Dizi: Better Call Saul

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

selamlar.

full hd olarak tüm sezonları indirmek istiyorum ama sacma sapan kaynaklar var. elinde arsiv olan var mı?

edit*

https://drive.google.com/drive/folders/11fNScmRv_VunETj1KfJGOrLV12D39r1V?usp=sharing ben indirdim ilk 4 sezon. alt yazi yok. son iki sezonu da 1-2 gün içerisinde yüklemiş olurum.

ayd tarafından 13/Eyl/23 16:35 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zamunda'da var. Dizi bence Breaking Bad'den daha üstün bir dizi fakat finali öyle saçma sapan bir yere bağladılar ki sıçıp sıvadılar. Breaking Bad gibi zirvede bitirmeliydiler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Zamunda'da var. Dizi bence Breaking Bad'den daha üstün bir dizi fakat finali öyle saçma sapan bir yere bağladılar ki sıçıp sıvadılar. Breaking Bad gibi zirvede bitirmeliydiler.

Finali hariç efsane diziydi. Keşke tamamını hafızamdan silip tekrar izleyebilsem. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuth
    tuth's avatar
    Erkek

vay mk hakkaten breaking bad'den iyi miydi? ben hâlâ izlemedim de.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Better call saul'da insan düşündükçe farklı çıkarımlar yapıyor.

Bazı karakterleri ilk başta sevmiyorsunuz, sonra diyorsunuz ki adam haklıydı amk.

Bazı karakterleri başta sevmiyorsunuz, sonra diyorsunuz ki ya ben bunu neden sevmemişim.. 

Karakterlerin sezonlar arasında zaman geçtikçe değişimi vs fark edildikçe garipsiyor insan.

Breaking bad'in sonunda diyor ya. I made it for me and I was good at it. Orada bir çok şey anlaşılıyor.

Adam kötülüğe evriliyor zamanla ama içinde zaten kötülük tohumu varmış.

Ezel'de eyşanın kardeşim için yaptım mavalına inanmıştım ilk izlediğimde. Üçüncü izlediğimde anladım ki eyşan gerçekten orospu eşytan amk. 

Bu dizilerde de buna benzer karakterler var.

Better call saul da buna benzer bir evrim geçiriyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    tuth bunu yazdı

vay mk hakkaten breaking bad'den iyi miydi? ben hâlâ izlemedim de.

Abi bende breaking bad hastasıydım. 

Yıllarca bb'yi bitirdikten sonra Better Call Saul'u izlemeyi düşünüp izlemedim. 
    Dedim ki, boşboş bir avukat hikayesi vs ne olabilir falan. ( oyuncuyu severim ) 

Başrol'ün otobüste milleti dövdüğü bir film var onu mu izlesem bu adam rolünü hakkını veriyor diye düşünürken
    Dedim Better Call Saul'a başla bi. 

Spoilsiz şöyle izah edeyim. 

1- Güzel tarafı, mekan, olayların işlenişi, kamera açıları, konuşmalar 
    Neredeyse Breaking Bad'in içindeymiş gibi hissediyorsun sanki sezon devam ediyormuşta karakterler değişmii gibi. 

2- Breaking Bad karakterlerini gördükçe ve konularını işleyip geçmişlerine kim olduklarına odaklandıklarında aşık olmaya başlıyorsun. 

3- Önce günlük dizi gibi başlıyor ardından da izlemeden duramıyor ve bitiremiyorsun. 

4- 2. bir Walter zekasıyla karşılaşıyorsun. Ve bu insanı cezbediyor. 

Bence kesinlikle izlemeli 1. sezonu bitirmeyi beklemelisin. 
    Gerisi akıyor, sonra mesajı alıntıla ve bizlerle duygularını paylaş lütfen :) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben de izlemedim ama birkaç videoya denk geldim. walter reisin daha genç bordo bereli olan hali gibi bi karakter varmış. yani hem zekalı hem çevik ve ahlaksız. dediklerine göre bu karekter breaking badde olsaymış walterın içinden geçermiş. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Ya Allah diyerek başlıyorum. Finali olmuş dizileri izlerim genelde, GoT gibi 2 yıl sezon arası veren diziler insanı soğutuyor. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Ya Allah diyerek başlıyorum. Finali olmuş dizileri izlerim genelde, GoT gibi 2 yıl sezon arası veren diziler insanı soğutuyor. 

4 bölüm izledim su gibi aktı. Stremio'da mevcut, mobil app te indirme seçeneği yok ama pc uygulamasında indirme özelliği var. iyi izlemeler..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

kesinlikle breaking bad kadar olmasa da zevk veren bir dizi.

belki ona göre biraz daha az aksiyonlu ve slow ama diğer onlarca yüzlerce diziden çok çok daha iyi.

Cigu bigule :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

zamunda'dan indirdim bir kaç bölüm çözünürlük bok gibi.

@mkyb geçenlerde https://soap2dayx.to/home sitesini önermişti. çözünürlük gayet güzel, oradan IDM ile tek tek 1080P çekiyorum.

Tüm downloadlar bitince upload edeceğim, herkes yararlansın. 

Toplam Hit: 1528 Toplam Mesaj: 16
better call saul