folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Deri Ayakkabı Hakkında Bilgi.

Deri Ayakkabı Hakkında Bilgi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Biz derilerin rengini kalıcı olarak değiştirerek kullanmak için farklı solüsyonlar kullanırız beyazıt abidib daver sokak tarafında ayrancı hanı sorup bulun koridor sonundaki malzemeciden alabilirsiniz veya sizi çevre sokakta ilgili yere yollsr

hocam bu dediğiniz yerde sadece malzeme mi satılıyor yoksa tamiri de mümkünmü?

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

geçen bağlarbaşı lostra diye bir yere 4 çift ayakkabı verdim. baya hırpalanmıştı ayakkabılarım kalıp olarak, derisi soyulan yerler boyası beyazlayan yerler falan. ayakkabının rengi 3 ton koyulaşmış siyaha yaklaşmış, kalıba oturtulmuş sağı solu düzelmiş. yani çıkan sonucu beğendim ben giyilebilir hale getirmişler ayakkabıyı. 4 çift ayakkabıya 180 lira verdim.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

yanılmıyorsam bir videoda izlemiştim kalıba sokup ısıtarak düzeltiyordu adam bulabilirsem atarım

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 24
ayakkabı deri