Deamon.Exe Tr-V9.Net/ Virüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mutlu112
    mutlu112's avatar
    Erkek

merhaba sevgili arkadaşlar
    ne oldu bilmiyorum ama tüm tarayıcıların ana sayfası tr-v9.net/ olarak değişmiş. düzeltiyorum bilgisayar kapanıp açıldıktan sonra yine aynı oluyor. bilgisayar görev yöneticisinde deamon.exe diye bir pro çalişiyor görevi sonlandırıyorum bilgisayar rahat bir nefes alıyor ama bilgisayar açılınca yine çalişiyor her ne yaptıysam olmadı. chorome kaldırdım firefox kaldırdım bir tek exploper kaldı onun da açılışınde her seferinde tr-v9.net/ ana sayfa oluyor ve deamon . exe çaişmaya başliyor.
    Windows 8.1 kullanoyrum kasper sky 2014 kurulu. ama hiç bir şekilde virüs uyarsı vermedi vermiyor
    bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bi ara benim pc de reklam virüsleri ile dolmuştu avast kurdum açılış taraması ile temizlemiştim 

burada da yararlı bilgi var

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mutlu112 bunu yazdı

ne oldu bilmiyorum ama tüm tarayıcıların ana sayfası tr-v9.net/ olarak değişmiş. düzeltiyorum bilgisayar kapanıp açıldıktan sonra yine aynı oluyor. bilgisayar görev yöneticisinde deamon.exe diye bir pro çalişiyor görevi sonlandırıyorum bilgisayar rahat bir nefes alıyor ama bilgisayar açılınca yine çalişiyor her ne yaptıysam olmadı. chorome kaldırdım firefox kaldırdım bir tek exploper kaldı onun da açılışınde her seferinde tr-v9.net/ ana sayfa oluyor ve deamon . exe çaişmaya başliyor.
    Windows 8.1 kullanoyrum kasper sky 2014 kurulu. ama hiç bir şekilde virüs uyarsı vermedi vermiyor

http://www.yac.mx/download/yet_another_cleaner.exe

indir tek tık ile kurulum yapar.

kullanımı kolaydır.

bu  tür sorunları çözebilen en başarılı en kolay kullanımlı uygulamalardan biridir.

kullanınca çok seveceksin zengin olmam için dilek tutup cevap yazacaksın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    mutlu112 bunu yazdı

http://www.yac.mx/download/yet_another_cleaner.exe

indir tek tık ile kurulum yapar.

kullanımı kolaydır.

bu  tür sorunları çözebilen en başarılı en kolay kullanımlı uygulamalardan biridir.

kullanınca çok seveceksin zengin olmam için dilek tutup cevap yazacaksın.

:D bunun kendisi virüs

https://www.mywot.com/en/scorecard/yac.mx?utm_source=addon&utm_content=rw-viewsc

Diğer virüsleri silip kendini sisteme yerleştiriyor olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mutlu112
    mutlu112's avatar
    Erkek

şimdi combo fix deniyorum .sonuç her ne olursa olsun bak sana cevap yazıyorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mutlu112
    mutlu112's avatar
    Erkek

arkadaşlar ne yaptıysam düzelmedi  tr-v9.net açılış sayfası yerine haberpresst.net sayfası geliyor. bilgisayar açtığım zaman kendiliğinden internet sayfası açılıyor ve bu sayfa geliyor. görev yöneticisinde deamon.exe işlemciyi %100 çıkartıyor. çözüm bulamadım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

combofix + hijackthis + appdata + temp temizliği + tüm tarayıcıları registry kaydına kadar silmek kesin çözüm :)

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

at formatı geç hocam ya 1 saatini alır kafan rahat olur 

inat etmiş işte şerefsiz şey

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mutlu112
    mutlu112's avatar
    Erkek

inan aklımdaki format ..Ama çözümünü çok merak ediyorum. biliyorum ki bu ilerleyen zamanalrda kendi bilgisayarımda olmasa bile bir başkasının bilgisayarında karsıma cıkacak. birde meslek bilgisayarcı olunca malum  çözüm...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mutlu112
    mutlu112's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

combofix + hijackthis + appdata + temp temizliği + tüm tarayıcıları registry kaydına kadar silmek kesin çözüm :)

combofix + hijackthis  denendi olmadı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

adwcleaner temizler panik yok:)

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
Toplam Hit: 4148 Toplam Mesaj: 20