folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Devlet Kurumları Siber Saldırı Altında

Devlet Kurumları Siber Saldırı Altında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

videoya değil de alttaki yorumlara bittim. odtü mezunu mühendislerin çalışmalarıyla milliyetçilik duyguları kabarıp duran insanlar bi anda koca üniversiteyi türkiye düşmanı ilan ediyor. en anlam veremediğim de bu fotoğraf. şaka gibi gerçekten

LOL. Resim süpermiş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

http://map.norsecorp.com/  şimdi buraya baktımda türkiye 6. sıradaydı. şimdi yok.

fakat ABD ye yapılan saldırılar hiç hız kesmiyor.. resmen ekranı kaplıyor.. ama adamlarda tık yok.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Son zamanlarda görmüşsünüzdür, özellike sosyal platformlarda ve yandaş tv kanallarında ODTÜ'ye girmek için zemin hazırlanmakta ki en büyük araç olarak dinci propagandalar güdülmekte. Benim kanaatim, bu saldırı olayının mevcut yönetimsinin ekmeğine yağ sürdüğü yönündedir.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Son zamanlarda görmüşsünüzdür, özellike sosyal platformlarda ve yandaş tv kanallarında ODTÜ'ye girmek için zemin hazırlanmakta ki en büyük araç olarak dinci propagandalar güdülmekte. Benim kanaatim, bu saldırı olayının mevcut yönetimsinin ekmeğine yağ sürdüğü yönündedir.

Güven, özveri, tecrübe gerektirir ODTÜ'ye girmek. En güçlü zamanında bu parti bile bunu yapamaz. Ortalık gezi olaylarından beter hale döner. 

Bahsettiğiniz okul ODTÜ. Cemaatin yerel Şifa Üniversitesi değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Austen bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

Güven, özveri, tecrübe gerektirir ODTÜ'ye girmek. En güçlü zamanında bu parti bile bunu yapamaz. Ortalık gezi olaylarından beter hale döner. 

Girmek derken fiziki anlamda girmek değil. Dediğin gibi öğrenci olarak girmek G.Ö.T.'ü gerektirir ama diğer türlü fiziki anlamda girmek çok da zor değil. Fazla havalarda gezinmemekte fayda var.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

mobil internette de sorun var galiba. Hiç bir yere giremiyorum

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Dostum ben bu konuda çok hakim değilim zaten gerekli açıklama 2 tarafdan da gelmedi.

Bakan diyor ki Odtü'nün suçu.Sormak lazım o kadar bilişimci vss.. bu adamların orda ne işi var diye.Ama memur kafasından çıkamadıkları için bir şey yapamazsınız.Öbür taraftan da isterse dünyanın en büyük üniversitesi olsun devletin haklarını korumakla yükümlüdür.Dışardan gelen trafiğe kapatılmış şu anda Türkiyede sitelerin çoğu neden ?

Odtü dediğiniz yer bağımsız bir yer birilerinin bunu uyarması lazım.

Katılan katılamayan herkese teşekkürler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

atm ler çalışmadı bugün avea ttnet net hizmetleri kurumları çökmüş fatura bile ödenmiyo nasıl bi saldırıysa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

Girmek derken fiziki anlamda girmek değil. Dediğin gibi öğrenci olarak girmek G.Ö.T.'ü gerektirir ama diğer türlü fiziki anlamda girmek çok da zor değil. Fazla havalarda gezinmemekte fayda var.

Hocam sana şu kadarını söyleyeyim. Muhalefetin bugün toplanıp Aksaray'a yürümesi ve eylem yapma ihtimali, KOÇ grubuna soruşturma açılıp kayyum atanması ihtimali, RTE'nin istifa etmesi ihtimali neyse ODTÜ'ye müdahale edilme ihtimali odur. Tekrarlıyorum, o okulun temsil ettiği fikri zemin cemaat zemini değil hedef tahtası haline getirilip gelen geçenden darbe yesin şamar oğlanı ve şeytan ilan edilsin. Bunların hiçbirisi elbette put değil, yıkalamaz değiller. Ama yazılı olmasa da hepsi ayrı ayrı racona sahipler. Şu anda bu hamleyi gerektiren bir politik zemin yok. Bu adımlar politik bir hesap olmadan atılmaz. Hele AKP hesapsız hiç atmaz. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

anlamadıgım tek şey şu madem türkiye hükümeti işide yardım ediyor veya ondan petrol alıyor bunu ispatlayın yeter 

saldırlara gerek kalmayacak hükümet bütün desteğini yitirir 

adamgibi tarafından 27/Ara/15 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

kontra bisiklet
Toplam Hit: 6398 Toplam Mesaj: 42
siber saldırı