folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Cumhurbaşkanlığı‘Nın 100 Yıllık Destan Çanakkale Reklamı

Cumhurbaşkanlığı‘Nın 100 Yıllık Destan Çanakkale Reklamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

aynı anda bütün tabanlara yürümüş oy için tarafsız olacağına namusu ve şerefi üzerine yemin etmiş cbaşkanı :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

la birileri şunlara hatırlatsın çanakkale de millet kemik toplayıp topuklayıp kaçmadı

ama günümüzde kemikleri toplayıp vatan toprağını terkederek bunuda başarı olarak gösteren bunlar değilmiydi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

aynı anda bütün tabanlara yürümüş oy için tarafsız olacağına namusu ve şerefi üzerine yemin etmiş cbaşkanı :)

Bende bunu yazacaktım.Dibine vurmuş tribünlerin.Oy gelsinde nereden gelirse gelsin gibi bir şey olmuş.

Okuduğu Arif Nihat Asya'nın duasıymış.

"Çobansız bırakma Allahım" geçiyor diye seçmiş belli ki.

Aldım ben mesajı. :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ATATÜRK nerede?       Şimdimi akıllarına geldi Vatan,    İmralıya Kandile peşkeş çekilen Vatan Şimdimi geldi aklınıza.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

Bende bunu yazacaktım.Dibine vurmuş tribünlerin.Oy gelsinde nereden gelirse gelsin gibi bir şey olmuş.

Okuduğu Arif Nihat Asya'nın duasıymış.

"Çobansız bırakma Allahım" geçiyor diye seçmiş belli ki.

Aldım ben mesajı. :) 

Benim kendi facebook hesabımda yaptığım;

A) Cumhurbaşkanı
    B) Parti başkanı
    C) Din adamı
    D) Amigo
    E) Hırsız
    Mı? 
    Soru yok cevabı siz bulun...

Bunun altında da Cem Yılmaz'ın "Anasını satıyım beyni yok fikri var." repliğinin fotoğrafı

Aganta Burina Burinata
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    endenius bunu yazdı

la birileri şunlara hatırlatsın çanakkale de millet kemik toplayıp topuklayıp kaçmadı

ama günümüzde kemikleri toplayıp vatan toprağını terkederek bunuda başarı olarak gösteren bunlar değilmiydi

Kemik toplayıp kaçsalar neyse. Bir de bunların Çanakkale'de savaşanların ve komutanların başarısını, çabasını hiçe sayan saçma sapan hikayeleri var. Yok bir duman bulutu inmiş içinden sakallılar çıkmış, yardım etmiş. Yok melekler de savaşa katılmış. Askerler üzerinden prim yapacaklarına bari onları oynatsalarmış reklamlarında. 

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

İçinde RTE olmayaydı çanakkale reklamı olurdu. Bu bildiğimiz RTE reklamı.

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Cb iken bile akpye oy pompalıyor ya

Neyse konu gizli değilmiş bi arkadaşı telefonda konuşurkene mahkemeye sevkettiler

Sınav dönemi susuyum

iyibu! yeniden..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı
    endenius bunu yazdı

Kemik toplayıp kaçsalar neyse. Bir de bunların Çanakkale'de savaşanların ve komutanların başarısını, çabasını hiçe sayan saçma sapan hikayeleri var. Yok bir duman bulutu inmiş içinden sakallılar çıkmış, yardım etmiş. Yok melekler de savaşa katılmış. Askerler üzerinden prim yapacaklarına bari onları oynatsalarmış reklamlarında. 

az duymuşsun

ben sanki orada savaşıp görmüş gibi anlatanları biliyorum :D

aslında adam allan yarısı , olacak okadar mucize :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bohçeli bohçeli zavallı bohçeli. gitti yine bohçelinin oylar :) aga milliyetçiler çok ilginç insanlar biraz bayrak ezan gazı verdin mi seni de milliyetçi sanıyorlar. worldz den arak bayraklı reklam ve dombra saçmalığı da etkilemişti bunları. ya bir adam ben gürcüyüm karım arap dedikten sonra türküm diyenleri ırkçılık yapmayın diye aşşağıladıktan sonra ne yüzle bu işlere kalkışır ve ilginci bu kadar insan nasıl bu zokayı yer ben anlam veremiyorum, etkileyici bir ses tonu ve iyi oyunculukla gelinemeyecek mevki yok demekki.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 7802 Toplam Mesaj: 68