folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Doğa Yürüyüşümüz Ve Bisiklet Sürüşü (Manyaklık)

Doğa Yürüyüşümüz Ve Bisiklet Sürüşü (Manyaklık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------

god bunu yazdı:

yaşıyosunuz valla. gürleden söloze epey yol var ya.. iyi cesaret :)

orhangzıden  gürleye kadar  olan yol nolcak ? :|

1200 metreyi çıkarken adamın anası ağlar :)) karda yapılmaz aga bu iş:) biz de taşkopruden altınovaya gidiyoduk ama dağa çıkmak aklımıza gelmedı

All is well
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı:

1200 metreyi çıkarken adamın anası ağlar :)) karda yapılmaz aga bu iş:) biz de taşkopruden altınovaya gidiyoduk ama dağa çıkmak aklımıza gelmedı

abi taşköprü altınova arası 20 km yoktur sanırım, taşköprü özdilek avm nin olduğu yer değil mi_?

yoksa ben mi karıştırıyorum_? ben günlük 20 km yapıyorum zaten.

2009 yazında tek başıma malatyadan elazığa gitmiştim bisiklet ile

acayipti, sabah 5 de çıktım malatyadan, öğlen 12:30-13:00 gibi de elazığdaydım ama hal kalmamıştı

elazığ içinde dolaşmam ile beraber 125 km yol yapmıştım (elazığda okumuş olduğum için bisikleti

geri getirmedim :D) malatya-kömürhan köprüsü arası 1,5 saat sürdü, 30 dakika dinlendim,

3-4 saattede kömürhan köprüsü-elazığ arası sürdü. <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<^

edittttttt: taşköprü aksa nın o civarda idi, altınova ile 15 km den fazla bir mesafesi yoktur heralde_? ^

editttt: bu nası bi mantık hatasıdır arkadaş :D 3-4 saat değil 5-6 saat olacak o :D>>>>>>>>>>>>>^

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

VisualBoy bunu yazdı:
    god bunu yazdı:

abi taşköprü altınova arası 20 km yoktur sanırım, taşköprü özdilek avm nin olduğu yer değil mi_?

yoksa ben mi karıştırıyorum_? ben günlük 20 km yapıyorum zaten.

2009 yazında tek başıma malatyadan elazığa gitmiştim bisiklet ile

acayipti, sabah 5 de çıktım malatyadan, öğlen 12:30-13:00 gibi de elazığdaydım ama hal kalmamıştı

elazığ içinde dolaşmam ile beraber 125 km yol yapmıştım (elazığda okumuş olduğum için bisikleti

geri getirmedim :D) malatya-kömürhan köprüsü arası 1,5 saat sürdü, 30 dakika dinlendim,

3-4 saattede kömürhan köprüsü-elazığ arası sürdü.

edittt: taşköprü aksa nın o civarda idi, altınova ile 15 km den fazla bir mesafesi yoktur heralde_?

sen aşmışsın:))  taşköprü aksanın tam karşısı. özdilek çitlikkoyde. taşköprü altınova 5-6 km ama biz köylerine falan  çıkıyoduk tabi. civar köylerden dolaşıyoduk yaklaşık 50 km yapıyodur..

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

bisikletli günlerimi özledim dağ tepe tırmanır koyuverirdim sonra aşağıya bir günde 75 km yaptığımı bilirim

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Katılıyorum :D Böyle Sosyal Akiviteler Güzel Oluyo İnsanı Kendine Getiriyor Örnegin Kayak Snowboard Wakeboard gibi :D Bilmeyen Arkadaşlar Tadına Bakmadıkları için ilk Başta Korkuyu Ama Öğrenince Bidaha Kopamıyor Herkesde Şu Düşerim Bir Yerimi Kırarım Korkusu Var Kimiside Havanın Çok Soğuk Oldugunu Düşünürler Ama İnanın Alakası Yok :D Muqi Adlı Üyeye Sorabilirsiniz Tecrübelerini Paylaşsın Sizinle :) Dağda Giydiginiz Kayak Kıyafetleri Termaldir Bu Yüzden Kıcınız Tutuşur :D Acayip Sıcak Oluyo Üşümüyorsunuz Ve Sürekli Hareket Ettiginiz için Yüzünüzde Üşümüyor Tabi Benim Fovorim Kayak Helede Uludağda Hava Güneşli Oluyor Bazen İşte Ozman Mest Olursunuz  Size Tavsiye Gidip En Azından Birdefa Deneyin Sonra Göreceksiniz Ha Yok Arkadaş Ben Öğrenemem Beceremem Diyen Varsa İstanbulda Toriumda Minyatür Bir Kayak Merkezi Yapmışlar Orada Öğrenebilirsiniz.

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Koymayın le böyle fotograflar, insanın içi gidiyore. Atb bi tane alet var ama kofti ( celbino 7005 kadro :FF ), oturak borusu kısa kaldıgında ucundan tutturmuştum, o da koltugu kelepceledigim yerden kırıldı ( şimdi koltuk 360 derece dönüyor :FFD), ayna dislisinde pedal kolları hepten yalama oldu :P Kalite bir MTB alacagım :D Ayrı bir zevktir bisiklete binmek. Yağ mağ kalmadı vucudda. :FF

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

bende bisikleti değiştireceğim başlıyorum faaliyetlere bianchi emekli edilip sağlam bir sedona yada kron mtb ile başlayacağım faaliyetlere çok yakında inşallah

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

önce bi bisiklet almak gerek.böyle iyi bisikletler 2000 tl ye alırsın heral. geçen yaz birinde görmüştüm çocuğu çağırdım 'gülüm kaç para verdin bisiklete?' diye sordum .2000tl dedi. bende ' wallaha mı len?' demişim. çocuk ise 'walla abi' dediydi.  :D  ne günlerdi be ..

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

özendim birden :)

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı:

bende bisikleti değiştireceğim başlıyorum faaliyetlere bianchi emekli edilip sağlam bir sedona yada kron mtb ile başlayacağım faaliyetlere çok yakında inşallah

1999 yılında bianchi rcx 202 (110*10^6TL idi o zaman) bisiklet almıştı babam, hala da o bisikleti kullanırım.

çok ağır olması dışında herşey mükemmel hatta bunun aynısı

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-bianchi-rcx-202-41297715/detay

ama bende değiştirmeyi planlıyorum mali durumuma göre bişey alıcam ama en kötü ihtimal; "bianchi sauk" alırım.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 6345 Toplam Mesaj: 46