folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder DJİ Phantom 3 Standart " Ürünü Hakkında Yorumlarınız?

DJİ Phantom 3 Standart " Ürünü Hakkında Yorumlarınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

http://www.topmodels.com.tr/dji_phantom_3_standart_27k_kamerali_multikopter_drone_urunu.html

hocam ürün linkte. multikopter almayı düşünüyorum. amcamın oğlu bu ürünü önerdi. kendisi profesyonel olarak istanbul'da bu işi yapıyor ve çok iyi kazanıyor açıkçası..

bende Canon 600D ürünü var. bu multikopter'ide almak istiyorum. haftasonları ek iş olarak gelin damat dış çekim işini yapmayı düşünüyorum. çekim konusunda biraz tecrübem var. Mardin merkezde yaşıyorum. tamamen tarihi yerlerde vs çekim yapılıyor burada genelde gelin damat dış çekimlerinde. benim amacım ise her ne kadar çok fazla işimi görmeyecek olsada sıf millet etkilensin diye multikopteri almak ve mardin'de bu işi bu şekilde yok denilecek kadar az insan yaptığı için profesyonelleşene kadar ucuz fiyata çekim yapıp güzel bir reklam yapma düşüncesindeyim. hem yapacağım iş konusunda hemde alacağım multikopter konusunda görüş/düşünce/önerilerinizi bekliyorum. saygılar..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

O fiyata almadığın sürece tavsiye ederim. Cihazın değeri 1600tl civarlarında linkde ki fiyat çok fazla bu ürün için.

Ürüne gelirsen dji kalitesi tartışılmaz. En stabil titreşimsiz ve kaliteli görüntü alabileceğin dronelardan biri dji phantom serisi.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

O fiyata almadığın sürece tavsiye ederim. Cihazın değeri 1600tl civarlarında linkde ki fiyat çok fazla bu ürün için.

Ürüne gelirsen dji kalitesi tartışılmaz. En stabil titreşimsiz ve kaliteli görüntü alabileceğin dronelardan biri dji phantom serisi.

hocam ürün hakkındaki yorumların beni mutlu etti açıkçası :) teşekkürler.. peki hocam nerede bulabilirim daha uygun fiyata? istanbul'da daha uygun ve sıfır kutusunda bulabileceğim yer varsa yazarsan sevinirim amcaoğlum istanbulda ondan rica ederim o gidip canlı olarak görüp alır. 

düzeltme: hocam ne olduğu bilinmeyen sitede bile 2200 tl civarı fiyat veriyor. o da belki hıyar gelecek kargoyla :) 

diplomali-issiz tarafından 15/Nis/16 19:32 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Ben bu işi yapmıyorum ama çok ucuza bu işi yapman kafama yatmadı. Emeğin ağırlıklı olduğu bu hizmette bence bu öyle çok olumlu bir reklam olmaz.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

çok ucuza yapacağım demedim hocam. örnek veriyorum burada piyasada işte büyük albümüyle ve iki adet küçük albümüyle birlikte 1500 tl ye yapıyorlar. ben 1000 TL ye yapacağım mesela. albüm masrafı vs 250-300 tl civarı masrafı oluyor ortalama istanbulda bastırıp bana gönderecekler. ben profesyonel bir kullanıcı değilim kalkıpta profesyonel yapanlarla aynı fiyatı verirsem tabiki de kimse bende yapmaz mecbur ucuza yapmalıyım başkan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

uyarayım.
    Ucuza iş yapma neden dersen.. bu tarz aletlerin her zaman yere çakılma ihtimali var. Şöyle düşün..
    Sen işi yaparken havaya 2000 tl salıyorsun dönerse 3000 alman şart. Dönmezse cihaz göte giriyor.
    Bulunduğum ilçe'de 3 kez phantom çakılmasına şahit oldum hem de hiç bir arıza yokken :)
    Ucuza yapma ama ekstra şeyler ekle.. mesela fazladan fotoğraf çek canon ile.. paketler yap.. 

O cihazın yerden havalanması minimum 500 TL olmalı...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

standart alma. Phantom 3 cihazi degil o. Eski bi alt modemle aynı (bkz. P2 Vision+) Yeni cihaz eski teknoloji anlayacağın.

P3 alacaksan en düşük Advanced olman gerekir. Zaten P4 versiyonu çıktı. P3 ler iyice ucuzladı. 

Facebookta DJI Türkiye grubu var orada her türlü bilgiyi bulabilirsin. Bide oraya sor istersen standart alayım mı diye :)

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

standart alma. Phantom 3 cihazi degil o. Eski bi alt modemle aynı (bkz. P2 Vision+) Yeni cihaz eski teknoloji anlayacağın.

P3 alacaksan en düşük Advanced olman gerekir. Zaten P4 versiyonu çıktı. P3 ler iyice ucuzladı. 

Facebookta DJI Türkiye grubu var orada her türlü bilgiyi bulabilirsin. Bide oraya sor istersen standart alayım mı diye :)

oraya sorarsa semih döver kesin :) hocam cihaz stabil değil çok kişinin ucağı kayboldu kırım yaşadı keslinlikle başın ağrır p2 visin+ plus al daha ;) zaten aynı fiyattalar hatta ps2 + daha pahalı 

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

oraya sorarsa semih döver kesin :) hocam cihaz stabil değil çok kişinin ucağı kayboldu kırım yaşadı keslinlikle başın ağrır p2 visin+ plus al daha ;) zaten aynı fiyattalar hatta ps2 + daha pahalı 

Aynen :D vision+ arge droneydu en az kırım yaşanmış en sorunsuz cihazlardan. 

Adı üstünde dicem ama değil standart uçamıyor cihaz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

hocam dünden beri sanki bir daha evlenecekmişim gibi düşünüyordum P 3 standartı :D gözümde öyle bir karardı ki anlatamam şuanda bakıyorum allah cezanı versin diyorum makineye :D sanırım P 3 advanced alacam. 3235 TL ye. yarın kuzenim ankaraya gidecek pazar dönecek parayı ona vermeyi düşünüyorum o direk bana getirsin. bilmiyorum bir hevesmi ama bir çocuğun bisiklet alması gibi heyecan yaptım wala :) umarım advanced içinde bir kusur bulmazsınız :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı

hocam dünden beri sanki bir daha evlenecekmişim gibi düşünüyordum P 3 standartı :D gözümde öyle bir karardı ki anlatamam şuanda bakıyorum allah cezanı versin diyorum makineye :D sanırım P 3 advanced alacam. 3235 TL ye. yarın kuzenim ankaraya gidecek pazar dönecek parayı ona vermeyi düşünüyorum o direk bana getirsin. bilmiyorum bir hevesmi ama bir çocuğun bisiklet alması gibi heyecan yaptım wala :) umarım advanced içinde bir kusur bulmazsınız :)

imkan olsa P3 pro al diyecem ama gerek yok ilk defa kullanacağınız için yeterli. Zaten ikisi arasında kamera farkı var ilk etapta. Tabi bana kalsa P4 al :D

Bide apple tablet alacaksın. En uyumlu cihaz ipad air serisi. Hafıza kartı alacaksın en az 32 gb lık class 10. İstersen çanta extra batarya yandın sen pahalı bir hobi ama çok zevkli gavur :D

Sıfır alacaksın iyi araştır fiyat farkı çok olabiliyor.

ZaZu tarafından 16/Nis/16 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1678 Toplam Mesaj: 14
fotoğraf