folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cumhur Artık Sabunu Düşürmemeye Odaklanıyor!

Cumhur Artık Sabunu Düşürmemeye Odaklanıyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    çok dandik bir seneryo,bunlar birşeyden korkmuşlar

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

flaş  flaş  flaş  cumhur  onat  babası  ve internet haber  müdür show  tv  de 

çocuk meşhur  oldu  ama  hapşisede  girdi 1 hafta  içinder  çıkar  görürsünüz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    çocuk arada kaynadı bu kesin.Kimse olayın ne olduğunu tam bilemez.Domain yonlenmişse yonlenmiştir olay bitmiştir.Yazılanı okumadığın için yazmışssın.Konu domaini alan şahış aynı domainin hostuna müdahale edemezdi.Zaten edemez anca yonlendirir, aha yonlendirmiş.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

ulan bu çocukla ulucanlardaki tipleri yanyana koyuyorumda mahsun kırmızıgül'ün heavymetal konserinde pogo yapması gibi bir durum oluşuyor.

-oturabilir miyim amca?

-allahın selamını versene amına koyim

-hımmm

-değnekçilikden mi girdin?

-hayır abi domain düşürürken girdim?

-o ne lan?

-sado,bekir,hasan koşun lan terörist var burada.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Abi hackte duygu olmaz,vicdan olmaz.Bu güne kadar öğrendiğim şey budur.Sen ekşiye girip cumhuronat yazıyorsan,orayı burayı domain transfer edip adını duruyorsan.Ben şöle hackerım böle hackerım diorsan yada demiyorsan bunu sadece yaptıklarınla kanıtlıyorsan.Bu işi bilmeyene,öğrenmeye çalışanın suratına tokat gibi vuruyorsan,sen her türlü cezayı daha doğrusu kanunlar neyi gerektiriyorsa,cekmeyede hazır olacaksın daha doğrusu eğer ortada bir şey warsa çekersin yoksa çekemezsin.

Şu anda ne noktada Ulucanlarda bilmiyorum,sanırım tutuklu yargılanmak üzere götürüldü davası görülür iyi hali o hali bu hali efendi hali vs. yer en fazla bi suçu 10 ay onuda ertelerler 5 sene 5 sene içindede kesin bir hükümet af çıkarır hiç bir şeyi kalmaz.

Eğer sucun yoksada hiç bir şey olmaz beraat edersin,yine hiç bir şey olmaz.

Metunun sitesinde okuduğum ve Martyn'nin genel tavrından anladığım kadarı ile yakın arkadaşları olmasından dolayı sanırım olaya biraz duygusal yaklaşıyorlar.Evet biz bilgisiz birileri gibi kankası değiliz,en azından be değilim bilmiyorum konuyu yazılanlar doğrultusunda babalar gibide yazdık çizdim msn den güldük gülüştük.

Bu doğrultuda;şimdi sen bir bok yiorsun bununda bir şekilde cezası var,gerçi bu ülkede bir çok şeyin cezası war ama kimse çekmiyor,neyse efendim ama arkanda politik kimseler savcılar olunca babalar gibi alınıp götürüyorsun:)

Cumhurun ne kadar ii bir insan olduğu,süper bir kanka olduğu,yardım sever olduğu beni bağlamaz neden tanımam tanımadığım bir insan için duygusalda yaklaşamam,yargıdada duygu yoktur;Hakimin önüne savcı tutanağı gelir okur dinler kararı verir...

Sonuç olarak sanki kimse burda hiç hack yapmamış gibi konuşuluyor Martyn hoca sen hack yapmadınmı bu güne kadar diyebilirmisin hoca ben bu güne kadar hiç hack yapmadım sadece tasarım yaptım kod yazdım diyemezsin.Amaçlı amaçsız bir sürü insan hacklendi bu sitede ben 4 senedir warım sürekli birileri hacklendi bende dolaylı yoldan hacklendim kufurteam.com benim spy hackledi ağladımmı?

Ama benim sucum neydi hoca ben kötü bi insanmıyım?
    Sorarım Martyn hoca sana benide tanıyon Cumhuruda Cumhur sana şu konuda basar diyebilirmisin? yani olaya hack olarak bakma duygularınla davrandığın için kişilik yönünden cevap ver.

