Dji Mini Pro 4 Nereden Alınmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Bugün Başlıktaki ürünü satın alacağım. Kayserideyim. Internetten siparis vermeyi düsünüyorum. 2 sorum var.

Garantili ve güvenilir sekikde nereden alabilirim?  ( daha önce aorun yasayan bi arkadasim olmustu )

Full paket alacağim ama bazi linklerde combo plus adi altinda farkli secenekler oluyor hangi satıs paketini almaliyim?

Tesekkurler

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

fly more combo ya da plus gibi paketler var. almışken tam al, yedek parçaları, yedek bataryaları vs vs olan paketlerden.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Aha, bende ya dji pro 3 yada pro 4 alacagim rc ekranli tesadufe bak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Daha dün sattım dji pro 3 ü hocam. Toplasan 3 defa kaldırdım o da evin içinde :)

What are you doing???
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    Kentaki bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Daha dün sattım dji pro 3 ü hocam. Toplasan 3 defa kaldırdım o da evin içinde :)

Hocam nasi memnunmuydun, parasini hakeden cihazmi peki, asil kullanicidan yorun duymak onemli esasen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

valla şu dron olayını merak ediyorum bende ama bir türlü cesaret edemedim S:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

beyler 2-3 ay önce bana yurtdışından geldi.. 9-10 defa uçurmuşluğum var (piller 5 yada 6 kere tam şarj edildi,tam şarj harcandı ) tam hatırlamıyorum

uzun zamandır drone ile uğraştığım için öyle çarpma,düşürme,sağa sola vurma falan olmadı hatta çimene dahi inmişliği yok (havada tutarım inerken,kaldırırkende benzer şekilde araç üstünden)

açıkçası boş boş duruyor,kutu içeriği full ...içerik aynen bu (128 gb sandisk micro ekstrası var).satmayı düşünmüyordum,başlığı görünce karar verdim (başka dronelarımda mevcut esince onları kullanırım)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

valla şu dron olayını merak ediyorum bende ama bir türlü cesaret edemedim S:

esenyurtta afganlar taş atıp düşürürler sktr et vazgeç bu sevdadan. uçurmak için bizim mordor en uygun yer

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

beyler 2-3 ay önce bana yurtdışından geldi.. 9-10 defa uçurmuşluğum var (piller 5 yada 6 kere tam şarj edildi,tam şarj harcandı ) tam hatırlamıyorum

uzun zamandır drone ile uğraştığım için öyle çarpma,düşürme,sağa sola vurma falan olmadı hatta çimene dahi inmişliği yok (havada tutarım inerken,kaldırırkende benzer şekilde araç üstünden)

açıkçası boş boş duruyor,kutu içeriği full ...içerik aynen bu (128 gb sandisk micro ekstrası var).satmayı düşünmüyordum,başlığı görünce karar verdim (başka dronelarımda mevcut esince onları kullanırım)

model ne ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dji in sitesinden Turkiye distribütörüne bakip oradan alabilirsin.

Ben Klasfoto.com.tr dan almistim

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 733 Toplam Mesaj: 16
dji mini pro