folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır Guneydogu Buluşması Bitti

Diyarbakır Guneydogu Buluşması Bitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    vallahi ben hackman e söledim msn de gelememe nedenimi ve kurdoya da söledim o da biliyo.önemli bi işim vardı.ayrıca o topicte de 1gün önceden gelemeyecem  yazdım. bana küfredenin a.q :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SuBTeRaNo
    SuBTeRaNo's avatar
    Erkek
    hocam ben zaten buraya yazmıştım hepiniz biliyosunuz zaten:)..valla yoksa bende gerçektende isterdim he..Manyaqların arasında olmak hoş bişey:D.

163gün,20 Saattir giris yapmadiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Ben zaten gelicem demedim de gelebilme ihtimalim var dedim,son dakkaya kadar vardı da aslında abme birazcık açıym dedim yok dedi dersaneye diye çıktım dışarı sabahleyin akşama doğru tekrar eve dönerim dedim 7 gib i çıktım şimdi gitme gelme zaten 12 saat edio orda 2 saat bile kalsam geç kalacam,dier konudada söledim benim iş çok zor die maluım daha lise-2 öğrencisiyiz...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    nakamura yazın diyarbakırda olursam misafirim olursun yoksa ben antebe gelicem senin misafirin olurum:)

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Tabi amk ben diyarbakıra gelemem bu yazda bekliyorum valla,misafirimsim:)    Noel abide gelecek daha da yalan oluo paso:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SuBTeRaNo
    SuBTeRaNo's avatar
    Erkek
    bi daha ki seneye inş arkadaşlar:D..

163gün,20 Saattir giris yapmadiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

bende olsam keske

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 4140 Toplam Mesaj: 38