folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Disiplin Cezası Alırmıyım ?

Disiplin Cezası Alırmıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Bugün felsefe sınavına girdik.Gayet iyi geçti sınav 10. soru zordu biraz benimde canım sıkıldı 10. soruya bi not düştüm:

"Hocam soru 10 numara ama yapıcak adam yok bilmiyorum valla bilmiyom bilsem tikkan sizin" yazdım :D Şimdi ben böyle bi işten hoca takarsa disipline falan gidermiyim diye kafama takılmadıda degil :S

tecrubesi olanlardan cvpları bekliyorum :|

9. sınıftada sağlık dersinde tırnak temizliğini açıklamak için elimi koyup çizdim tırnakları karaladım sonra ok çıkarıp tırnak pisli falan yazdım :D İdaredn bida olmsın lafı gelmişti :S

Konumu silenlere inat kürdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    İlk üniversite sınavımda (Bu o üniversitede ilk ve son sınavımdı) hiçbir soruyu yanıtlamadan dekana uzun bir mesaj bırakmıştım. Herhangi birşey olmadı. Lisede de aynı şekilde protesto nitelikli mesajlarım oldu fakat herhangi bir disiplin olayıyla karşılaşmadım, hocanın tutumuna bağlı sanırım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

lise ve üniversitede kağıdın boş kalan her yerine bana özel simgeleri yerleştirirdim..

mesela fotoğraf dersimizde rüzgarda hareketli bir çiçeğin fotoğrafını hangi ayarlarda çekersiniz gbi bi soru vardı. çiçek çizdim kağıda. ayrıca çoğu kağıda ismimi yazmazdım. beni anlatan simgelerden hocalar anlardı benim olduğumu.

lisede de hocalara not düşerdim. sen benimle dalga mı geçiyon lan?dan öte bi uyarı almadım.

oldu da disipline verdiler. yazımı taklit etmişler ben yazmadım de kurtul, bitti gitti :)

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İlk vukuatında yazılı uyarı alırsın, direk disiplin cezası vermezler ama hocayla papaz olursun geçirmez o ayrı konu.

Ama senin yazdığında bişey yok, sallamaz hoca, merak etme bu kadar udak meseleden disipline falan göndermezler.

jack daniels 160 yaşında
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    bişey çıkmaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    enflasyon muhasebesinde bilgisayar sistemlerini anlatıp 60 almıştım :)= ünide

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bende bio dersinde sorunun yarısını cevapladım geri kalan kısmınıda siz doldurun amca yazmıstım :|

adam bende senden bekliyordum yiğenim yazmıstı sınav kagıdına :W

bi bok olmaz merak etme

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bi cacık olmaz hoca,lise eğitim hayatınızda size tek kelime edilmeyen tek yer.
    Kağıdın ortasına sıç,öyle ver yinede bir şey olmaz.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Öğretmenin tutumuna bağlı hacım.Eğer matrak bir hocaysa yada olayı kendine hakaret olarak algılamazsa sorun olmaz.Tabi o olayı sınıfta dillendirip hocaya kazandığın büyük bir zafer olarak gösterirsen ceza alabilirsin.
    Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    enflasyon muhasebesinde bilgisayar sistemlerini anlatıp 60 almıştım :)= ünide
    -----------------------------

Aynen lisede din sınavında oturup dolu dolu 1 sayfa GS-FB derbisini anlatmıştım. 90 gelmişti hiç unutmam. Adam kağıdın doluluğuna vermiş :D şöyle bi okusa sçmıştım :D

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    abi sen de pisko alametleri var

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
Toplam Hit: 2322 Toplam Mesaj: 20