folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Destroy Windows 10 Spying - Windows 10 İnce Ayar

Destroy Windows 10 Spying - Windows 10 İnce Ayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı

hazir bilgili muridler varken sorayim bende.  8.1 den yukselttigim lisansli w10 lu asus laptopum var. laptop u ilk aldigimda recovery falan almistim ama sifirdan temiz w10 kurmak istiyorum bu tweaklerle beraber. nasil bir yol izlemeliyim?

win8 den 10 a ücretsiz geçiş yaptıktan sonra sıfır win10 kurulumu lisanslı olarak yapılamıyor bu knu yüzünden microsoft türkiye ile bile kavga ettim.

adama diyorum ki windows orjinal lisansım var bana buyüzden ücretsiz win10 güncellemesi veriyorsunuz eyvallah fakat şuan sıfır kurulum yapmak istediğim de keyi kabul etmiyor

adam da bana diyor ki siz önce eski işletim sistemini kuracaksınız sonra upgrade edeceksiniz sıfır kulum hediyesi etmiyoruz.

mesela lenovo i7 li makınaya dediki laptopunuz SSD desteklemiyor , dedim nasıl desteklemiyor SSD ile HDD aynı giriş aynı şey hızı farklı yok desteklemiyo dedi sktr git diyip aldım evo 850 yi taktım makına ucuyor.

niye bu kadar kastırıyorsunuz ki? formattan farkı olmayan sıfırlama özelliği var win10 da? update edin, sıfırlayın. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

şöyle mesajım dursun burada baya yararlı bilgiler var :)

teşekkürler @mkyb  @panxer 

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı

hazir bilgili muridler varken sorayim bende.  8.1 den yukselttigim lisansli w10 lu asus laptopum var. laptop u ilk aldigimda recovery falan almistim ama sifirdan temiz w10 kurmak istiyorum bu tweaklerle beraber. nasil bir yol izlemeliyim?

win8 den 10 a ücretsiz geçiş yaptıktan sonra sıfır win10 kurulumu lisanslı olarak yapılamıyor bu knu yüzünden microsoft türkiye ile bile kavga ettim.

adama diyorum ki windows orjinal lisansım var bana buyüzden ücretsiz win10 güncellemesi veriyorsunuz eyvallah fakat şuan sıfır kurulum yapmak istediğim de keyi kabul etmiyor

adam da bana diyor ki siz önce eski işletim sistemini kuracaksınız sonra upgrade edeceksiniz sıfır kulum hediyesi etmiyoruz.

mesela lenovo i7 li makınaya dediki laptopunuz SSD desteklemiyor , dedim nasıl desteklemiyor SSD ile HDD aynı giriş aynı şey hızı farklı yok desteklemiyo dedi sktr git diyip aldım evo 850 yi taktım makına ucuyor.

niye bu kadar kastırıyorsunuz ki? formattan farkı olmayan sıfırlama özelliği var win10 da? update edin, sıfırlayın. 

o nasil oluyor hocam aciklar misin zahmet olmazsa?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

win10 ücretsiz yükselttiyseniz benim gibi format atacağınızda windows10 kendi ayarlarından sıfırlayın format atmaktan farkı yok ve key sorunu falan cıkarmıyor sürekli oyle atıyorum ben

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Bu programi kullaninca oyun falan yüklemede sorun çıkıyor mu ?

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ben bu en üstteki destroya tıkaldım yanlısla şimdi güncelleme falan alamayacak mıyım?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Programın yapacakları hakkında bilginiz yoksa kurcalamayın derim. Zira sıfırlama harici geri dönüşü yok. Ben mağazayı silmiştim mesala sonradan lazım oldu tekrardan kuramadım. Mecbur komple Windows'u sıfırladım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Adamsınız..   (:

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

format atmadan kurabilirmiyim?

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar peder laptop almış bir tane ikinci el kadının tekinden 

format attırıp öyle satmış babama w10 yüklü defender onedrive telemetri update gereksiz bir ton uygulama var hizmetlerden kapanmıyor hiç biri installer search felan hepsi açık

destroyer ile ayar çektim tweaker ilede ayar çektim hala kasıyo

şimdi ben bu w10 reset özelliğinden resetleyip tekrardanmı w10 yapıp ayar çekeyim

yoksa isodan mı kurayım usb il ?

ya da w7 mi çaksam :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 8320 Toplam Mesaj: 33
dws microsoft windows 10