folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder CW, "Çok Eziksin" Başka Bir Şey Demiyorum..

CW, "Çok Eziksin" Başka Bir Şey Demiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

Yaw o CW ye üye olmak için o kadar uğraştım sonra bi üyenin beni msnine eklemesinden sonra iğrendim.Ezickler ya allahım neydi o öle photoshop yabancı artistlerin böle matrix teki neo'nun yüzünün yerine kendininki koymalar falan ııığğğğyyy bööööğğğrrrlkk o kadar mallık ne diğim böle diyecek bişi bulamıom artık:D

Ben onlara bu System of a Down un fan sitelerini çökertmeleri için üye olmuştum sayi hatırladım 

NEDEN? (soru olarak)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    cw den ne bekliyodunuzki ? en nihayetinde kendine domain regleyip kendi domainine index gömen insanlar ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tbt de akp hakkında iyi yorum yazanlara iyi gözle bakmıyo buda bir gerçek :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    bende cwdeyim muhah.. ama harbi ya burası bi başka cwde normal bi site ama biraz fazla kuralcı galiba.. boşverin arkadaşlar hepimiz kardeşiz birbirimize destek olalım bence :D 

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    geçen cumhurbaşkanlığı ile ilgili bi yazıya msj attıydım. İstesenizde istemesenizde seçilecek diye benim de msjımı sildiler? Not: orda diil tahribatta oldu bu  :)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Djim alperim ve ibosoft güzel noktaya şeyetti. Tamamen tarafsız olan hiç bi yer yok aslında.Tahribat da mümkün olduğunca saygı göstermek adına zaten siyaset işlerini kaldırdı. Yani moda ak parti mi oldu,tarafalr ve karşı olanlar diye. Bir de bu siteye ait hissediyorsanız kenidinizi,diğer siteleri kötülemenin manası ne? Ne bok yiyorlarsa yesinler! Biz "onlara" "bunlara" rağmen mi tahribat olmuşuz?..

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ben fikrimi söylüyorum şimdiye kadar siyaset yaparken birine küfür birine hakaret duyamazsınız bendenadam solcudur sağcıdır beni ilgilendirmez ben bugün akpye oy verir yarın dsp yede veririm (tek girseydi verecektim) ama Chp nin yönetimi değişmeden vermem (aynen MHp içinde geçerli) Demem oki ben işin siyasi boyutuna bakarım o parti bu parti hiç önemli değil icrata hal ve davranışlarına göre veririm.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ii hoş söylüyorsunda.. tahir faktörü var .. adam beni etkiledi gece tuvalete gidemeyip balkon sefası olasım geliyor .. selametle (f)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek
    ben uzun süredir bu siteyi takip ediyorum fakat benimde gördüğüm şey bu sitedede akp'ye yer olmaması akp'ye sayan bir sürü konu gördüm fakat akp'yi öven hiç konu göremedim ayrıca o dğer konularda akp'yi savunan arkadaşlar olmasına rağmen cw zaten bağnaz bi lamer sitesi fakat bu sitede aynı şey yok değil kusura bakmasın site yöneticileri
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek
    CW ne? yenilirmi içilirmi? adresi ne?

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
Toplam Hit: 8528 Toplam Mesaj: 56