folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dersane Önerilerinizi Bekliyorum

Dersane Önerilerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Öneri yapmıyım ama kesinlikle feme gitme derim proje sınıvına girmedikten sonra bir bok olmayosun diğer dersanelerde proje dışı sınıflarda da yeterince ilgileniliyor ama femde ilgilenilmiyor ayrıca kafalarına uymazsan projeye giremezsin aynı benim gibi benim içtiğim alkolden sigaradan sanane a.q

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

Chaoser bunu yazdı:
    -----------------------------
    Öneri yapmıyım ama kesinlikle feme gitme derim proje sınıvına girmedikten sonra bir bok olmayosun diğer dersanelerde proje dışı sınıflarda da yeterince ilgileniliyor ama femde ilgilenilmiyor ayrıca kafalarına uymazsan projeye giremezsin aynı benim gibi benim içtiğim alkolden sigaradan sanane a.q

----------------------------

oraya girememek için illa sigara-alkol içmek gerekmiyor.

ben evlerine gitmedim diye o sınıfa girememiştim.

herifin biri (hoca güya) bana şöyle demişti:

biz burda sadece össye hazırlamıyoruz, biz adam yetiştiriyoruz.

sen adam oldun mu bari? diye sormadım kafama sıçıyım.... 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    mugato bunu yazdı:

Chaoser bunu yazdı:

----------------------------

oraya girememek için illa sigara-alkol içmek gerekmiyor.

ben evlerine gitmedim diye o sınıfa girememiştim.

herifin biri (hoca güya) bana şöyle demişti:

biz burda sadece össye hazırlamıyoruz, biz adam yetiştiriyoruz.

sen adam oldun mu bari? diye sormadım kafama sıçıyım....

ben de bi zamanlar bunların derece sınıfı olan F-1 deydim. ama kafa yapılarımız tamamen farklıydı ve F1 için  istedikleri pek çok şeyi yapmıyordum, mesela yurtta kalmıyordum, namaz kılmadığımı biliyorlardı, kızlarla otururken yakalamıştı ders. müdür yrd. :) ama bunlara rağmen beni F1 den çıkarmadılar. şunu söyleyebilirim eğer buların derece sınıflarında değilsen hiç ilgilenmiyolar. yani beş para etmez bi dersane. ancak f1 e girsen de ben yine de fem i tavsiye etmem, benim şimdiki aklım olsa başka bi dersaneye giderdim. mesela final, kavram olabilir. mef dersaneciliği bırakmasa onları da tavsiye ederdim ama malesef yoklar artık:( 

boş tenekeden çok ses çıkar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

hangisine gidersen git tam olarak bilemessin...şansına biras bu işler...sen k sınıfında olursun o sınıfa giren hocaların kötüdür...ama f sınıfına düşersin ozmn iyi hocalara senın kafa dengin hocalara denk gelirsin...sonucta şöyle bişi var...araştırmalar sonucu 4 tip eğitim alma/verme sistemi belirlenmiş...a hocası görsel bişiler kullanarak anlatr b hocası işlemli anlatır...bunun gibi sen saten bişiler becerebiliorsan gercekten ders ögretmeleri cok sorn olmıcaktır...nede olsa dershane de 2 saatiniz var ve hoca konuyu 40 dkka fln annatıcaktır...dier 40 dakkada anladınızmı die test vericektir fln...dershane ogrenme yeri olmamalı bence...buyuzden sen kendini geliştir paso soru cöz fln yapamadıklraını da dershanene sorarsın...buyuzdende tam olarak hangi dershaneye gitiğin farketmez eğer saten senın sordugun soruları yapamayan hocalar varsa deiştirirler yada başka hocana gidersin...e zaten dershanede sana eğitim versin die deil eksiklerini kapayasın diedir ''Bence''...

klasik bir cevap vereyim birde: Fem e gitme...fetocan yuvası diolar dogrudur...cok pislik olaylarla karşılaşabilirsin...tekrar düşün derim...

dier her dershanenin bazı hocaları iyi bazı hocaları kötüdür işte denk geliceksin ama feme gitme derim...fen bilimleri fena deildir,birey fena deildir...final tikky yuvasıdır eğitimi güzeldir pahalıdır vs, kültür hocaları iydir ama proje sınıfında fln deilsen cok rahat olamassın, ogrenci eğitim kalitesi düşüktü benım gördüğüm her sınıfta...ben projedeydim oyuzden kendi kendimize yetiorduk fln ama sınıflarda en zayıf halka modeli mevcuttur aşağı yukarı herdershanede...eper sınıftaki en kötü puanı yapan adam pek bişi bilmiorsa biras ona gore ders annatılır yada sınıf düşürtülür fln...bilirsin işte...

