folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dersane Önerilerinizi Bekliyorum

Dersane Önerilerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp274
    alp274's avatar
    Erkek
    En iyisi demicem ama fdd cidden iyi...Ben fetoşçulara da gittim...FİNAL DERGİSİ DERSHANELERİ DAHA İYİ.....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    fatihaydemir14 bunu yazdı:
    -----------------------------

ya bence FEM e git oranın eğitim çook ii abim gitmiştide hem namzla ne alakası varya birazda öteki tarafı düşünn :d adamlar 21 yıldır türkiye dercesi çıkarmıslar...

hem namaz kılsan ne olurki öteki taraf için hayırlısı olur

oo dereceye bakarsak bak buna çok dikkat etmiştim tamam fem her sene birinci çıkarır zaten sorunda burda o birinci çıkan hangi dersaneye gitse zaten birinci olcak bir adam ama önemli olan orta seviye finalle femin genel başarı olarak bakarsan finalin havada karada geçtiğini görürsün.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    kelvin zorla namaz yok diosun ama benim kankamda femzade adamlar kıl dio kılmazsan tirip atıo fazla ilgilenmiolarmıs bunu yasayan benı arkadasım hatta oruc tutmadıgı için(taksim subesi) adam cıkıp dısarda yiyomus aq cünkü yemek yiyenler tip tip bakıolarmıs
    neyse ben fdd ye yazıldım bunuda cagırdım oraya (bakırköy subesi) ve halinden memnun

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:
    fatihaydemir14 bunu yazdı:

ya bence FEM e git oranın eğitim çook ii abim gitmiştide hem namzla ne alakası varya birazda öteki tarafı düşünn :d adamlar 21 yıldır türkiye dercesi çıkarmıslar...

hem namaz kılsan ne olurki öteki taraf için hayırlısı olur

oo dereceye bakarsak bak buna çok dikkat etmiştim tamam fem her sene birinci çıkarır zaten sorunda burda o birinci çıkan hangi dersaneye gitse zaten birinci olcak bir adam ama önemli olan orta seviye finalle femin genel başarı olarak bakarsan finalin havada karada geçtiğini görürsün.

bence asıl önemli nokta da burada. neden derece yapabiecek adam fem e gidiyor. neden final değil de fem. demek ki bir bildiği var. ayrıca zorla namaz olayına inan varsa ben aklından şüphe ederim.

ya namaz kılarsın ya da atarız ulen seni bu dershaneden :)

abi ayrıca adamların evlerine gelince de ben gittim hiçbir zararını görmedim. yani hiçbi yan etkisi yok.

ayrıca ramazan günü oruç basana ters gözle bakılması da sadece fem e has bişe olmasa gerek çünkü ne diyoruz bu ülkenin %99 u müslüman. (ya da kimliklerinde öle yazıyo en azından)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    a.q finalle fem i kıyaslıyosunuz resmen :D
    adamlar yok abilermiş yok namazmış yok camiymiş skiyolar adamın kafasını bi sene boyunca..

fdd ye git..her türlü süper bi dersane..özellikle kaynak ve hocaların kaliteli olması..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deltaforce
    deltaforce's avatar
    Erkek
    fem den şaşma derim

Primum non nocere!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    feme git feme!... birazcık fetoş muhabbeti var ama sen istemedikten sonra bi cacık olmaz!...
    ben yurtlarınada gittim kaldım!...bir odada 4 kişi kaldık kaldığım adamlara bak
    1.si şafi yani kürt tam kürt hası
    2.si alevi tunceli li pkk sempatizanı olduğunu düşünüyorum ama hala tam anlamadım gazide otıruyor.
    3.sü fetullahçı
    ben:)atatürkçü.laik.müslüman,ülkücü,Türk oğlu Türk bir karaktere sahiptim!..
    ve ben bunlarla aynı sınıfta ve aynı odada kaldım hiç bir sorun olmadı!..

anlatılanlar ikinci planda yani sen git dersine çalış gerisini salla kimse zorla tarikata sokamaz seni!..bizim tarikata zorlamı girdin?hayır!..onun gibi yani..insanın içinde olcak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    Mersin MatTürk :) veya tümay veya final veya fem :)

aq mersinde dershane bıırakmadın hepsini yazmışsın  

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:
    feme git feme!... birazcık fetoş muhabbeti var ama sen istemedikten sonra bi cacık olmaz!...
    ben yurtlarınada gittim kaldım!...bir odada 4 kişi kaldık kaldığım adamlara bak
    1.si şafi yani kürt tam kürt hası
    2.si alevi tunceli li pkk sempatizanı olduğunu düşünüyorum ama hala tam anlamadım gazide otıruyor.
    3.sü fetullahçı
    ben:)atatürkçü.laik.müslüman,ülkücü,Türk oğlu Türk bir karaktere sahiptim!..
    ve ben bunlarla aynı sınıfta ve aynı odada kaldım hiç bir sorun olmadı!..

anlatılanlar ikinci planda yani sen git dersine çalış gerisini salla kimse zorla tarikata sokamaz seni!..bizim tarikata zorlamı girdin?hayır!..onun gibi yani..insanın içinde olcak

baksana bizi kaç parçaya bölmüşler ?

1. şahsiyeti mezheb ve ırk yüzünden yadırgıyorsun.

2. şahsiyeti yine mezhep ve başka bir şehirli olduğu için (tunceli) yadırgıyorsun. ayrıca adamın yetiştiği koşulları bilmeden adamı pkk sempatizanı ilan ediyorsun.

3. şahsiyeti ise fetullahçı yani fetullah gülen e saygı duyduğu için yadırgıyorsun.

kendini ise atatürkçü, laik, ülkücü, türk oğlu türk olarak tanımlayıp diğerlerinden ayırıyorsun.

şimdi sen ne kadar atatürk çü isen emin ol diğer saydığın o 3 şahsiyet atatürk ü senden daha çook seviyor olabilir.

ülkücü olduğunu ve türk oğlu türk olduğunu iddia ediyorsun fakat çanakkale de savaşan kürtleri ve birçok azınlığı unutuyorsun.

diğerlerini laik olmamakla suçluyorsun. buna bir cevap veremeyecem. çünkü herkesin laik liği algılayışı farklı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    yusufyusufyusuf bunu yazdı:

bence asıl önemli nokta da burada. neden derece yapabiecek adam fem e gidiyor. neden final değil de fem. demek ki bir bildiği var. ayrıca zorla namaz olayına inan varsa ben aklından şüphe ederim.

ya namaz kılarsın ya da atarız ulen seni bu dershaneden :)

abi ayrıca adamların evlerine gelince de ben gittim hiçbir zararını görmedim. yani hiçbi yan etkisi yok.

ayrıca ramazan günü oruç basana ters gözle bakılması da sadece fem e has bişe olmasa gerek çünkü ne diyoruz bu ülkenin %99 u müslüman. (ya da kimliklerinde öle yazıyo en azından)

Evlerine gitmiş olduğun belli oluyo.. Dershaneye gidiyosam sadece 'ders' ile ilgilenmelerini isterim. Dini daha başka yerlerde daha iyi öğrenebilirim diye düşünüyorum.

En kıl olduğum şeydir şu 'ABİLER'.. Tanışma safhasında evlerine davet ederler, yok maç ayarlayalım derler.Hepsinin sonunda namaz ve dini bilgiler vardır.

Elhamdulillah Müslümanım yanlış anlaşılmasın, sadece yalan dolan, gereksiz işler ve beyinlerin yıkanmasına karşıyım... 

Toplam Hit: 5836 Toplam Mesaj: 48