Diş Beyazlatma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

Signal white now + biraz karbonat + colgate 360 derece diş fırcası

Tavsiye edilir.Karbonatı bi ara deniyodum gerçekden işe yarıyor.Dişlere zararı var mı bilmem ama dişlerin cok sarıysa hemen ilk fırcalamada sonuc alaman gibime geliyor.

Bu karışımı nasıl yapacağım... Üst üste mi bindirmem gerekecek...?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theone21_9
    theone21_9's avatar
    Erkek

karbonatı bende kullanıyorum gayet memnunum beyazlatıyor bayaaa diş macununa dök biraz dene.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Diş rengi genetik kaynaklı da olabilir. Yani ne yaparsan yap belli bir tondan fazla beyazlaştıramazsın. Büyüme döneminde uzun süre tetradox ve türevi antibiyotiklerin kullanılması da dişlerde kalıcı sararmaya yol açmakta. Dişçiye görünmeni tavsiye ederim. Dişlerinin kalıbını alıp silikondan bir beyazlatma plağı (boksörlerinkine benzer) yapar. Özel beyazlatma jelini bu plağın içine sürüp takarsın. Birkaç seans uygulamak gerekiyor.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Pikacu bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

Signal white now + biraz karbonat + colgate 360 derece diş fırcası

Tavsiye edilir.Karbonatı bi ara deniyodum gerçekden işe yarıyor.Dişlere zararı var mı bilmem ama dişlerin cok sarıysa hemen ilk fırcalamada sonuc alaman gibime geliyor.

Bu karışımı nasıl yapacağım... Üst üste mi bindirmem gerekecek...?

:D Signalin üstüne karbonat serpip colgate 360 derece fırcayla fırcalıcan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:

Diş rengi genetik kaynaklı da olabilir. Yani ne yaparsan yap belli bir tondan fazla beyazlaştıramazsın. Büyüme döneminde uzun süre tetradox ve türevi antibiyotik kullanılması da dişlerde kalıcı sararmaya yol açmakta. Dişçiye görünmeni tavsiye ederim. Dişlerinin kalıbını alıp silikondan bir beyazlatma plağı (boksörlerinkine benzer) yapar. Özel beyazlatma jelini bu plağın içine sürüp takarsın. Birkaç seans uygulamak gerekiyor.

evet aynen boyle yapılıo 

not : igrenc bişi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaRuKa
    HaRuKa's avatar
    Erkek

sensodyne var beyaz wihite olanı ondan al ik ay düzenli kullan farkı farkedeceksin ha bir de ondan önce dişçiye giidp 70 tl bayılıp polisaj yaptırman lazım taartarlarını diş taşlarını aldırman lazım ondan sonrada adam akıllı sistemli fırçala gör bak nasıl beyazlıyor... hala beyazlamadıysa (bir tane daha formülü var ama bilemiyorum ( : sakat olur biraz :))) )

Simeranya...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocak33
    kocak33's avatar
    Erkek

öğrenci yurdunda sıfır numara zımpara kullananı görmüştüm %3c3cülmek  çok şaşırmıştım dene istersen 5 dakkada göz kamaştıcı beyazlık ince dişler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

kocak33 bunu yazdı:

öğrenci yurdunda sıfır numara zımpara kullananı görmüştüm %3c3cülmek  çok şaşırmıştım dene istersen 5 dakkada göz kamaştıcı beyazlık ince dişler

O elemanın aynısından ben askerde görmüştüm harbiden fayans gibiydi dişler :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

benzer bı durumuda bı arkadas anlattı,askerde biri diş fırçasını sert bı sekılde bastırarak ve yaklasık 10-15 dakka gıbı surelerle 1 hafta gıbı fırçalamış dişleri belirgi n bi şekilde beyazlamış..ama diş minesine zarar verır tabı bu tıp şeyler,sert fırcalamak veya zımpara kullanmak gibi :)

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Kehanet bunu yazdı:

benzer bı durumuda bı arkadas anlattı,askerde biri diş fırçasını sert bı sekılde bastırarak ve yaklasık 10-15 dakka gıbı surelerle 1 hafta gıbı fırçalamış dişleri belirgi n bi şekilde beyazlamış..ama diş minesine zarar verır tabı bu tıp şeyler,sert fırcalamak veya zımpara kullanmak gibi :)

Dişlerine asit tarzı birşey sürersen de aynı sonuca ulaşırsın, millet ağzına nur inmiş zanneder. 2 gün sonra ağzında 3.Dünya savaşı çıkmış gibi tek sağlam dişin kalmaz. Gideceksin temizleteceksin, Düzenli fırçalayacaksın. Bu...

Toplam Hit: 4452 Toplam Mesaj: 30