Dolandırıldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

çok pis gülebilirim bu duruma ama gülmicem :|

hocu sen tanımadığın adama bırak 5 günü 5 dakkalığına vermen hata.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek

1. sorum senete tarih (vade ) koydunuzmu ?

koymadıysan aynı renk kalemle en yakın tarihe ( 1 ay ileriye) buugun onu ise martın 10'una vade tarihi koy gir bi bankadan içeri senet işleme koyacagımde seni yonlendirecekler.umarım senet alırken adresde almıssındır.1 ay sonra ödemezse bir avukata basvur.sana kısa yolu anlatacaktır.senet protesto olursa ( zamanında ödenmezse) bankadan almak içinde protesto masrafı olarak 85 tl odeyerek geri alacaksın.ve dua et üzerine kayıtlı birsyleri olsun.banka ihbar kahıtı yollayınca muhtemelen tırsar ve oder.en akıllıcası bankaya git ve işleme koy.

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

fifsonic bunu yazdı:

Çalıntı imei ihbarında bulun teli kullanamasın sende soğuk su iç o senet ile neler neler dolandırlıyor varya buna şükret tabiki bu son çaren olsun

geçmiş olsun hacı.senetten bişi çıkmaz..imza sahte olabilir isim sahte olabilir.kimlik çalıntı kimlik olabilir...soğuk su..
    tek çıkarın eger isim vs sahte ise, kameralardan bulacaklar.onuda tanıdıgın olacak.herkes ugraşmaz onunla.kameralardan kimlik tespiti fln yapılacakta fln fln.tanıdıgın varsa 1 günde haledilir.yoksada bi su iç 

benden neden alıntı yaptın beee (:

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

aynı siteye benzer şekilde telefon koy aynı adam ararsa topla 3-5 kişi mikin ibneyi :)

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

__hsyN__ bunu yazdı:

aynı siteye benzer şekilde telefon koy aynı adam ararsa topla 3-5 kişi mikin ibneyi :)

Mantıklı :))

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

TEK ADRES SAVCILIK.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Devlet yeni düzenlediği yasalarla artık dolandırıcı ipneleri savunmaya başladı. Malum çek yasası değişti haciz kalktı neymiş efenim ortak mal haciz olmazmış. Hapis kalktı ki 10 sene çek yok oldu adamın da çok umrundaydı. Yakında senetle ilgili d birşyler olacekmiş yani geç kalma yap ne yapacaksan. =)

Çook çok geçmiş olsun hocam hâlini anlıyorum. Ben de dolandırıldım ama elimde çek vardı. Çeki aldığımda yasa eski yasaydı vadesi doldu ipne ödemedi yasa değişti adam da bayram etmiştir vesselam avukata verdik hadi bakalım devlet bizden mi yoksa ipneden mi yana çıkacak yaşayalım görelim.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

faturası sende ise çalındı ihbarı yap ayrıca niye dert ediyosun git senedi bankaya sat komisyon karşılığı onlar uğraşsın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:

senet almışsın madem hiç bekleme ver avukata gitsin, parayı ödemediğinede pişman olur :) avukat ve mahkeme masraflarınıda öder, ona ders olur

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Avukata vermen için seneti önce bankaya koyup protesto olması gerek koy bankaya protestolu ödemeze güzelce avukata var işlemi başlatsın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 5366 Toplam Mesaj: 41