her zmn kendin ögrenme taraftarıyım...dershane fln fasa fiso...yapamadıgın soruları sormak icin...

nse kolay gelsin inş dogru tercih yaparsın... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fem i ozaman eledim :D zaten fem e gideni askeriyede almıyorlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    hiç birine gitme hacı.otur kendin çalış evde.bi boka yaramıyor dersane.

neyse ne laannn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek

fdd yazmıştım nedenini de açıkliim

başka dersanelerde okuyanlar da sölüo bunu sadece en ii sınıflarla ilgileniolar.Ben b.köy fdd ye 2 yıl gittim.2 yılda da alternatif(en ii nin bi altı oluo) sınıftaydım.ama neredeyse final sınıfıyla aynı kalitede hocalar geliodu hatta bizim kimyacımız konuları 2 kere bitirmişti onlarınki anca 1 buçuk kere :D

ortama gelince b.köyde okumama rağmen çok fazla tiki ortamaı yok tabii ben sayısaldım eşit ağırlık sınıflarında sosyete biraz daha fazla oluo diolar ama zaten kitlesel başarıda fem le final hep kafaya kapışıolar.ben gittiğim yıl 5 birinci vardı.

ut veniant omnes!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

Excalibur001 bunu yazdı:

Ba$ında veya kıçında Fem olan hiçbi dersaneye gitme :D feto$can yuvaları oralar. sınav ve final dersaneleri ideal

eğitimleri güzel. kazanmak isteyen için 1 numaralı önerim. fetoşcan ayağı flnda yok derste espri konusu yapıyoduk (bazıları yapmasada ben yapıyodum) süper oluyor o adamın mekanında hakkında kötü şeyler sölemek :p yurtlara fln götürüyorlar ama senin için kendi için bir şey yapma gereği duymuyorlar. ben kaçardım tabi dersaneden gitmemek için. karacahillik işte :d keşke fetoyla taşak geçmeyip derslere asılsaydım diyebiliyorum sadece :(

-----------------------

nu_metal bunu yazdı:
    fdd neden dersen
    1 insanla gercekten ilgileniolar
    2 adamlar sadece ders le ilgililer(namaz kıldırmıolar zorla :D )
    3 kitap ve dergileri gercekten kaliteli ve ücretsiz veriolar bi kayıt olurken birde sene içinde (aq o kadar cok veriolarki bunalıyon kitaplardan üstüne üstlük 30-32 tane de fdd dergisi veriolar
    4 rehberlik hizmeti iyi
    5 kütüphaneleri iyidir öfretmen lere kolay ulasabilirsin(gidip yanlarına bire bir ders alabilirsin)
    6 ders içinde rahatsızlık yapanları 1. kez de uyarıp 2. de şutluyorlar(tanık oldum)
    7 derslikleri iyidir niye dersen işhanından bozma yerler gibi diil
    8 en önemlisi ögretmenlerin ve egitimin kalitesi cok iyi vs vs...

ben 2 senedir gidiom fdd ye bu sene 3. kez yazıldım memnunum yani bi sorun yok düsün derim fdd yi
    zorla namaz kıldırılmıyor. saçma salak şeyler söylemeyelim.

fdd dediğin dershane femle alakası olan bir yer aynı uygulamarı femdede görebilirsin. sen kütüphaneleri iyidir diyosun içindeki kitapları biliyomusun peki? eminim ki fem yayınları en baştadır. femde fdd nin kitabının oldugu gibi.

daha ne oldugunu bilmiyosun yorum yapıyosun.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihaydemir14
    fatihaydemir14's avatar
    Erkek

ya bence FEM e git oranın eğitim çook ii abim gitmiştide hem namzla ne alakası varya birazda öteki tarafı düşünn :d adamlar 21 yıldır türkiye dercesi çıkarmıslar...

hem namaz kılsan ne olurki öteki taraf için hayırlısı olur 

Sen benim Canımsın..,Canlı kalan Tek yanımsın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Dikkat ettiysen ZORLA demiş. Yani Namaz kılıolar falan dememiş ZORLA NAMAZ KILDIRIOLAR a tepki gösteriolar xD

Toplam Hit: 5829 Toplam Mesaj: 48