D-Smart

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Dsmart'ı satan firmalardan birisi ztn Next&Next Star :) bu bir ikincisi babana şöyle bişey sun baba gel Digitürk alalım de :)Vestel'in kampanyası war ona bak derim yani :)  

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    yaw adam next te at yarışı var mı diyor :D adam kafayı bozdu izleyecek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

=) Hojam D-smartlar humax cihazlardır. Ne kadar boktan bir paket olduğunu şöyle özetliyim.

Öyle bir sözleşme imzalatıyorlarki şööle bir maddesi var. dogan grubu bu cihazi aldiniz diye yayin vermek zorunda deildir diyor. yani tutmazsa keserim yayını diyor:) gusel yatirim tabi...

Bide boy boy haberler goruoz d-smart turkcell superlige goz dikti fln diye... herkez ligleri alacak sanıyor ama 2010 a kadar ligler digiturkte :) bu kadar kandirilmaz bu insanlar yazik ya:)

Digiturk sanırım yakında HD yayına geçiyor ve acaip ucuzladı. D-Smart ise turksat adlı çöp uyduyu kullandığı için hd yayın fln onda mümkün olmayacak uzun bir süre. Digiturk baya bi ucuz şu ara rekabete girdi, kesinlikle tawsiye etmem izlenecek kanal olmayınca 1000 tane kanal olsa ne yazar :)

ha digiturk almam diyorsanda d-smartın salak humaxindan daha iyi aletler var git birini al işte

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bende digiturk kullanıyorum gs tv hariç hiç bi eksiği yok.onuda yakında koyarlar zaten tavsiye ederim.d-smart flan yalan.

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

peki öneri vereceğiniz çihazlar ?

Birde şu babamın isteğine uyan bişi.  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    piyasada bikaçtane cihaz var duyduğuma göre digiturk dahil tüm kanalların şifresini içindeki emu ile 1 yıl çözebiliyormuş. onu bi araştır derim

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    bence de next&nextstar çok baba.bizim ondan en azından :D ayrıca babana söle next&nextstarda da "at yarışı"(!) var:D hem de çok daha neşeli at yarışları :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

digiturk kullananlar söyleyebilirim..tarifesi nedir aylık kaç paradır fln diye..adsl gibi şey varmı bunda 2 yıl kullanıcam abi söz diyerek baglantı ücreti almamaları gbi bişey :) ?

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

discovery için alınabilir hipodrum tv gece şifreleniyormu ki normal uydu alıcaları çekiyor o kanalı kanal geçişleri felan kötü diyorlar.
    eğer şifreleniyorsa yapıcağın tek şey d-smart bu kanalın şifreleri çözülemiyor.
    Bu arada Dt cardsharing le çözülebiliyor sadece oda ya skystar yada dreambox olması lazım server bulamıyorlar ondada galiba hem yasal değil değmez.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    d-smart al kendini şmart :D

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
Toplam Hit: 3735 Toplam Mesaj: 23