folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Direksiyon Sınavında Hatalar Yaptım

Direksiyon Sınavında Hatalar Yaptım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

torosla girmiştim la ben :) 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Sınav sonucunu bilemem de heyecan konusunda şunu diyebilirim, sınav psikolojisi apayrı bir olaydır hele ki bir de gözünde büyüttüyse onu yapılmayacak hatalar yaparsın. Sorun yanındaki görevliler değil, onların senin hakkında not almalarıdır mesela finallerden on dakika önce tüm konuları tek seferde sayan tipler sınavda 10'un üzerine çıkamıyorlardı. Sınavdan sonra yine hepsi aklında... O hocanın orada olması, seni seyretmesi ve sınanıyor olmanın bünyeye yaşattığı gerilim yüzünden her türlü hatayı yapabilir insan.

İyi, kötü araba kullanma ile alakası yoktur bunun. Grip olan, hapşıran bir insanı nasıl yadırgamıyorsanız, sınav sırasına heyecanlanan insanı da yadırgayamazsınız.

saol hocam şimdiye kadarki engüzel yorum senninki valla

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam ben 4 vites şahinle girmiştim. Direksiyon sınavında yalnızca 50 değil de 60 a çıktığım ve durduğumda araçtan çıkmak için kör noktama bakmak yerine heyecandan aynaya bakıp kör noktamda biri varsa geçsin diye biraz beklemiştim. Hocalar kör noktana neden bakmadın dediler, yine heyecandan unuttum demiştim :) Dur levhasının orda duracakken yanımdaki debriyaja basmasa başka sorun da olmayacaktı :P

Sonuç olarak beni sırf bu hatalar yüzünden bıraktılar, yeniden girdim ve aldım ehliyeti. Büyük ihtimalle sınava yeniden girmek için verdiğimiz para yüzünden bıraktılar. Ama çoğu yerde sallamıyorlar, veriyorlar ehliyeti. Belli olmaz diyorum yani.

Trafikte o kadar çok canavar var ki, aman diyeyim, sen onlardan olma hocam.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek

pedalleri karıştıp direksiyon tutmaktan acizlere bile ehliyet veriyorlar merak etme geçmişsindir 

Toplam Hit: 3570 Toplam Mesaj: 35