Dinle Pis Yobaz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Ben artık ülkemin insanlarını tanıyamıyorum, şimdiye kadar ben başka bi ülkede mi yaşamışım anlamadım. İmzamda gördüğünüz youtube profilimde tayip le ilgili bir video var, tamamen eğlence amaçlı seçim günü çekmiştik arkadaşla. Abartarak yapmıştık ki konuşmaları daha fazla dikkat çeksin. Ne dinsiz çıktığımız kaldı ne imansız, en sonuncu mesaj da olayı bitirdi. Türban istemiyoruz, açık kızlar istiyoruz tarzında alaycı konuşmalar var ki sadece sesimizi duyuralım diye yaptıkı, amacım tabi ki ortalıkta binbir türlü kaşarın dolanması değil. Gelen özel mesajlardan iki tanesini buraya kopyalayayım siz bakın neler oluyor insanlarımıza böyle, akşam akşam sinirlerimi zıplattılar.

Ö.M 1:

ulan

ammına koyduğumunun oğlu bak sen daha ne konuştuğunu bilmiyorsun en azın dan o bu ülkenin başbakanı bu ülkeyi dış ülkelere karşı öven adam yücelten adam sen nasıl konuşuyorsun lan ammına koyduğumunun oğlu bak sen daha ne konuştuğunu bilmiyorsun en azın dan o bu ülkenin başbakanı bu ülkeyi dış ülkelere karşı öven adam yücelten adam sen nasıl konuşuyorsun lan ammına koyduğumunun oğlu varsa tayyip erdoğan gibi bir lider göster onu seçeceğiz bak ne güzel diyon siz bu ülkeyi america daki gibi çıplaklar kampına çevirmeye çalışıyorsunuz geri zekalı avanak aptal lar bizler OSMANLI TORUNLARI BİZLER Kİ ERTUĞRUL GAZİ TORUNLARIYIZ BİZ senin gibi onun bunun çocuğu oruspu çocuğu değiliz bu video yuda kaldırmazsan ananı ben sikecem hatırlatim artık sen düşün ammına koyduğumunun evlatlarına bu kadar yeter diyerek ten ağzımı bozduğum için kusura bakma yın arkadaşlar

Cevap 1:

Bak arkadaşım videoyu aç adam gibi bak.. Sen osmanlı tourunusun da biz değil miyiz, sen ertuğrul gazi torunusun da biz değil miyiz?.. Emin ol ne Atatürk ne de Ertuğrul Gazi hayatta olsa böyle bir insanın ülkeyi satmasını durup izlemezdi. Belki sana garip geliyordur senin bunca ağır küfürlerine bu kadar küfürbaz bi adam neden küfürsüz cevap veriyor, anlatayım ben sana; ülkenin satıldığını insanlar görsün diye elimizden geleni yaptık. Arkadaşlarımıza, çevremize vs durmadan anlattık. Ama anlatmakla olmadığını görünce daha çok dikkat çekecek bir şey yapmak geldi içimizden ve ortaya bu video çıktı. Sen diyorsun ki "Ülkeyi çıplaklar kampına çevirmek amacınız". Sen ordaki ironiyi anlamaya çalışsan eminim sadece laf dokundurma olduğunu farkedersin. Biz ülke çıplaklar kampına dönsün, ahlaksızlık diz boyu olsun demiyoruz; videoda söylediklerim sadece dikkat çekmek için. Biz ülke ortaçağa geri dönmesin diyoruz. Atatürk ün yaptığı devrimlere bak, kılık kıyafette olan değişikliklere bak.. Atatürkle birlikte kazandığımız bu çağdaşlık bir kaç koltuk sevdalısına kurban gitmesin istiyoruz. Bizim amacımız; Al Sancak gökte dalgalanırken, arkada ezanlar okunsun, devletin işine dini, din işlerine de devleti karıştırmasınlar. Çünkü isteyen herkes inanıp inanmamakta özgürdür, çünkü din ve devlet işlerinin birbirine karışması geriye gitmektir, Ataya karşı çıkmaktır! Keşke bu kadar ağır küfürler etmeden önce bana "Neden böyle bir şey yaptın" diyen bir mesaj atsaydın da ben de sana düzgünce açıklasaydım. Sen küfürler yağdırarak sözde ülkeyi kurtardın değil mi, o insana bir hizmet yaptın.. Düşüncelerini aktarırken küfürler savurman bir furbol takımını tutarkenki heyecanın ve fanatizminden öteye gitmez. Ve fanatiklik insanın doğruyu görmesinin önünü keser. Futbolda bunun nedeni iyi ya da kötü günde o takımın yanında olma isteğidir. Ama ülkeyi yönetenler hatalar yapıyorsa, kötü günde onun yanında olmayacaksın, birisi ülkeyi satarken fanatiklik yapmak kaybetmek demektir. Saygılarımla... 

