folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dayak Yedim Yüzüm Çizik İçinde Geçer Mi ?

Dayak Yedim Yüzüm Çizik İçinde Geçer Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Herne kadar dayak yediğimi sanmasamda öyle diyelim :) Kavga ettik direk eleman yüzümü cırdı gözümün kenarını filan tırnakladı.yüzümün beş altı yeri kan içinde kaldı.Mürit abiler mürit kardeşler yüzümde iz kalırmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:) kalmaz

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Yaralar derin ise kalir.

Parlayan bizi paylar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Çok derin değilse kalmaz merak etme.adece temizle yıka mikrop kapmasın

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

yaranın oluş biçimine ve şekline göre değişir bu... yani derin bi yara ise iz kalır muhtemelen...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---ALPER---
    ---ALPER---'s avatar
    Erkek

babuş git doktora özellikle estetisyen olsun bi ilaç veriyolar yara izinde kapanırken max iz kalacak şekilde kapanmasına yardımcı oluyo hem kabuk tutturmuyo

bizim bi canki oda ortamda kalmış aynen yüzünde 1-2 derin iz yapmıslar elemanlar oda böle bi doktor bulduda şimdi fazla bi şey anlaşılmıyo yuzunde...

Nerde şekil şukul varsa,hepsi toplanmış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yüzünde olmasa iyleştikten sonra yara izini hafif yak sonrada yanık tedavisi uygula derdim ama yüzde olmaz sakat olur

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

yaralr fazla derin değil sanırım bi sağlık ocağına gidivereyim.Bir ay boyunca kimseyle kavga etmicem bir ay hazırlıcam kendimi.geri alıcam intikamımı :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

geçmiş olsun ufak tefek yaralar geçer derin kesikler geçmez mesele 2 ay önce beber çenemi kesti tral olunca çenemde kedi götü gibi çizik duruyor birde kavga etmek hayvansı bir duygu direk benim gibi dövecen kişiye önce biber gazı sonra direksiyon kilidi ile giriceksin merterde 2 metre boyundaki bar bady gardını bu yöntemle dövdüm

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:
    -----------------------------

geçmiş olsun ufak tefek yaralar geçer derin kesikler geçmez mesele 2 ay önce beber çenemi kesti tral olunca çenemde kedi götü gibi çizik duruyor birde kavga etmek hayvansı bir duygu direk benim gibi dövecen kişiye önce biber gazı sonra direksiyon kilidi ile giriceksin merterde 2 metre boyundaki bar bady gardını bu yöntemle dövdüm

-----------------------------

şunu öğrendimki kavgada delikanlılık olmuycak.Nerden kaç paraya temin ederim biber gazını ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

kalmaz kalmaz ))

için rahat olsun

Toplam Hit: 8690 Toplam Mesaj: 43