folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Disiplin Cezası Alırmıyım ?

Disiplin Cezası Alırmıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    kafa hocaysa zaten bişi olmas işin esprisinde olduğunu anlar ama sert bi tipse belki kendisi uyarır birdaha olmasın felan diye .. korkma hiçbişey olmas :)

The End
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    bişi olmaz geçen senede bizim arkadaş kağıda hocam bilmiyom bilsem yazardım falan yazmış sonrada gülücük koymuş hoca sınıfta söledi güldük geçti öle :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben çok taşşak geçmişimdir :D

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    bakıcaz artık :D Neyse ya hocanın canı sağolsun :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek

Lise son sınıfta karşı sınıfla meydan kavgası etmiştik adamların sınıfı basıp.Müdür müdür yardımcısı geldi,onlarada arada 1-2 yumruk geldi en fazla korkutmak için savunma aldılar onlarıda iptal ettiler.Bukadarcıktan hiçbişey olmaz rahat ol :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    Hocay göre değişir. Ben olsam affetmem:D

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    seni bidaha okula almazlar xD

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    takma kafana..Hiç bi sey olmaz

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    bizim coğrafya sınavında da soru şu: topraklar 100-150 yılda oluşur. ............ boşluğa sebebini yazcaktık. Cevap aynen şu: bence de hocam :D

We can be more, we can be much more.
Toplam Hit: 2320 Toplam Mesaj: 20