folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Cumhurbaşkanlığı‘Nın 100 Yıllık Destan Çanakkale Reklamı

Cumhurbaşkanlığı‘Nın 100 Yıllık Destan Çanakkale Reklamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne bayrak var, ne vatan aşkı, ne Atatürk. Normalde insanın tüylerinin diken diken olması gerekirken, arkaya verilmiş ezan sesi, ardından çıkan cumhurbaşkanı konuşması...

Nerde vatan aşkı nerde duygu? 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Ne bayrak var, ne vatan aşkı, ne Atatürk. Normalde insanın tüylerinin diken diken olması gerekirken, arkaya verilmiş ezan sesi, ardından çıkan cumhurbaşkanı konuşması...

manevi değerler dışında bu ülkenin hiç birşeyini sevemiyorum
    huzur yok, düzen yok, güvenlik yok, adalet yok...
    herkes birilerinin yada birbirlerinin deynekcisi olmuş, nasıl sevilir ?
    hani hepsi böyle değil ama bazı hırsız suriyeliler var ya, onlar bile memnun değildir bence...

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bu gidisle aktor olabilir. Ama mitinglerdeki adamdan eser yok

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Butun rizelileri toplamislar, arkadan ver ezani, "sayin öcalan aldigi kellelerin cezasini cekiyo" fitratiyla iki yalandan dua oku, nisan ayinda secime yonelik sür reklami piyasaya. O canlarini feda edenler bunlari görse mezarlarinda ters dönerler.

Florenzi tarafından 22/Nis/15 02:47 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

biz ona ülkeye lider ol dedik o gitti dunyaya lider oldu <3

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

manevi değerler dışında bu ülkenin hiç birşeyini sevemiyorum
    huzur yok, düzen yok, güvenlik yok, adalet yok...
    herkes birilerinin yada birbirlerinin deynekcisi olmuş, nasıl sevilir ?
    hani hepsi böyle değil ama bazı hırsız suriyeliler var ya, onlar bile memnun değildir bence...

Hocam nerde yasadigini bilmiyorum fakat yurt disina cikinca, can guvenligi, huzur duzen gibi seyleri asil o zaman anliyorsun.

Macaristan debrecendeyim, kapimi kilitlemeden uyuyorum.hatta kapim disardan acilabilen bi kapi.gecenin herhangi bir saati orman yada sehrin herhangi bi yerinde hic bir osrun yasamadan gezebiliorum.kizlar icinde en cok laf atiolar o kadar.

Budapeste bu kadar rahat degil diyolar ama turkiye gibi oldugunu hic sanmiorum.

Birde denilen dogru genelde bu tip videolarda tuylerim diken diken olurdu, simdi hicbisi hissetmedim acaba adami sesini duydugum icjn mi yoksa cok kotu yaptiklari icin mi bilemedim

Ekerci tarafından 22/Nis/15 03:49 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

28 yıllık yaşamımda bu adam kadar tiyatrocu bu adam kadar palavracı bu adam kadar iki yüzlü bir insan görmedim.

Toplam Hit: 7799 Toplam Mesaj: 68