folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Denyo İle Bu Yöntem Doğru Mu?

Denyo İle Bu Yöntem Doğru Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Bugün içinde Denyo ile tanıştım ve ilk acemi saldırımı yapmaya karar verdim fakat bir sorum var.

http://i48.tinypic.com/2sb8r2x.jpg

re-password kısmınada random password oluşturursa hata oluşur mu ? Yoksa kullandığım yöntem doğru mu ?

Dedim ki re-password kısmına tekrar farklı bir password oluştursa kayıt sağlanmaz.
    Cevaplarınızı Bekliyorum.

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MorganBlacK bunu yazdı

Bugün içinde Denyo ile tanıştım ve ilk acemi saldırımı yapmaya karar verdim fakat bir sorum var.

http://i48.tinypic.com/2sb8r2x.jpg

re-password kısmınada random password oluşturursa hata oluşur mu ? Yoksa kullandığım yöntem doğru mu ?

Dedim ki re-password kısmına tekrar farklı bir password oluştursa kayıt sağlanmaz.
    Cevaplarınızı Bekliyorum.

ben de bilmiyorum vallah :D kulanım hakın da iyi bir video çekseler keşke

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Bi ara hannibalgana bu konuda vidyo çekerim diye söz verdim unutmuşum :/

random dedinmi rastgele olur, iki şifre uyuşmaz. şifre kısımlarını elle gir olsun bitsin? Ben 123456 diyip diyip geçiyordum :D

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Teşekkür Ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wasd bunu yazdı

Bi ara hannibalgana bu konuda vidyo çekerim diye söz verdim unutmuşum :/

random dedinmi rastgele olur, iki şifre uyuşmaz. şifre kısımlarını elle gir olsun bitsin? Ben 123456 diyip diyip geçiyordum :D

bu arada video çekip paylaşırsan sevinirim bir de hala etkilimi denyo ??

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

önemli değil :)

@yaşamak: bilgisayardan elimi ayağımı çektim kitap okuyorum gezip dolaşıyorum falan..internete telefonla giriyorum genelde, bilgisayarı açmaya üşeniyorum, zaten unutmamın sebebi de bu oldu. Çekmesine çekerim bi ara o pek sıkıntı değil de vidyoya çekilecek pek birşey yok denyoda.

İşe yarama olayına gelince evet işe yarıyor, daha önce bikaç yere girişip tek başıma 10-30dk arası sürelerde forum ve blog gibi bikaç yeri devirmiştim. Ha güvenlik doğrulama kodu olan çoğu yerde işe yaramıyor ama kalan her siteye saldırırsın... Gönderilecek & yapılacak her türlü sorguda kullanılır denyo.

wasd tarafından 18/Ağu/12 04:34 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

bende şuan saldırı yapıyorum sonuç bekliyorum gerçekten mükemmel bir program iyice öğrenmeli.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Eğerki üye sayısını görebiliyorsan takip et,daha heyecanlı oluyor acaba kaç bin üyede site yamulacak diye beklemek :D

Ekleme:

Eğerki veritabanı yedeği varsa pek de bi sorun olmaz saldırdığın yerde. Ama veritabanı yedeği yoksa uğraştırır.

wasd tarafından 18/Ağu/12 04:46 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

random pass dersen hoca arasıra şifre uyuşmazlığı verir şifreleri elle gir bütün üyelerin şifresi olsa ne olacak sistem bu şifre başkası tarafından kullanıldıımı diyecek :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

önemli değil :)

@yaşamak: bilgisayardan elimi ayağımı çektim kitap okuyorum gezip dolaşıyorum falan..internete telefonla giriyorum genelde, bilgisayarı açmaya üşeniyorum, zaten unutmamın sebebi de bu oldu. Çekmesine çekerim bi ara o pek sıkıntı değil de vidyoya çekilecek pek birşey yok denyoda.

İşe yarama olayına gelince evet işe yarıyor, daha önce bikaç yere girişip tek başıma 10-30dk arası sürelerde forum ve blog gibi bikaç yeri devirmiştim. Ha güvenlik doğrulama kodu olan çoğu yerde işe yaramıyor ama kalan her siteye saldırırsın... Gönderilecek & yapılacak her türlü sorguda kullanılır denyo.

captcha olan yerlerde ana sayfayı get lersen yine sikertirsin. bide öyle bi olayı var denyonun :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 2896 Toplam Mesaj: 16