Domain Nerden Alayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hosting alana domain free veren yerlere bal hocam

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

benim tercihim domain isimtescil, hosting güzelhost 

efecan123 tarafından 02/Oca/19 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bütün domainlerim godaddy de. Yenileme ücreti 14 dolar. Beyler bilginiz olsun. Neden değişmiyorsun diyorsanız. Tr'den bir firmaya güvenipte domain almayı düşünmüyorum. İşini çok iyi yapanlar var evet harika olanlar var evet. Fakat natrodan host aldık emailler tam bir problemdi. isim tescili zaten az çok biliyorsunuz.

Yine Amerika bazlı güvenilir bir firma varsa oradan almanızı tavsiye ederim. Godaddy cidden akıl almaz iteliyor.  

scarletbeard tarafından 02/Oca/19 12:42 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Hosting alana domain free veren yerlere bal hocam

Sunucu var hocam bende 2-3 müridin siteler benim sunucuda

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 yıllık alam o zaman godaddy

Sonra ihsye geçiririm

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Godaddy geçirmiyor bence 

Ilk başta iki yıllık alırsan baya ucuza geliyor. 37 liraya iki yillik alsan yıllığın 18.5a gelir, bu fiyata domain yok başka yerde bildiğim.

Uzatmalar da normal domain fiyatını alıyor işte (8/10 dolar bişey)

Ve uzatmalarda kupon bulmak baya zor. Ben hiç görmedim godaddy de. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Gerçekten uzatırken fena geçiriyor godaddy. Geçen sene iki isim hakkını 130-140 arası bişeye yeniledim, oda telefonla arayıp sözde özel indirim yaptırdım. Hersene Bi dahaki seneye taşıyacağım diyorum ama unutuyorum veya savsaklıyorum. Kullandığınız sağlam tavsiye edeceğiniz yerler varsa paylaşın bizde kullanalım. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    oliWeR bunu yazdı

Gerçekten uzatırken fena geçiriyor godaddy. Geçen sene iki isim hakkını 130-140 arası bişeye yeniledim, oda telefonla arayıp sözde özel indirim yaptırdım. Hersene Bi dahaki seneye taşıyacağım diyorum ama unutuyorum veya savsaklıyorum. Kullandığınız sağlam tavsiye edeceğiniz yerler varsa paylaşın bizde kullanalım. 

ya nasıl geçiriyo size birader cidden anlamıyorum.

3 senedir domainim var godaddy de, her sene 30 küsür odüyorum. napıyonuz masaya cons mu çağırıyonuz :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

3 senedir domainim var godaddy de, her sene 30 küsür odüyorum. napıyonuz masaya cons mu çağırıyonuz :D 

Hacı şimdi baktım iki domain için 1 yıllık yenileme ücreti olarak 260 tl yazıyor. Şu 30 küsürlük fiyatın nasıl çıktığını Bi anlat da 2-3 yıllık birden yenileyelim

oliWeR tarafından 03/Oca/19 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    oliWeR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

Hacı şimdi baktım iki domain için 1 yıllık yenileme ücreti olarak 260 tl yazıyor. Şu 30 küsürlük fiyatın nasıl çıktığını Bi anlat da 2-3 yıllık birden yenileyelim

domainde otomatik yenileme açık yazıyo sadece şimdi uzatma seçeneğini bulamadım ama sipariş geçmişini buldum. bu sene 53 lira olmuş. kur yüzünden fırladı heralde diyodum ama sonra biraz hesap yapayım dedim.

nisan 2018teki kurla odediğim meblağı hesaplayınca 12 dolar yapıyo

2017 dekini de o günün kuruyla hesapladım : 8,90 dolar yapıyo

sadece kurdan değil, domainlerin fiyatlarını da arttırıyomuş adamlar. ben kur yüzünden uçuyor sanıyodum. şimdi senden istediği para da 20 dolar yapıyo, baya baya piyasanın iki katı. ortalama domain 10 dolar falan çünkü her yerde.

ben de taşıyayım artık, sikerler godaddy sini.

Toplam Hit: 4382 Toplam Mesaj: 34
godaddy