Ö.M 2:

dinle pis laik

sen muslumanmisin? benim babam yine ayni olurdu ama senin baban hans olurmu orasini bilemem,...unutma sen ve senin gibi sahsiyetsizler bu ulkede sadece bi avucsunuz ...isiniz g sen muslumanmisin? benim babam yine ayni olurdu ama senin baban hans olurmu orasini bilemem,...unutma sen ve senin gibi sahsiyetsizler bu ulkede sadece bi avucsunuz ...isiniz gucunuz fitne cikarmak ..eger musluman oldugunA INAniyorsan sana indirilen kitaba bikere olsun bak..he deilsen defol buradan----

sen ve senin gibiler unutma tekrar soyluyorm bi avucsunuz !!!!!!!!

Cevap 2:

Dinle pis laik ne demek? Sen laik değil misin? Atatürk olmasaydı emin ol babanın kim olduğunu sen bilmezdin, gelmişsin burada laikliğe laf söylüyorsun.

Not: İkiside ayrı kullanıcı. Atılan mesajlar aşırı küfürlü ama herşeyin daha açık olması için sansürleme gereği duymadım.

İnsanları nasıl laikliğe düşman ettiler anlamıyorum, bi insanı haşa peygamber ettiler, tapacaklar. İsteyen istediği partiye destek versin eyvallah ama dindar olmak demek laikliğe düşman olmak demek mi ya da laik olmak dinsiz olmayı mı gerektirir?! Bunu kavrayacak düşünecek akıl kalmadı mı doğru düzgün kimsede. Moralimin harbiden içine ettiler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hocam her ne kadar konu ve acılış amacı güzelde olsa, pis laik tarzında bir başlığı beğenmedim... aynı şekilde konuyu ilk defa görenlerinde hoş karşılayacağını sanmıyorum laik kelimesini yobaz ile değiştirdim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    osmanlıdan beri vahdettin yanlıları, kuva-i milliye düşmanları bulunmuşdur.Bunlar çok tehlikelidirler ve şuan T.C nin en yüksek kademelerini ele geçirmişlerdir.şartlar 1919 daki şartlarla aynıdır.Yapılacak şey nutukda ve gençliğe hitabe yazılmaktadır...

Long Live Turkey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    hani siyasi konular yasaktı?  milleti gerginliğe düşürmenin anlamı yok bence.bu konu silinsin derim.

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam her ne kadar konu ve acılış amacı güzelde olsa, pis laik tarzında bir başlığı beğenmedim... aynı şekilde konuyu ilk defa görenlerinde hoş karşılayacağını sanmıyorum laik kelimesini yobaz ile değiştirdim...

Nasıl uygun görüyorsan hocam. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

kimsenin kimseyi laikliğe düşman ettiği yok arkadaşım.. sorun laikliği dinsizlik sanıp laiklik altında dine saldıran kişilerde..

bak diyorsunki bi insani peygamber etmiş akp'liler.. fakat güzel kardeşim akp'ye destek vermeyenler tayyip erdoğanı ne

ilan etti bilmiyormusun kendin.. bak imzana ülkenin başbakanına tayyip diye hitap ediyorsun bu saygısızlık değilmidir peki

akp'li değilim akpyi destekleyecekte değilim ben insanların özgürlüğünden yanayım... ama dediğim gibi lailkiliğin dinsizlik

olmadğnı kavramamız lazım bu birazda bizim olayı yanlış idrak etmemizden kaynaklanıyor tamam sana çok ağır konşmuş

arkadaşlar çokta ayıp haklısın ama bak insanlaraı galeyana getirecek bişey yapmışsın sende tepkini farklı yollardan

belirt bence dostum..

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek
    odun_komuru bunu yazdı:

kimsenin kimseyi laikliğe düşman ettiği yok arkadaşım.. sorun laikliği dinsizlik sanıp laiklik altında dine saldıran kişilerde..

bak diyorsunki bi insani peygamber etmiş akp'liler.. fakat güzel kardeşim akp'ye destek vermeyenler tayyip erdoğanı ne

ilan etti bilmiyormusun kendin.. bak imzana ülkenin başbakanına tayyip diye hitap ediyorsun bu saygısızlık değilmidir peki

akp'li değilim akpyi destekleyecekte değilim ben insanların özgürlüğünden yanayım... ama dediğim gibi lailkiliğin dinsizlik

olmadğnı kavramamız lazım bu birazda bizim olayı yanlış idrak etmemizden kaynaklanıyor tamam sana çok ağır konşmuş

arkadaşlar çokta ayıp haklısın ama bak insanlaraı galeyana getirecek bişey yapmışsın sende tepkini farklı yollardan

belirt bence dostum..

