folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Destroy Windows 10 Spying - Windows 10 İnce Ayar

Destroy Windows 10 Spying - Windows 10 İnce Ayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    dijitalxyz bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı

hazir bilgili muridler varken sorayim bende.  8.1 den yukselttigim lisansli w10 lu asus laptopum var. laptop u ilk aldigimda recovery falan almistim ama sifirdan temiz w10 kurmak istiyorum bu tweaklerle beraber. nasil bir yol izlemeliyim?

win8 den 10 a ücretsiz geçiş yaptıktan sonra sıfır win10 kurulumu lisanslı olarak yapılamıyor bu knu yüzünden microsoft türkiye ile bile kavga ettim.

adama diyorum ki windows orjinal lisansım var bana buyüzden ücretsiz win10 güncellemesi veriyorsunuz eyvallah fakat şuan sıfır kurulum yapmak istediğim de keyi kabul etmiyor

adam da bana diyor ki siz önce eski işletim sistemini kuracaksınız sonra upgrade edeceksiniz sıfır kulum hediyesi etmiyoruz.

mesela lenovo i7 li makınaya dediki laptopunuz SSD desteklemiyor , dedim nasıl desteklemiyor SSD ile HDD aynı giriş aynı şey hızı farklı yok desteklemiyo dedi sktr git diyip aldım evo 850 yi taktım makına ucuyor.

temiz windows 10 kurulumunu destekler

iso download tool kullanıp ISO çekin

kurulumda key sorduğunda atla deyin

sonra ilk internet gördüğünde otomatik aktivasyon devreye girer ve çalışır pc

ben bunu yaptıgımda ATLA seçeneği yoktu.  sıkıntı da zaten mevcut keyin win10 keyi olmadıgı için lisanslamayı yapmaması.

artık oluyorsa bilmiyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    dijitalxyz bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı

hazir bilgili muridler varken sorayim bende.  8.1 den yukselttigim lisansli w10 lu asus laptopum var. laptop u ilk aldigimda recovery falan almistim ama sifirdan temiz w10 kurmak istiyorum bu tweaklerle beraber. nasil bir yol izlemeliyim?

win8 den 10 a ücretsiz geçiş yaptıktan sonra sıfır win10 kurulumu lisanslı olarak yapılamıyor bu knu yüzünden microsoft türkiye ile bile kavga ettim.

adama diyorum ki windows orjinal lisansım var bana buyüzden ücretsiz win10 güncellemesi veriyorsunuz eyvallah fakat şuan sıfır kurulum yapmak istediğim de keyi kabul etmiyor

adam da bana diyor ki siz önce eski işletim sistemini kuracaksınız sonra upgrade edeceksiniz sıfır kulum hediyesi etmiyoruz.

mesela lenovo i7 li makınaya dediki laptopunuz SSD desteklemiyor , dedim nasıl desteklemiyor SSD ile HDD aynı giriş aynı şey hızı farklı yok desteklemiyo dedi sktr git diyip aldım evo 850 yi taktım makına ucuyor.

temiz windows 10 kurulumunu destekler

iso download tool kullanıp ISO çekin

kurulumda key sorduğunda atla deyin

sonra ilk internet gördüğünde otomatik aktivasyon devreye girer ve çalışır pc

Atla kesin çıkıyor mu hocam. Panxer in dediği gibi çıkmıyorsa boşu boşuna uğraşmayalım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Çok iyimser yaklaşım. Kim bilir çekirdeğin içinde daha neler vardır.

Olaylara karışmayın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Bende sorayım. .. Msi ge70 var. Win 10 a yukseltmistim. Baya yavasladi.  Ben temiz bir 10 kurmak istiyorum ancak şu recovery bölümünün gitmemesini istiyorum. Böyle bişe mümkün mü? 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

atla kesinlikle çıkmaktadır.

w10 aktivasyonları anakart üzerinde bulunan network adaptörüne bakarak karar verir.MACID ve pc ID ler

http://www.makeuseof.com/tag/ultimate-windows-10-activation-license-faq/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

you can use the Windows 10 Media Creation tool to create Windows 10 installation media, install Windows 10 from scratch, and activate that clean installation using your Windows 7, 8, or 8.1 product key.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

hali hazırda kullandığım win10a bu tweakleri uygulayabilir miyim yoksa temiz kurulumdan sonra mı yapmak gerekiyor?

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

10 numara bilgi olmuş hepinize teşekkürler ;)

Türk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

win7de naparız?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mert045 bunu yazdı

hali hazırda kullandığım win10a bu tweakleri uygulayabilir miyim yoksa temiz kurulumdan sonra mı yapmak gerekiyor?

kullanabilirsin hocam

Toplam Hit: 8336 Toplam Mesaj: 33
dws microsoft windows 10