atlar,can sıkıntısı bunu yapanlar war:)

Yada matematiği iiymiş:) yatağının enini boyunu falan hesaplasın yanan ampulun odayı ısıtma oranını falan gerçi kağıt kalemde yok wah wah yazık neyse dostlar önümüz bayram açık görüş war gideriz:) temiz boş cd aman pardon:P boxer götürürüz.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

ya  ewet cumhur onat internerhaberi  hackledi  hapise  atmıslar:)

allahı m ya  sen nasıl bir insansın proxy  kullanmıs  aklı sıra  nasıl bulmuslar savcılık proxy  felan dinlemes  blur.ama  bende  aptallık  yapmıs.git  internet  cafeden yap bir  dahada  internet  cafeye  gitme.belki  o  zaman yakalanmayabilirdi.yada  ankara yı  terket yanlış yapmıs biz  hackliyemiyoz  millet  hackliyor  yakalanıyor.haytı gitti okuldanda  atılır kesin.

cumhura  yazık oldu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    Hoca yok adamı tanımam etmem ii de birisiymiş sanırım kötü oldu yani tamda vize final haftasında,eğitimini dondurur o kolay zor bir şey değilde bok gibi bi şey bilmiyorum nezarete giren falan wrmı adam orda bile adam 2-3 saat sonra çıkacağını bildiği halde bir karamsarlık içine giriyor eğer eleman şu anda F tipinde ise işi gerçekten çok kötü.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    domainden nasıl hosta dalınıormuş gelsinde bizi bi aydınlatsın zat

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    la anti doru dion ben girdim basmane sora hatay nezerthanesine abi benim yanıma 3 adet:) polis memuru ( şerefsiz köpek ) geldi. direk canını yakarız senin dedi...... bişi sorun anlatmassam yakın m.q:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

domaini alırsın en fazla başka hosta yönlendirirsin ki anlatılanlar fasa fiso o zaman.Bu iş en fazla internethabere yaradı bence çocuk üzerinden pirim yapıp çocugu ziktirler..

Anlamıyorum ya ulan madem bir bok yiyorsun sonra şaşkın tavuk gibi ürkme..

Sabun düştü,Cumhur bittti.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    8mm bunu yazdı:

domainden nasıl hosta dalınıormuş gelsinde bizi bi aydınlatsın zat

hoca sen böyük hekır olmadığın için böle bilmiyorsun adam mailden giriyor çıkıyor yapıyor işte bir şeyler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yanlız adam güvenlik açığına dikkat çekmek istemiş

dikkat çekmek istediğine bak domaindeki mail ah cumhur ah keşke ekşisözlük dava etseydi öyle girseydin en azından xss ile hekledi derlerdi bilmeyene şekil olurdu.. böyle lamer olarak bitirdin kariyerini tüh :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sitenin hali neydi gören varmı? index cart curt varmıydı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    Sitede yazana göre sadece siteyi siliyormuş.O sırada çakmışlar Register.Com kriz masasına ulaşmışlar vs.vs.vs.vs.

Toplam Hit: 8174 Toplam Mesaj: 42