folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır Guneydogu Buluşması Bitti

Diyarbakır Guneydogu Buluşması Bitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    -----------------------------
    kendinize gelin hocalar.adamlar gelmedi die bi analarına sövmediğiniz kalmış.bu tür postları sildim.hiç bi gerekçe muride küfretmek için yeterli deildir.bu böle biline.

dipnot : azrailbaba lafım sana deil.küfreden arkadaş kendini biliyo...

Hoca ben attım küfürü hoş bişey değildi ama harbiden hakettiler... Zaten attığım küfürlerinde ağır olmamasına dikkat ettim hoca. Neyse...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    böle ibneliklerle karşılaşdığınızda diss atın abi.daha çok rahatlatıyo sölim ben :D

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

benimle alakasi yok ama, ayip yani.. gelecek deyipde gelmemek bi derece bide duzenleyipde gelmeyenler var galiba :D onlara yuh demek lazim, kimse alinmasin yani :) olur bole vakalar, bence gelmeyenler gelenleri arasin, sonra gelenler gelmeyenlerin konturleri giderken boyle 15 dakka falan kufur saydirsin, odessinler...

sonradan edit: Real_Kurd diger konuda neden gelemeycegi hakkinda aciklama yapmis arkadaslar, biraz extrem bi durum oldugu icin anlayis gostermeniz gerekebilir bence, digerlerini bilmem :D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Neyse benle azrail_baba(andy) tanıştık kaynaştık... Harbiden şeker bi adamdı andy... Benim kadar olmasın biraz abazalık vardı kanında :D Sonra anıt parkta beklerken kızlar onlara iş koyuyoruz sandılar. Onlarda oturmaya başladılar. Andy tipim değil deyince onlardanda vaz geçtik :D Olsun benle andym tanıştık hoş geçti bizim için kayfe iştik güzel... gelmiyenlerin aq.

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Dayioglumu bekletmissiniz ayip olmus ,amk gelecem diyenlerin yarisi sabah msn de fink atiyordu :) ,neyse vardir bir nedenleri boylelikle tahribat tarihinde ilk defa bir bulusma basarisizlikla gerceklesmistir a26.05.2007 bu tarihi olayi not alin...ilerde cocuklariniza anlatirsin birtane pust Kurdo vardi bulusma duzenledi ama kendisi gitmedi falan diye anlatin :)

yannış ondan önce gonya buluşması vardı :D tabi buluşma diyebilirsek a.q

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    Gewşek insanlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

5 milyonun hesabını yapan adamdan ne beklersin :D o adamlara güvenip yola çıkan arkadaşlara üzüldüm. Geçmiş olsun , böylelikle öğrenmiş olduk hepberaber , bu adamlara güvenilmeyeceğini :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

yazık olmus

adam kendı kendını alemde bıtırdı

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    abi. andy e yazık valla o kadar bekletilirmi şeker gibi adam...

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

bak hacı gelmememin sebebini solıyım... ben dün andy ılede hackman ılede konusuyordum ve dune kadar kımse gelmezse bıle benle xursi kesın gelecez dıyorduk...ama takii dun xurside real gıbı evden ızın alamayana kadar... ve ben dun aksamda andyede hackman a da soledım ...dedimki ben hala sozumdeyım eger burdan tek bir kişi gelırse ben gelmeye hazıırm hemen gelırım...ama yok kımse gelmeze ben burdan oraya kadar tek basıma gelemem...sıkılıırm kimseyide tanımıyorum vs... andy de dediki haklısın hacı eger kımse gelmezse sende gelme soprun degıl gelmeyenler gelmesin s2mden olsun dedi...en son dun aksam dedımkı real ıle xursiye  "ne dıyorsunuz ? yarın gıdelım mi ? izin koparabildinizmi? " diye... onlarda " yok walla ızın vermedı aile gelemeyecez biz.. dediler...e halıyle Mardınden kımse gitmediği için bende gidemedim...gelmememin sebebi bu...

ayrıca andy ile hackman cok ayıp oldu walla...kusura bakmasınlar...

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
Toplam Hit: 4161 Toplam Mesaj: 38