folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Direksiyon Sınavında Hatalar Yaptım

Direksiyon Sınavında Hatalar Yaptım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Gecmis olsun bi dahakine artik

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

la bişey olmaz ben yağmurlu günde girmiştim 50-60 araba birden sabahın 90 da aynı rotayı izleyerek gidiyoruz bi yuvarlak vardı yuvarlakta elemanı solladı 2den 3 e seri geçirdir verdim gazı araba nasıl yanlıyo solladım yerler ıslak sudan geçtim dönemeçte yayanın birini kaldırımda duran baştan aşağıya yıkadıydım yanımda duran gözetmen manyakmısın olum sen dediydi sonra ileride kırmızıda durduk önümde kız duruyo yeşil yandı daaaaaat diye kornoya asıldım kız istop ettirdi kaldıramadı amk arabayı diğer kırmızıya kaldık ondada yeşil yanınca gene bastım kornoya kız gene istop ettirdi gene pati çekerek yanından geçip gitmiştim diğer arabadaki gözetmenler bana dik dik bakıyodu arabadan bizim gözetmen helal len deli demişti bana severim böle adamları aldın ehliyeti demişti araban indikbenim direksiyon hocası manyakmısın olum ehliyeti vermicek bi daha gircen dediydi ama sonra öğrendim 86 vermiş ibne baya bi kırmış ama geçtim sen hayli hayli geçersin 70 yetiyo zaten bana emniyet kemeri bile taktırmamışlardı bile siktiret demişti gözetmen 

THE BeYaZ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

senin iyi kullanman buysa

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

hatta bidahakine girme bile, bırak herkez ehliyet almak zorunda değil. herkes ehliyet almaya çalıştığı için trafik bu durumda zaten. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Sen bakma bunlara ehliyeti alana kadar dene çok heyecan yapıyorsan git  bitane hap at öyle git hapdediğim heyecanı düşüren birşey işte  

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    BeYaZZZ bunu yazdı

la bişey olmaz ben yağmurlu günde girmiştim 50-60 araba birden sabahın 90 da aynı rotayı izleyerek gidiyoruz bi yuvarlak vardı yuvarlakta elemanı solladı 2den 3 e seri geçirdir verdim gazı araba nasıl yanlıyo solladım yerler ıslak sudan geçtim dönemeçte yayanın birini kaldırımda duran baştan aşağıya yıkadıydım yanımda duran gözetmen manyakmısın olum sen dediydi sonra ileride kırmızıda durduk önümde kız duruyo yeşil yandı daaaaaat diye kornoya asıldım kız istop ettirdi kaldıramadı amk arabayı diğer kırmızıya kaldık ondada yeşil yanınca gene bastım kornoya kız gene istop ettirdi gene pati çekerek yanından geçip gitmiştim diğer arabadaki gözetmenler bana dik dik bakıyodu arabadan bizim gözetmen helal len deli demişti bana severim böle adamları aldın ehliyeti demişti araban indikbenim direksiyon hocası manyakmısın olum ehliyeti vermicek bi daha gircen dediydi ama sonra öğrendim 86 vermiş ibne baya bi kırmış ama geçtim sen hayli hayli geçersin 70 yetiyo zaten bana emniyet kemeri bile taktırmamışlardı bile siktiret demişti gözetmen 

Sırf zarar ziyansınız amk bi de marifetmiş gibi anlatıyor yayayı yıkadım bilmemne :/

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı

hatta bidahakine girme bile, bırak herkez ehliyet almak zorunda değil. herkes ehliyet almaya çalıştığı için trafik bu durumda zaten. 

:D :D 

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Bence alma hocam trafik malum zaten görüyorsun benzin desen almış gitmiş strese gerek yok :)

tbtgezgini tarafından 29/Eyl/12 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı
    BeYaZZZ bunu yazdı

Sırf zarar ziyansınız amk bi de marifetmiş gibi anlatıyor yayayı yıkadım bilmemne :/

heee zararım sanane sanki trafiktekilerin hepsi yararlı amk ? 

THE BeYaZ
Toplam Hit: 3549 Toplam Mesaj: 35