folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Denyo İle Bu Yöntem Doğru Mu?

Denyo İle Bu Yöntem Doğru Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı
    wasd bunu yazdı

önemli değil :)

@yaşamak: bilgisayardan elimi ayağımı çektim kitap okuyorum gezip dolaşıyorum falan..internete telefonla giriyorum genelde, bilgisayarı açmaya üşeniyorum, zaten unutmamın sebebi de bu oldu. Çekmesine çekerim bi ara o pek sıkıntı değil de vidyoya çekilecek pek birşey yok denyoda.

İşe yarama olayına gelince evet işe yarıyor, daha önce bikaç yere girişip tek başıma 10-30dk arası sürelerde forum ve blog gibi bikaç yeri devirmiştim. Ha güvenlik doğrulama kodu olan çoğu yerde işe yaramıyor ama kalan her siteye saldırırsın... Gönderilecek & yapılacak her türlü sorguda kullanılır denyo.

captcha olan yerlerde ana sayfayı get lersen yine sikertirsin. bide öyle bi olayı var denyonun :)

hüso lan denyo 5 i artık şehy sürmelecek mi? under la sen şakır şakır kullanıyorsunuz a.q biz amelemiyiz lan :)

bi ara denyo V diye yazmıştınız yeni özellikleri sonra kayboldu :) paylaşın artık şunu yana bana pm ile gönder sen

edit: Gönderdi

YENİ DENYO 5 BETA VERSİON

• Güncelleştirilmiş yeni dizayn
    • Kullanım kolaylığı için saldırı sihirbazı
    • Güvenlik kodlarını %90 oranında algılayabilme
    • Daha az ve verimli cpu kullanımı
    • 12 dil seçeneği
    • Gelişmiş browser

http://kisalink.tk/denyo5.rar

DJ_Alper tarafından 18/Ağu/12 09:36 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wasd bunu yazdı

Bi ara hannibalgana bu konuda vidyo çekerim diye söz verdim unutmuşum :/

random dedinmi rastgele olur, iki şifre uyuşmaz. şifre kısımlarını elle gir olsun bitsin? Ben 123456 diyip diyip geçiyordum :D

Bu postu tek elle yazmasam güzel bir cevap verirdim... :)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    Seyhimiz onu da dusunmus hocam. Randompass degerlerinde iki sifrede ayni oluyor. Dikkat etmen gereken sey; bi yere %randompass8% yazdiysan mesela, ikinci yere de aynini yazmalisin.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

buraya bu konuyu açacağına kalkıp bana sorsaydın ya  :)

şifreyi elle gir en temizi 8 haneliden ufak olmasın ve şifreyi harf rakam kombinasyonlu yap belki öyle şifre isteyen bir sistemdir gararntiye almış olursun

SeRDaR tarafından 18/Ağu/12 13:30 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    onun bi geyiği vardı da unuttum :| üstteki randompass alttaki de üsttekini çeken bişeydi. denyonun kullanma kılavuzu var ona bi bakmanı öneririm.

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 2922 Toplam Mesaj: 16