folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dolandırıcılar İş Başında?

Dolandırıcılar İş Başında?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

cep teli arayan birisi ad soyad adres bilgilerini bilen biri kart bilgilerini almaya ugraşıyor.asis firmasindan aradını söyledi.sitenin ismin falan istedim. http://www.turkiyeassist.com/   oldugunu soyledi.konuşurken cep telini goremedigim icin telini istedim. başka bir firmaya ait şahısın cep telini+isim soyismi verdi.sonra baktgımda ise cep tele---- +9 085 032 181 01  bu numaradan aradigini gördüm.tezgahı kafasına göre iyi kurmuş.konuşmayı uzatmak icin kartım olmayan bir banka adı verdim.son k.tarihini istedi.onu salladım tabi.diger bilgileri almak icin caba sarfederken savclıga verecegimi vs deyip kapadim.adı gecen firmaları aradım.vs.vs.vs. 3 kağı işi olay. +9 085 032 181 01  bu noda dümenden firma sanirim.ses kaydi ile.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

DOMAIN: TURKIYEASSIST.COM

RSP: domaindiscount24.com
    URL: register your domain with http://www.domaindiscount24.com
    created date: 2010-06-24 10:18:43
    updated date: 2012-06-12 09:25:24
    expiration date: 2013-06-24 10:18:43

owner-contact: P-JPS2048
    owner-organization: Unitedcom AG
    owner-fname: Jean Pierre
    owner-lname: Schuster
    owner-street: Churerstrasse 160 B
    owner-city: Pf??ffikon
    owner-zip: 8808
    owner-country: DE
    owner-phone: 0041555331483
    owner-fax: 0041(55)5331484
    owner-email: info@unitedcom.eu

site bilgileri bu cıkıyor .   http://www.domaindiscount24.com/tr/  

var bir tezgah ama çözemedim neyse.

sansar55 tarafından 26/Ara/12 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sonda verdiğin site linki siteyi regleyen firma türkiye asist de asistanlık firması ortada bi tezgah felan yok hacı :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

firmalarda sorun yokta.arayan nodaki şahış ückagit işinde.firmaları verdigi cep telde çalışan elamanın teli adı soyad vs dogru.kafasına göre tezgah kurmuş.+9 085 032 181 01 bu numara ise internetten üzerinden  görüşme yapılabilen no sanırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

iyi de hacım sen sormadın mı niye benden k.kartı no istiyon diye ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

iyi de hacım sen sormadın mı niye benden k.kartı no istiyon diye ?

ben olayın farkındayım zaten kasıtlı olarak uzatıyorum olayı. firmaları aradım zaten görüştüm.

sansar55 tarafından 26/Ara/12 19:49 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    manfolder bunu yazdı

firmalarda sorun yokta.arayan nodaki şahış ückagit işinde.firmaları verdigi cep telde çalışan elamanın teli adı soyad vs dogru.kafasına göre tezgah kurmuş.+9 085 032 181 01 bu numara ise internetten üzerinden  görüşme yapılabilen no sanırım.

hacı o numaradan yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınıyo onun ağzına sıçarlar öyle bişey yapsa

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tamamda firmanın böyle bir tel ile arama uygulaması yok görüştüm.tel noları vs verdim kendilerine.maksat bu kimse artık başklarına zarar vermeye kalkmasın.

sansar55 tarafından 26/Ara/12 19:53 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

tamamda ne satıyor ? bişey satmadan mı kart numarası istiyor

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

saglık merkezinde çekap+ev icin hırsızlık yangın deprem vs 1 yılık sigorta.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ATM-Skim
    ATM-Skim's avatar
    Erkek
    manfolder bunu yazdı

cep teli arayan birisi ad soyad adres bilgilerini bilen biri kart bilgilerini almaya ugraşıyor.asis firmasindan aradını söyledi.sitenin ismin falan istedim. http://www.turkiyeassist.com/   oldugunu soyledi.konuşurken cep telini goremedigim icin telini istedim. başka bir firmaya ait şahısın cep telini+isim soyismi verdi.sonra baktgımda ise cep tele---- +9 085 032 181 01  bu numaradan aradigini gördüm.tezgahı kafasına göre iyi kurmuş.konuşmayı uzatmak icin kartım olmayan bir banka adı verdim.son k.tarihini istedi.onu salladım tabi.diger bilgileri almak icin caba sarfederken savclıga verecegimi vs deyip kapadim.adı gecen firmaları aradım.vs.vs.vs. 3 kağı işi olay. +9 085 032 181 01  bu noda dümenden firma sanirim.ses kaydi ile.

isim ve kart numarasindan para cekecek babayigit varsa, soz ben benimkileri verecegim.

hatta banka ismini dahi veririm.

o kadar kolaymi bu isler allahinizi severseniz yaaaaaa

Toplam Hit: 2221 Toplam Mesaj: 19