Yanlış anlama ben de insanların özgürlüğünden yanayım, ben tepkimi dile getiririm, gösteririm bir şekilde; kafasına yatan olursa kabul eder. Kimseyi galeyana getirmek değil amacım. Tayip deme sebebime gelince saygı duysaydım gerekli sıfatı başına eklerdim, kendi başbakanım olarak görmediğim için böyle hitap etmek benim için daha uygun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Hoca ziktr et bu orumcek beyinlileri, onlara tek cvp siz anca konusun aq olur. Sadece konusurlar biz suyuz sen susun bi suttern cıktık falan filan siktr et bende seni die cvp yaz yolla

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Fransızlardaki gibi laiklik olsaydı o zaman derdimki eyvallah laiklik dinsizliktir ama türkiyede imamların parasını devlet veriyor, suları bedava, cami devletten.... LAİKLİKLİK: DEVLETİ VE KİŞİLERİ DİN KANALIYLA KULLANMAYA KALKIŞAN ŞEREFSİZLERİ ENGELLEME SİSTEMİDİR. En güzeli kapatacaksın imahatipi, imamların maaşını keseceksin diyceksin tamamen uzaklaş.... ama bu seferde tekkecilere gün doğacak. İllaki 28şubat isteniyor.

Ayrıca Tayyip (Hatta Deve dudak AMpul kafa Tayyip) saygı duyulacak ne yaptıda ona "Sayın" ünvanıyla hitap edelim?

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı:

Fransızlardaki gibi laiklik olsaydı o zaman derdimki eyvallah laiklik dinsizliktir ama türkiyede imamların parasını devlet veriyor, suları bedava, cami devletten.... LAİKLİKLİK: DEVLETİ VE KİŞİLERİ DİN KANALIYLA KULLANMAYA KALKIŞAN ŞEREFSİZLERİ ENGELLEME SİSTEMİDİR. En güzeli kapatacaksın imahatipi, imamların maaşını keseceksin diyceksin tamamen uzaklaş.... ama bu seferde tekkecilere gün doğacak. İllaki 28şubat isteniyor.

Ayrıca Tayyip (Hatta Deve dudak AMpul kafa Tayyip) saygı duyulacak ne yaptıda ona "Sayın" ünvanıyla hitap edelim?

yahu imamları mimamların parasını kesince eline ne geçecek laikmi olacaksın? güzel kardeşim sen burayı sovyet rusyamı

sanıyorsun? olurmu böyle şey.. her ne kadar bu meydan yobazlara kalmadıysa, senin gibi fransız hayranı sovyet özentisi

16-25 yaş arası adamlarada kalmadı haberin ola kardeşim.. evet kimse kimseye saygı duymak zorunda değil kabul etmek

zorundada değil ama burda bize düşen tartışırken tutarlı olma ölçütüne bağlı kalmaktır... bak sen sevmeyebilirsin ama

senin ampül felan dediğin bu ülkenin iyi yada kötü başbakanı.. bu tayyip erdoğan içinde geçerli diğer devlet erkanındaki

adamlar içinde geçerli.. yada en ters en kötü en muhalif lider içinde geçerli... birbirimiz kırmayalım arkadaş burda bişey

yazmış paylaşmış ama bu hem tartışma çıkarır hem insanları galeyana getirir.. ayrıcada siyasi konu açmak yasak diye b

biliyorum neden göz yumulsunki tartışma çıkmasına şurda kardeş kardeş dururken

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Cok agır konusurdum (Videoyu ve seni izlemeden önce)Bi  Video cekmişsin...Sankı  haksızlıga uramıs gibi buraya konu acıyorsun  Ulan Adama Etmedigin küfür Kalmamıs...EE onlar  bilmem  neyini sövünce cok mu gururun incildi..Bilki Onları ettiği küfürün  bin katını ben de ediyorum...Sen T.C basbakanına Küfür Edemezsin.Yaptıgın boku buraya link olarak veremezsin  arkadas.Sevmiyor olabilirsin. Senin basbakanın olmayabilir... Ozmn siktir olur gidersin.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 3744 Toplam Mesaj: 20