folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dolandırıldım Ne Yapmam Gerek

Dolandırıldım Ne Yapmam Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek

ne üzüldüm nede sasirdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

hacı bu yüzyılda bu tür düzenbazlara nasıl kanıyorsunuz anlamıyorum ya,harbi yazık günah giden paraya

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

o şemşiyeyi götüne sokan karı nekadar götünde sivilce var a.k :D

hocam o göte nasıl karı götü dedin ya :D

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

hocam o göte nasıl karı götü dedin ya :D

Hakket Nasıl Dedin Bende Anlıyamadım, Öyle Karı Şeysimi Olur Yahu. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ahmet_k bunu yazdı

Face De dolaşırken şikeli maçlar diye bi sayfa gördüm bayağı bi inceledim adamlar işte kazandıkları kuponları falan yayınlamışlar . neyse adminle iletişime geçtim 100 de 100 maçlar hepsi şikeli dedi.Öğrenci milletiyiz tabi ki de para herkeze olduğu giib bize lazım .Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye bi atasözü var buna kanıp biraz muhabbetten sonra yatırdım adamın banka hesabına.Neyse bu şerefsiz maçları verdi . yüklü miktarda da maçları para bastım ve anlayacağınız gibi giren girdi. Şimdi Gönderdiğim adamın adı belli faceden gerçek kimliğinide buldum mesaj attım p*çe silip engelledi.Hukuki yoldan nasıl hakkımı arayabilirim bilgisi olan varmı?

Adam maçları bilse sadece kendi kullanır paraya para demez niye millete satsın? Sende %100 maçlar olsa millete satar mısın kendin mi oynarsın?

Sikile sikile sikilmemeyi öğrenirsiniz. Biraz aklınızı kullanın. Kolay yoldan para kazanmak istiyorsanızda gidin torbacı felan olun. Bi akıllı siz değilsiniz.

Adama gelince. Adam sana verdiğin paranın hakkını vermiş. Sana bir hizmet sunmuş. Hayat dersi vermiş.

DrKill tarafından 09/Kas/12 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Ne diyeceksin ki hacı? Senin yaptığın çok mu normal birşey şimdi? Şikeli maç verdi oynadım vs mi diyeceksin :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

yaw arkadaş hiç demiyormusun madem gerçekten böyle bişey var bu götler niye zengin olmuyolar gelmiş burda millete maç dağıtıyolar aq

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Maçları veren adam sana benzer düşünüyormuş merak etme , bulduk bi kaz yolalım demiş. Sen nerde kaldı bu kaz  hala gelmedi diye düşünme. Kolay para hayal eden insanların bu hale düşmeleri şaşırtıcı değil. Allah'tan öğrencisin elinde çok para yok,  olsaydı senin gibisine boğaz köprüsünü satardı adam. ( Bkz: Sülün Osman). Bunu aldığın bir ders olarak düşün, Önüne bak.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Yaş kaç ? Bunları yemen için 14-15 yaşında olman lazım tahminimce..

Neyse konuya geçelim. Savcıya ne diyeceksin ? Şikali maçlar bulduk para yatırıp usulsüzlükle para kaldıracaktık ama adam beni dolandırdımı diyeceksin ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

sen biriyle randevuya falan çıktığında yanında şahit götür ne olur ne olmaz :D

kvasir tarafından 09/Kas/12 20:42 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8606 Toplam Mesaj: 54