folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dolandırıcılık Şüphesi

Dolandırıcılık Şüphesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocam kimlik fotokopinin üzerine ıslak imza olmadıkca bişe yapamazlar. Ama yinede aile sıra no cilt no ve kimlik ID'lerin var. Problem yaratabilir. Devletteki tüm organlarda şifremi unuttum diyip o bilgilerle giriş yapabilirler. Ama 50 milyon insanın tüm DB'si internette dolaştığına göre fazla endişeli olmanada gerek yok. Geçmiş olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Hocam kimlik fotokopinin üzerine ıslak imza olmadıkca bişe yapamazlar. Ama yinede aile sıra no cilt no ve kimlik ID'lerin var. Problem yaratabilir. Devletteki tüm organlarda şifremi unuttum diyip o bilgilerle giriş yapabilirler. Ama 50 milyon insanın tüm DB'si internette dolaştığına göre fazla endişeli olmanada gerek yok. Geçmiş olsun.

kimlik basıp enpara açıp kredi bile çekerler üstüne hacım :). 

Comeback...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

geçen 4440375 ten aradılar indirim süreniz doluyor aboneliğinizi yenileyelim dediler. aboneliğimin olmadığını söyleyince abonelik verelim dediler ben söylenince suratıma kapandı telefon.

Turknetteyim. hattı nakil ettirince telefon sinyali gelmesine rağmen internet sinyali 13-14 gün gelemedi. turknetten bir çalışan o günlerle ilgili para iadesi yapacaklarını söyledi. İnternetin geç bağlanmasının baş sorumlusu da zannımca altyapıyı veren turk telekom. Çünkü bu süre içinde iki kez ttnete geçmemiz için arandık.

ek:Ayrıca bu lübnanlı şirketin Türk Telekom ismiyle ülkede iş yapması kanıma dokunuyor. Lübnantelekom olarak değiştirsinler isimlerini.

driveshaft tarafından 07/Tem/17 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Bizim taahhütte birkaç aya bitiyor. Sürekli arıyorlar, ttnetten arıyoruz diyorlar ama alakasız numaralar, enteresan paketler. 

TTnet kullandım 4 yıl, rezildi. Bir o kadar da Superonline kullandım, fena değil ama hız çok kötü, akk hemen doluyor, standart 3mbps ile evde 3 notebook 4 akıllı telefon intereneti kullanmaya çalışıyoruz. Bitince türknete geçmeyi düşünüyorum bu defa. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Türknet'te şuan kendi alt yapısında iseniz AKK yok. Kaldırdılar.

Kendi alt yapıları yoksa da AKK 250 GB :) 

Hız da Allah ne verdiyse...

İlginç bir şekilde kusursuz hizmet sunuyorlar.

2 kez internetim kesildi 1 gün için. İkisinde de problem apartmandaki ankastre kutusundan eve giren kablodaki kırılmadan kaynaklı çıktı. 

Aradığım günün ertesi saat 09:00'da Türk Telekom'dan gelip tamir edip gidiyorlar ve bu iş için hizmet bedeli olan 50 küsür lirayı da yine Türknet ödüyor. :) 

Eve gelen Türk Telekom elemanı ile konuştuk bunları.

İmkânsız hacım dedi. Dedim veren veriyor, siz hala mık mık... :)

Türknet adamdır.

Türknet candır.

Bu WannaCrypt çıktığında falan kaç kez mail attılar "aman gardaşım kurban olam böyle şeylere tıklama bak dosyaların gider" diye :)

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Türknet'te şuan kendi alt yapısında iseniz AKK yok. Kaldırdılar.

Kendi alt yapıları yoksa da AKK 250 GB :) 

Hız da Allah ne verdiyse...

İlginç bir şekilde kusursuz hizmet sunuyorlar.

2 kez internetim kesildi 1 gün için. İkisinde de problem apartmandaki ankastre kutusundan eve giren kablodaki kırılmadan kaynaklı çıktı. 

Aradığım günün ertesi saat 09:00'da Türk Telekom'dan gelip tamir edip gidiyorlar ve bu iş için hizmet bedeli olan 50 küsür lirayı da yine Türknet ödüyor. :) 

Eve gelen Türk Telekom elemanı ile konuştuk bunları.

İmkânsız hacım dedi. Dedim veren veriyor, siz hala mık mık... :)

Türknet adamdır.

Türknet candır.

Bu WannaCrypt çıktığında falan kaç kez mail attılar "aman gardaşım kurban olam böyle şeylere tıklama bak dosyaların gider" diye :)

Türk telekomun çalışanı eve nasıl girdi ? 

Geçenlerde bizim superonline da sıkıntı çıktı, aynı şekilde akşam arıza kaydı bıraktım, sabah 10 da geldi eleman. Apartman girişindeki kutudan bakmış, buraya kadar sıkıntı yok, sonrasına ttnetli olmadığınızdan bakamıyoruz, yasak, ttnetli olsaydınız 15-25 tl aralığı bir ücrete gerekeni yapardık dedi ve gitti. Baya da nazik bir çalışandı ilginç bir şekilde. 

Superonline taahhüt bitsin, hemen geçeceğim turknete. Kendi altyapıları yok ama 2017 planımız içerisinde yazıyordu sitesinde. Olmasa bile 250gb akk  rahat yeter gibi. Ama hız yükselince 480p izlenen videolar da 1080p e geçip akk yi yine 2 haftaya doldurabilir ama en azından kaliteli görüntü + taahhüt yok.

edit: Bu arada AKK 250 değil, sitede 150gb yazıyor benim adrese ?

zigor tarafından 07/Tem/17 23:49 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    zigor bunu yazdı
    Th3Ultra bunu yazdı

edit: Bu arada AKK 250 değil, sitede 150gb yazıyor benim adrese ?

yaz boyunca akk 250 gb. eğer yaz sonu planladıkları gibi ise işler artık 250 gb üzerinden devam edecek paket. gece 02.00-08.00 arası da kotaya dahil değil.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 2883 Toplam Mesaj: 18
dolandırıcı