folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Dağ, Yeşillik , Doğa Ve Deniz Yer Tavsiyesi Lütfen

Dağ, Yeşillik , Doğa Ve Deniz Yer Tavsiyesi Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

Bahsettiğin yer tam bizim oralarda deresi denizi insanı ama tanıdığın olmayınca kalacak yer yok ha çadır kurarım dersen kafa dinlemek için birebir gürültü sıfır derelerde su bol ceviz erik elma kızılcık ne ararsan var resim atardım ama hepsi silindi 

Sizin ora ,?

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Olympos değilde Adrasan belki kurtarir,

Adam arabayla denize gireceğim diyor.

Olymposta bir yerden sonra arabayla gidemez yürümesi gerekir.

Ülke cennet gibi ancak hepsi ayni lokasyonda değil,

mesela Phasalisin denizi güzeldir, Kaşta tekne turu yapilir, Köprülü kanyonda buz gibi doğanin arasindan gecen akarsu izlenir.

bu arada araba ile direk girmek icin Korsa koyu uygundur, kaptirdinmi 3-5 metre gidersin hocam :)

Fethiye ayri bir guzeldir, gezilecek yeri çok.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Bartın amasra kurucaşile (butik otel v.sler var)

Balıkesir adaları (marmara erdek v.s)

Bursa iznik (göl sana uyarmı bilmem)

Sakarya sapanca (2. Göl önerim)

Sinop ayancik ( ben gittim begendim kriterine uyuyor yinede bir bak sen butik otel ve apartlar var denize sıfır ayrıca tabiat harikası erfelek şelaleri var aracın ile gidersen tavsiye ediyorum gitmeni )

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Olympos değilde Adrasan belki kurtarir,

Adam arabayla denize gireceğim diyor.

Olymposta bir yerden sonra arabayla gidemez yürümesi gerekir.

Ülke cennet gibi ancak hepsi ayni lokasyonda değil,

mesela Phasalisin denizi güzeldir, Kaşta tekne turu yapilir, Köprülü kanyonda buz gibi doğanin arasindan gecen akarsu izlenir.

bu arada araba ile direk girmek icin Korsa koyu uygundur, kaptirdinmi 3-5 metre gidersin hocam :)

Fethiye ayri bir guzeldir, gezilecek yeri çok.

fethiyeye de bakıyorum hocam zaten ama biraz kaldığım yer dağ orman filan olsun iistiyorum

bu arada imzan çok anlamlı her zaman derim hiç yaptıklarımdan değil hep yapmadıklarımdan pişmanlık duydum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Hocam mesafeyi dert etmiyorsan googleye Artvin/Şavşat yazıyorsun al sana ormanlık alan karagöl falan var ormanın içi çeşit çeşit kalaçak yerler var.Deniz için de Hopa ya inersin bir saate yüzersin,Batuma geçersin,sahili dolaşıp gelirsin .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Benimde böyle bir planım vardı iyi oldu takip

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 1770 Toplam Mesaj: 17
tatil deniz yeşillik dağ huzur orman mangal