Sonuç olarak adam boktan bir durumda olabilir,yediği bokun yada yemediği bokun cezasını çekiyordur ama olayı bu kadar dostça ve duygusallıkla yaklaşmayın.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek

http://www.gazeteciler.com/article_view.php?aid=331394

Diyebileceğim tek şey Tamer Şahin ve bu Helal olsun Fake Mail ile Domain çalarak hapse giriyor büyük HEKER Oluyorlar.

CumhurOnat için diyebileceğim tek şey çok iyi olmuş gerzek salak.

Kaç sene almış şöyle müebbet falan hem ben hapse hapis demem müebbet olmayınca...:)))))))))))

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek

tek yaptığınız bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak, internethaber.com da haberlere yorum yazan 30 yaş üstü adamlar bile sizler kadar önyargılı yaklaşmamış. adam için ne yapılabileceğini konuşmak yerine yaptığı icraati çekememeniz daha ilginç.

"sitenin hali neydi gören varmı? index cart curt varmıydı?" hayır yoktu çünkü domaini transfer etti.

internethaber alexa istatistiklerine göre turkiyenin en iyi 30 sitesinden biri. başındaki adamlar haberci, savcılarla haşır neşir tabiki yapılabilicek en iyi şekilde operasyon yaptılar. olay bugün show tv ye kadar sıçradı. mail hackleyip, siteye haber ekledi gibi sallamasyonları kim neresinden uyduruyo ?

sitenizin sahibi şeyhinizinde olaydan haberi vardı hiç değilse önyargılı konuşmadan önce ona sorun öyle konuyu açın. hatta bilginiz olmadığı konularda susunda adam sansınlar, götünüzden sallamanızdan daha iyidir.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=internethaber
    http://metulife.com/forum/viewtopic.php?t=1480&highlight=

cumhurun hapise girmesini diliyorum demek ayıptır.
    benim burda en çok tepki gösterdiğim şey yalan yanlış bilgilerin lanse edilip, bide üstüne zaten hapisteki adama ömrünün sonuna kadar haspiste kalsın gibisinden edilen ağır laflar, bunlar saygısızlıktır.

msn adresine lay lay lom hekır hapiste yazıp gülücük koyan herkesi listemden sildim + blokladım, insanlık böyle günde gösterilir o kişinin benim 4-5 yıllık arkadaşım olması zerre umrumda değil. bi gerçek var cumhur şu an içerde, tamam belki ceza almaz yırtar bi şekilde ama ailesinin durumunuda düşünün bu durumdaki adama hapishandesinden olası diyalogları yazıp makara yapmanın zamanı değil. belkide evet ben çok duygusal davranıyorum hadi siz makaranıza devam edin.

yolladığım mesajları silince aklınızda haklı oluyosunuz dimi :) silin bakalım.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    BlackExploit bunu yazdı:

http://www.gazeteciler.com/article_view.php?aid=331394

Diyebileceğim tek şey Tamer Şahin ve bu Helal olsun Fake Mail ile Domain çalarak hapse giriyor büyük HEKER Oluyorlar.

CumhurOnat için diyebileceğim tek şey çok iyi olmuş gerzek salak.

Kaç sene almış şöyle müebbet falan hem ben hapse hapis demem müebbet olmayınca...:)))))))))))

:) 2. tamer şahin vakası çıkınca kurar sekuritidairesi.com die site bu internethabere yorum yazan "vay amına koyim türkler yapmııış" diyen ağzı açık kel göbekli amcalara virüslere karşı korumada yardımcı olur "abi bak bu maus bunu yemiceksin" die... neyse hack dünyası büyük yasda :)

dua etsin F tipiye atsınlar yoksa o uzunsaçlarının arkasında yatan parlak yüzü görürler sabun davasına döner iyice

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yatsın iyi olmuş götü iyice kalktıydı zaten :D kendini adam sınıfına koymaya başlamıştı

ömür boyu versinler m.q :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    ya abü yatsın,iyi olmuş gibi laflar etmemek lazım. sonuçta o da
    insandır oda bir anne babanın evladıdır. Annesi babası ailesi
    oğlumuz ceza evinde diye üzülmeyeceklermi sanıyorsunuz?
    Akrabaları üzülmeyecekmi sanıyorsnuz? boyle konusmamak
    lazım...

Kafama takılan nokta internethaber in "tamam bir
    daha yapma dikkatli ol derslerine calıs davacı değiliz" deyipde
    içer atılması. Millet bu kadar şerefsiz ve adimi olmuş yaw.
    Yazık...
Toplam Hit: 8210 Toplam Mesaj: 42