folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Dernek Kuracağım Da Bana Yardımcı Olurmusunuz

Dernek Kuracağım Da Bana Yardımcı Olurmusunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Askerden sonra yazarlar şairler sanatçılar derneğini kuracam Allah izin verirse tabii.Arkamda çok tanınmış bi isim var.Adanalı meşhur plakçı Şahin Özer in kardeşi sayılırım.Şuan askerlik psikolojisi nasıl olur bilirsiniz.Cengiz Kurtoğlunu Etkini Enver Yılmazı Güllüyü Mustafa Sandalı ilk elinden tutupta meşhurlaştıran Şahin Özer dir.Dernek açtığımda Derneğin genel başkanlığını ben yürütecem.Dernek üyelerinin Noter kanalıyla sosyal statülerini ben belirleyecem.Derneğin genel başkanı Dernek üyelerinin görüşünü almadan kesinlikle kredi çekemez.Derneği batırmak için bu Derneği açmıyorum Derneğin yükselişi için bu Derneği açacam.Dernek üyelerine ödenecek tutar Genel Başkan ne almışsa aynı düzeyde olacaktır.Ben eşitliği savunurum.Dernekte siyasi hiç bir ideoloji konuşulmayacaktır.Din dil ırk mezhep ayrımı Dernekte yapılmayacaktır.Derneğin işleyiş tüzüğünde sadece sanatsal çalışmalar yer alacaktır.Her ay büyük bi konferans salonu tutulacak ve ayda bi kez meşhur bi sanatçı getirtilerek dev bir konser düzenletilecektir.Benimle birlikte yürümek isteyenler benim kadar çok para kazanabilir.Doğuda sesi güzel olupta kendini tanıtamayan nice  sesi güzel bağrı yanık vatandaş mevcuttur.Sesi güzel her bir vatandaş tarafımıza başvurduğunda kendi bestesi içinde olan bi demo kaydıyla başvuracaktır.Uygun gördüğümüzde bu sesi güzel yetenekli insanı sanat dünyasıyla tanıştıracaz inşallah diye düşünüyorum.Her ay dev bi konser düzenletsek dünyanın parasını kazanırız.Dernek açtığımızda o bölgede bizden izin almadan kimse konser düzenletemez.Bu açacağımız Dernek Valilik onaylı olacaktır.Askerden sonra bu Derneği kuracam.Dernek kurmayla bilgisi olan bana yardımcı olursa sevinirim

Not:Lütfen ama alay konusu yapacaksanız hiç yazmasanızda sevinirim

Admin not. @anakonda tamami kalin ve buyuk harfle konu acmak yasaktir kurallari okuyunuz.

Alakasiz mesajlari temizliyorum provokasyona gerek yok.

Serdengecti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

o kadar iş biliyon al bunu da oku bari:

https://www.dernekler.gov.tr/tr/DernekIslemleri/dernek-nasil-kurulur.aspx

ulan bir susar mısın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Mesajlara ne oldu yine. 

Edit: Toplam mesaj - 7 :) 

TaRuZ tarafından 28/Eki/17 10:58 tarihinde düzenlenmiştir

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Mesajlara ne oldu yine. 

Edit: Toplam mesaj - 7 :) 

Bu adam ne zman banlancak merak ediyom 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

Askerden sonra yazarlar şairler sanatçılar derneğini kuracam Allah izin verirse tabii.Arkamda çok tanınmış bi isim var.Adanalı meşhur plakçı Şahin Özer in kardeşi sayılırım.Şuan askerlik psikolojisi nasıl olur bilirsiniz.Cengiz Kurtoğlunu Etkini Enver Yılmazı Güllüyü Mustafa Sandalı ilk elinden tutupta meşhurlaştıran Şahin Özer dir.Dernek açtığımda Derneğin genel başkanlığını ben yürütecem.Dernek üyelerinin Noter kanalıyla sosyal statülerini ben belirleyecem.Derneğin genel başkanı Dernek üyelerinin görüşünü almadan kesinlikle kredi çekemez.Derneği batırmak için bu Derneği açmıyorum Derneğin yükselişi için bu Derneği açacam.Dernek üyelerine ödenecek tutar Genel Başkan ne almışsa aynı düzeyde olacaktır.Ben eşitliği savunurum.Dernekte siyasi hiç bir ideoloji konuşulmayacaktır.Din dil ırk mezhep ayrımı Dernekte yapılmayacaktır.Derneğin işleyiş tüzüğünde sadece sanatsal çalışmalar yer alacaktır.Her ay büyük bi konferans salonu tutulacak ve ayda bi kez meşhur bi sanatçı getirtilerek dev bir konser düzenletilecektir.Benimle birlikte yürümek isteyenler benim kadar çok para kazanabilir.Doğuda sesi güzel olupta kendini tanıtamayan nice  sesi güzel bağrı yanık vatandaş mevcuttur.Sesi güzel her bir vatandaş tarafımıza başvurduğunda kendi bestesi içinde olan bi demo kaydıyla başvuracaktır.Uygun gördüğümüzde bu sesi güzel yetenekli insanı sanat dünyasıyla tanıştıracaz inşallah diye düşünüyorum.Her ay dev bi konser düzenletsek dünyanın parasını kazanırız.Dernek açtığımızda o bölgede bizden izin almadan kimse konser düzenletemez.Bu açacağımız Dernek Valilik onaylı olacaktır.Askerden sonra bu Derneği kuracam.Dernek kurmayla bilgisi olan bana yardımcı olursa sevinirim

Not:Lütfen ama alay konusu yapacaksanız hiç yazmasanızda sevinirim

Admin not. @anakonda tamami kalin ve buyuk harfle konu acmak yasaktir kurallari okuyunuz.

Alakasiz mesajlari temizliyorum provokasyona gerek yok.

Dernek adı altında konser mafyası kuracaksın gibi durmuş bu madde.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Ayrı bir hava katıyor. Millet deşarj oluyor, arada banlanıyorlar bu eleman yüzünden. Dursun dursun :) 

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Dr.Dre Siirt

izzmarit tarafından 28/Eki/17 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Dernek dediğin budur

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Ayrı bir hava katıyor. Millet deşarj oluyor, arada banlanıyorlar bu eleman yüzünden. Dursun dursun :) 

Bu sefer kendisi banlanmış. Yazık olmuş.

Millet bunu stres topu olarak mı kullanıyor?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

Bu sefer kendisi banlanmış. Yazık olmuş.

Millet bunu stres topu olarak mı kullanıyor?

Adam kendini tuttu tuttu sonun bastı küfürü heralde. Ban sebebi millete küfür edip durma :/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Hakikaten ciddiye alip okudum sonuna kadar ama bu kafa varya bu kafa ne paralar harciyorlar yine ulasilmiyor 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 2473 Toplam Mesaj: 6
dernek