folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Cyber-Warrior.Org Security-Code (Login_User.Asp) Bypass Exploit

Cyber-Warrior.Org Security-Code (Login_User.Asp) Bypass Exploit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hafiz su exploit i indiremiyorum, baska bir yere yuklesen veya linki yenilesen.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Prometheus hakklı millattan önce 233234234 nin konusu niye hortlatıyorsunuz :|

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    çüş hortlatıığı konuya bak milattan önce yeni sayılıo bunun yanında :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mal lan bu site.İşleri güçleri kapılı kapılar ardında grupça vuruşmak.Zamanında ne bok olduklarını fazla belli etmedikleri için bende takılmıştım.Akabinde Atatürk'e yapılan hakaretler fethullah gülen propagandası beni çileden çıkarmıştı.Şifre'den sonra cw gerçekleri diye bir sitede ben açmıştım :) Ne bombaydı ama free siteden üzerinden yayımlamıştım askere gittim geldim hala duruyordu sonra kendi kendine kapanmış.Tek kelime yalan yazmadığım için tahammül edemiyorlardı.Bu siteye dikkat ederseniz online listesi hep aynı uzunlukta.Kefille falan üyelik deniyor ama yazın bakim kefil havuzuna anında davetiye çıkarıyorlar.Üyelere açlar aç :D Medyatik olduklarıda bi gerçek tabiki.Drawmohammed olayında darb tim'i (o zaman grup diyorduk) oluşturanlardan biri olarak bir haftalık uğraştan sonra ismimin geçmemesi ve siteye atılan index'in ingilizce ve arapça olması beni bitiren noktaydı.Kaldı ki Atatürk'e ana bacı söven rütbe alır, kötülüyen yerinde sayar.Bu işin bilgiyle bi alakası yok.Pkk sitelerini hacklemişler palavrasını bir kalemde geçerim ben.Onu yapanlar userlerdir emin oldun.Sitenin öyle bir niyeti yok onlar daha çok fato, nur gibi konuların peşinde.Gelelim yaş ortalamasına.Tahribatta yaş ortalaması belki 19-20 dir ama cyber'da emin olun 12-13 :) ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

bende program calısmıyor herseyi secip başlat diyorum.

Bypass işlemi başladı diyor ve öyle kalıor

kahrolsun bağzı şeyler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    cw kendini birbok sanıyor varya birde doctus mudur ne halt siteyse yöneticilerine de içindeki üyelerine de öyle gıcık oluyorum ki kendilerini onlarda bir bok sanıyorlar  akıllarınca spymastersnake in yaptığı gibi yapıyorlar oda yılarca  kaşındı kaşındı serverini rootladır verdiler eline uff oldu al şimdi kayıplara karıştı  bu doctus unda sonu öyle olacak gibi

katılıyorum, ne zaman foruma soru sorsam kıl bir cevap almışımdır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirhot
    sirhot's avatar
    Erkek

Ern3st bunu yazdı:

bende program calısmıyor herseyi secip başlat diyorum.

Bypass işlemi başladı diyor ve öyle kalıor

Bahsettiğin programın konusu işin içine saldırı sokulduğu için kaldırıldı.

#darkedition.com
Toplam Hit: 19657 Toplam Mesaj: 68