Dizi: Better Call Saul

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    34sileli
    34sileli's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

zamunda'dan indirdim bir kaç bölüm çözünürlük bok gibi.

@mkyb geçenlerde https://soap2dayx.to/home sitesini önermişti. çözünürlük gayet güzel, oradan IDM ile tek tek 1080P çekiyorum.

Tüm downloadlar bitince upload edeceğim, herkes yararlansın. 

oooo duacın olurum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

Better Call Saul son sezon hariç izledim. Çekim yapılan yerler ve çekim açıları Breaking Bad ile aynı tadı veriyor. Tanıdık karakterlerle karşılaşıp geçmişleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip oluyorsunuz. Yine karakter değişimlerine şahit oluyorsunuz.

Dizinin hoşunuza gitmesindeki esas neden Breaking Bad tadında olması. Kesinlikle ondan iyi değil. "Taklitler asıllarını yaşatır" desem biraz ağır olacak ama, bence beğenilmesindeki esas sebep bu. Breaking Bad izlemeden bu filmi izleyen birinin bizim kadar beğeneceği ve öveceğini sanmıyorum.

Güzel bir film, izlemeğe değer. Özellikle Breaking Bad izlemiş olanların kaçırmaması gereken bir yapım. Ama bir Breaking Bad değil...

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

https://drive.google.com/drive/folders/11fNScmRv_VunETj1KfJGOrLV12D39r1V?usp=sharing ilk 4 sezon, gerisi gelecek.

alt yazı yok. esekherif ceviriyi bulabilirseniz gayet güzel. 1080p siteden cektim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı

Better Call Saul son sezon hariç izledim. Çekim yapılan yerler ve çekim açıları Breaking Bad ile aynı tadı veriyor. Tanıdık karakterlerle karşılaşıp geçmişleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip oluyorsunuz. Yine karakter değişimlerine şahit oluyorsunuz.

Dizinin hoşunuza gitmesindeki esas neden Breaking Bad tadında olması. Kesinlikle ondan iyi değil. "Taklitler asıllarını yaşatır" desem biraz ağır olacak ama, bence beğenilmesindeki esas sebep bu. Breaking Bad izlemeden bu filmi izleyen birinin bizim kadar beğeneceği ve öveceğini sanmıyorum.

Güzel bir film, izlemeğe değer. Özellikle Breaking Bad izlemiş olanların kaçırmaması gereken bir yapım. Ama bir Breaking Bad değil...

Aynen

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    shia bunu yazdı

Aynen

Tarihteki hiç bir karakter Walter white gibi işlenemedi.

Galiba da işlenemez.

Sadece yapımla ilgili degil oyunculuk anlamında da  Bryan cranston 'un performansı tekrar edilemez diye düşünüyorum.

https://youtube.com/shorts/O5VhaEsdxBk?si=FV2jbx7IAMOnwaZ7

tabi lan
Toplam Hit: 1527 Toplam Mesaj: 16
better call saul