folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Devlet Kurumları Siber Saldırı Altında

Devlet Kurumları Siber Saldırı Altında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sizce Rusya siber hacker ordusu kurmuş olabilir mi ? Bu kadar ciddi bir saldırıyı öyle bir kaç kişilik ergen grubu yapamaz gibime geliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sizce Rusya siber hacker ordusu kurmuş olabilir mi ? Bu kadar ciddi bir saldırıyı öyle bir kaç kişilik ergen grubu yapamaz gibime geliyor.

Hocam anonlar değilse rusya, rusya değilse anonlar. Başka türlü açıklaması yok bu işin. Ama bence rusya anonların yanında hiç bişi. Devede kulak kalır.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=NdF4BKHPOM8

GUS tarafından 25/Ara/15 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

izlemeyin 50:19 dk kayıp olur 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

ses olsun diye arka planda açabilirsiniz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

hocam yanlış anlamada bunlar ceplerini düşünüyo bunların dediklerini bu ortamda zaten herkes biliyo adamın her lafı bana şu kadar zarar şu kadar hit kaybettirdi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

hocam yanlış anlamada bunlar ceplerini düşünüyo bunların dediklerini bu ortamda zaten herkes biliyo adamın her lafı bana şu kadar zarar şu kadar hit kaybettirdi 

aynen hocam onu bende fark ettim. Öyle severek begenerek izlediğim kişiler degiller zaten, açıkçası bunların ilk defa bi videosunu izledim. Sırf olay konuşulmuş diye koydum. bunların ego tavan yapmış ama tahribatında küçümsenmeyecek saldırılar aldığına eminim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

videoya değil de alttaki yorumlara bittim. odtü mezunu mühendislerin çalışmalarıyla milliyetçilik duyguları kabarıp duran insanlar bi anda koca üniversiteyi türkiye düşmanı ilan ediyor. en anlam veremediğim de bu fotoğraf. şaka gibi gerçekten

slanger tarafından 26/Ara/15 10:15 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Sgk sistemlerinde de sorun vardi. Ruslar yada Anony saldırmaya devam edecektir. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

anonymous zaten türkiye işide destek veriyor o yüzden saldıracaz diye bir video yayımladı geçenlerde.. fakat saldırı çok ciddi.. öyle basit botnet saldırısı gibi durmuyor.. muhtemelen anonymous ve büyük rus hack timleri birlikte yapıyorlar.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 6408 Toplam Mesaj: 42
siber saldırı