folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder CW, "Çok Eziksin" Başka Bir Şey Demiyorum..

CW, "Çok Eziksin" Başka Bir Şey Demiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    DoomsDay bunu yazdı:
    -----------------------------

allaha saygı duymak ne zamandır eziklik oldu siz nasıl millyetçisiniz ? atatürkçülüğü bilmeyeni başbakan yapmayın diyolar kendileri atatürke yakışır ne yapıyorlar ? ben ne cwdenim nede başka bi timden ama şunu unutmayın onlar ne kadar akp cilik sezdiriyorsa sizde anti akpcilik sezdiriyorsunuz şu güne kadar yapılan savaşlar hep iman gücüyle alındı ve hep öle kalacak o yüzden dinini ve imanını çöpe atma ;)

Iman gucu nie Irak a yardim etmedi yada Filistine Bunlar imansiz insanlar mi ??Kafasina bombalari yiyende iman miman kalmaz!!

Bide Kimsenin alahla alakali olarak AKP ye karsi ciktigini sanmiorum adamlarin rejim degistirme istegine karsi bence millet

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jeen
    Jeen's avatar
    Erkek

hoca kasma okadar ya :D sana gel seni yüz-binBAŞI (yada kafası) yapalım deseler, bu konuyu açarmıydın, peah bi postu silinmiş bizimkisi kudurmuş :D

kim nası heykırlık yapmak istiyorsa öle yapar, bizene ki biz tbt yiz piçiz, bunu açık açık sölüyoz :D

onlarda cw, islamcı, onlarda açık açık sölüyor :D

e.e? herkes açık açık sölüyosa öle oldugunu, sorun nerde? adam islamcıyız sadece islama karsı siteleri heykliyoruz diyorsa, siz onları islamci akp ci vs. diye suçlayamassınız ki, mantıksızlık olur.

herneise. reklamını yapmayalım.

kendi kuyruk acınız yüzünden konu açıp, biyerlerin reklamını yapmayın.

2004"ten beri ziyaretçi... ulan simdi gördüm bu kayıt forumu yaw, tahrikey üye kodu falan ne ayaktı ya? kefaletle sanıyodum ben amk :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Hoca bilip bilmeden konuşma önce konuyu oku..Benim cw'de ne mesajım var ne topicim..Benimle alakalı bişe değil yani şahit olduğum bişeyi gördüm yazdım..İkincisi benim ne kuyruk acım olacak ki? Hem Kullanmadığım üyeliğimi silseler nolur?

ÜÇÜNCÜSÜ, ben onların savunduğu şeyi, misyonlarını eleştirmedim..SİTELERİNDE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ OLMADIĞINI KENDİLERİ GİBİ DÜŞÜNMEYEN KİŞİLERİN MESAJLARINI, TOPICLERİNİ SİLDİKLERİNİ VE BUNUN BİR E-ZİK-LİK OLDUĞUNU SÖYLEDİM..

Ve son olarak bence sen kasma kendini bana bok atmak için..Önce konuyu oku anlatmak istediğimi kavra öyle konuş..

Ha bi de bu arada ben tbt piçi falan değilim, müridiyim :)

Edit : Benim üyeliği nasılsa kullanmayacam diye ve o zamanlar kefalet boku var diye arkadaşa vermiştim..şifresi hâlâ aynı ve rütbesi yarbay..Öyle bi beklentim ya da kaprisim olsaydı, o üyeliği kullanarak cw'de yarbaylık yapar geleni gideni yarardım ama ben forumlarının paylaşım unsurlarına uymadığını, düşünce özgürlüğü sunmadığını düşündüğüm için takılmıyorum oraya, kimseye de tavsiye etmiyorum..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcqlock
    pcqlock's avatar
    Erkek
    arkadaşım sen hiç oradaki eğitimi gördünmü bakayım haklısınız herkez herkezin düşüncesine saygı duymalı bana görede akp ta a.q. buna da saygı duyun ama sölim bütün cw liyi katmayın orada dengesizide var abiside
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Fistan'ın da dediği gibi : Konuşsam tesiri yok sussam gönül razı değil..

Ben ne diyorum sen ne diyorsun..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jeen
    Jeen's avatar
    Erkek

ya hoca git işine, biz malız sen akıllısın degilmi. yok bilmem yarbaylıgı varmışta kullanmıyormusta. bize ne ulan :D

birisi basmasa kuyruguna böle zırtlamassın. CW açılalı beri öle. şimdimi gördünde eleştiriosun.

ulan hiçbişeye yanmıyom cw ci sanacaklar ona yanıyom :D

2004"ten beri ziyaretçi... ulan simdi gördüm bu kayıt forumu yaw, tahrikey üye kodu falan ne ayaktı ya? kefaletle sanıyodum ben amk :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

buradada ben abdullah gülü istiyorum diyenin mesajını siliyorlar

onlara görede burası ezik ozman.Böyle saçmalık olabilir mi

herkes işine baksın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    jayde bunu yazdı:

buradada ben abdullah gülü istiyorum diyenin mesajını siliyorlar

onlara görede burası ezik ozman.Böyle saçmalık olabilir mi

herkes işine baksın

sanırım yakın zamanda bi yere bakarsın :).. ezik olan kendini heryerde belli edior yapacak bişe yok :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    merak ediyorum şu cw nin ismini nasıl bulup uydurmuşlar ömerçipteki gibi "nede olsa piçin tersi:P:D"

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek

Beyler bu CW pardon WC hakkında konular açmıyalım reklamları olmasın.Tahribat'a uzun zamandır girmiyordum.Giriyim bir bakıyım ne var ne yok diye girdim...

CW'yi ilk kim hackledi? (zaten bi kere hacklendi)

Cevap: Hothackers Team ( Bildiğiniz EFSANE Hacker Topluluğu )

Eee ben kimim tabi ki "LiL_CaT" (Eskiler ve Tahribatın Abileri tanır)

Uzun zamandır uğraşmıyorum bu hack işlerinle ama yine el atabilirim heran. :)

Toplam Hit: 8529 Toplam Mesaj: 56