folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Deri Ayakkabı Hakkında Bilgi.

Deri Ayakkabı Hakkında Bilgi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

ne sikim tepkiler var amk , şaka bile olsa bu tarz konular insanı rencide edebilir siz istemeseniz dahi kırabilir.

@antivirus canım kardeşim sürekli almak bütçeni sarsar evet ama bunu yaptırsan da yıpranmışlığı devam edicektir verdiğin paranın karşılığını alamadan parçalanacaktır diye düşünüyorum. Ayakkabının haline üzüldüm herkes çok zor şartlarda çalışıyor ( bol bol bol deliçe paran dahi olsa diyorum bunu herkes çok zorlanıyor 21yy ın şerefini sikeyim , insan efradı da kokuşuk amk arzusu ihtirası hiç bitmiyor ) , diyeceğim yine de sen sağlığını düşün yeni birşeyler edin cüzi yoldan.

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

arkadaslar yorumlar için teşekkürler .

kokuyo falan diyen arkadaslara alınmıyorum sıkıntı yok ama öyle gözüktüğüne bakmayın gerçekten kokmuyor o ayakkabı, sürekli ayakkabı parfümü kullanırım o yıpranma sadece 10-12 saat ayakta çalıştıgım için 2 senedir o sebep ile oldu :)

yeni alabilirmiyim tabi ki alabilirim o kadar ölmedik ama dediğiniz gibi sonuna kadar kullanmayı severim özellikle beğendiğim bir ayakkabı ise ki bu da beğendiğim ve rahat bir ayakkabı o yüzden kıyamıyorum atmaya :)

RitmFarbRacourci hocam bende var o yağsı mumsu kremden ama sanırım  o bu hale gelmeden önce kullanmak gerekirdi ben biraz geç kaldım :)

futurist sayfayı bi incelim sayfayı  teşekkelürler ayrıca yorumlar için 

LaNCeLoT  eyvallah dostum sagol düşüncelerin için alamadığımdan degil o yönde sıkıntı yok eğer değmezse tabi ki alırım ama bu sektörün içinde olduğum için bir ayakkabıya fahiş fiyatlar vermek istemiyorum ne bilim kot pantolna tişörte falan giden paraya acıyorum çünkü 

maliyeti belli kullanım süresi belli vs. 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/woly-siyah-deri-boyasi-8003b851001/

Bu marka boya al önce temizle ayakabıyı sonra bu boya ile kendin boya. Eğer parlasın istiyorsan ayakkabı fırçaları var büyük hafiften yamuk onunla fırçalarsın olur.

İçine de deri tabanlık al değiştir.

#....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

https://instagram.com/yesilyurtlostra?igshid=1vgk0gmaka9gy

bunlar yapıyor hocam. Eğer günlük kullanacaksan kendin boya cila fırça alıp yapbilirsin bakımını

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

https://www.temiz.co/fiyat-listesi/lostra/deri-ayakkabi-boyabakim-klasik

şöyle bişi var, yakınında biryerse gidip yapılan işçiliği de görme şansın olur. Millet adet gününde herld osursan alınıyorlar ilginç.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ilteris bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Belki şaka amaçlı demis olabilirsiniz ama ben okurken utandim. Sahsen  üzüldüm tepkilere. 

şaka ile giriş yapıp öneri sundum şahsen dalga geçme vs. gibi bir niyetle yazmadım. Duygusal günündesin heralde :)

Aslinda sana dememistim direk ya :)

Sahsi birşey değil yanlis anlama.  Saka yaptigini anladım duygusalliktan degilde bu konulara cok hassasim bu yuzden ani bir tepki vermis olabilirim kusura bakma. Senide kirmak istemedim.

Bu arada adet zamani degil adet oncesi gergin olunuyor. Dogru bilgi bu :)) 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Belki şaka amaçlı demis olabilirsiniz ama ben okurken utandim. Sahsen  üzüldüm tepkilere. 

Bu adam bunu atmayi bilmiyor sanki.

İster parasi olmasin ister trilyonluk olsun, bu adam bu ayakkabiyi kullanmak istiyor demek ki. 

Kaliteli her malimi parcalanana kadar kullanirim. 

Neyse 

Hepsine bakamadim ama siz bir goz gezdirin

https://www.derimarket.net/blog/ayakkabi-rengi-nasil-yenilenir

İşte insan , İşte empati  sonuna kadar katılıyorum

Memento Mori
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Biz derilerin rengini kalıcı olarak değiştirerek kullanmak için farklı solüsyonlar kullanırız beyazıt abidib daver sokak tarafında ayrancı hanı sorup bulun koridor sonundaki malzemeciden alabilirsiniz veya sizi çevre sokakta ilgili yere yollsr

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Yeşilyurt lostra burası yapar hocam Instagram'da sayfası var kargo ile gonderip alabilirsin.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    gozkopat bunu yazdı

Yeşilyurt lostra burası yapar hocam Instagram'da sayfası var kargo ile gonderip alabilirsin.

bi pm attım buraya bakalim dönüş olucakmı fiyat vs olarak .

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 2747 Toplam Mesaj: 24
ayakkabı deri