Dolandırıldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

o değilde tanımadığın adama nasıl verdin teli :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

senette ödeme tarihi attınız mı? :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

amg bunu yazdı:
    -----------------------------

senette ödeme tarihi attınız mı? :D

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

senedi icraya koy.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

senet falan dediğin bildiğimiz düz kağıt değildir inş.  buruşmuş bi şekilde savcılıkta çıkartma da ciddiye alsınlar

kimliğini almışsın da bende 2.kimlik var yasak ama duruyo..  bi yerede imza atarım 1-2 milyarlık teli götürürüm
    sonra senet yalan derim imzamı farklı atarım geçersiz olan kimliği veririm  suç duyurusunda bana hiç bişey olmaz belkide kimliği çaldı falan diye sen yersin cezayı

neyse iyi tarafını düşünelim: gelicektir kimliği elindeyse ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Hocam ya sen çok safsın yada hayır demesini bilmiyorsun kusura bakma

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Çalıntı imei ihbarında bulun teli kullanamasın sende soğuk su iç o senet ile neler neler dolandırlıyor varya buna şükret tabiki bu son çaren olsun

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

hocam yaş kaç ? yanlış anlama ama senin gibi biri eğlencesine bile dolandırılır yahu :) nerde yaşıyorsun sen , nasıl bi memlekette yetişmişsinde böyle bir olaya eyvallah diyebilmişsin,senet karşılıksızdır,vermişlerdir eline kolpadan kaşeli bi not defterini :) , tek bi örnekle olayı açıklayayım , sen,ben,ali veli, bir alışverişe niyetlenip ciddi anlamda satın alma işlemine başladığımızda satın almak için tek aracımız PARA'dır .. bu adam parasız gelmiş sana :) umalımda kimliği gerçek olsun ama şimdi sen kimliğindeki fotosunada bakmamışsındır,adam kendi kimliğini verirmi dolandıracaksa.

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Gerçek bir senet imzalanmadıysa karşı tarafın yapmış olduğu sahtekarlıktır ancak yargı önünde hiç bir hak iddia edemezsin kendi rızan ile vermişsindir çünki telefonu.

Keep Going !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

Çalıntı imei ihbarında bulun teli kullanamasın sende soğuk su iç o senet ile neler neler dolandırlıyor varya buna şükret tabiki bu son çaren olsun

geçmiş olsun hacı.senetten bişi çıkmaz..imza sahte olabilir isim sahte olabilir.kimlik çalıntı kimlik olabilir...soğuk su..
    tek çıkarın eger isim vs sahte ise, kameralardan bulacaklar.onuda tanıdıgın olacak.herkes ugraşmaz onunla.kameralardan kimlik tespiti fln yapılacakta fln fln.tanıdıgın varsa 1 günde haledilir.yoksada bi su iç 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 5364 Toplam Mesaj: 41