folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek

exclaibur kardeş senn dediğin sağlıklı olayı belki doğrudur ama HZ.Muhammed zamanında sadece sağlıksız olduğu için deil kuranda bu hayvanın pisliğine değinildiği içinde ysaklanmıştır her ne kadar temiz ortamdada olsa bu hayvan kendi pisliğini yiyor vb şeyler yapıyor ama tabi herkesin kendi görüşüdür...

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ümraniyede oturuosan kolay. Git içerenköy carrefoursaya orda vardı . Ramazan gelmeden git bak ama bence:) yoksa bile sor gorevlılere onlar ne zman geldgını söler .

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    -----------------------------

Domuz eti kirmizi etten cok daha sagliklidir (az kolestrollu). Gunumuzde tavuk etinden daha az risklidir ak . Belki bu yönden arıyor olabilir mi arkada$ ? Hem Hz.Muhammed döneminde sağlığa zararlı olabilirdi ama günümüz $artlarnda zararsızla$tı çünki teknoloji kesim kalitesi vs kılı tüyü arttı.

Hangi dönem olursa olsun o dönemde diğer hayvanların eti sağlıklı şekilde yeniliyordu domuz etide hristiyanlarca yeniliyordu günümüz şartlarının teknolojisinden sözetmiyoruz

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ordinarius at da yiyionuz mu la.

Bide dönüp dolaşıp siyasete getiriyosun sözü.Konuyla uzaktan yakından alakası yok gibi bence.kıllanmaya başladım açıkçası.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

Domuz eti o kadar zararli olsaydi, onca insan(hiristiyan veya baska toplumlar) yemezlerdi.

Tavukta kendi diskisini yer.. 

Ben sahsi olarak domuz eti'nin tadindan igrendigim icin domuz eti yemem; bu benim kendi tercihimdir.

Ayrica sanirim biz kimse'nin diyetisyeni degiliz; bu arkadasimiz hiristiyan bir soydan geliyor yani devamli olarak yiyiyorlardir domuz etini, ben inadina olsun diye sordugunu dusunmuyorum.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avast
    avast's avatar
    Erkek

hoca sadece domuz eti nerede bulabilirim demiş

ve müslümanların domuza ilgisini bakış acısını ögrenmek için konu acmış bir dövmediğiniz kaldı

felan yerde var demeniz yeterli ne karıştırıyonuz islamiyeti

hoca hristiyanım diyor 

!.ne oldu zorunamı gitti.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    hacım işin zor ümraniye gibi bi yerde ama bildiğim kadarıyla buyuk marketlerde ve buyuk şarküterilerde satılıyo.Bence sen bi kadıkoye kadar git nautilus ta kesin bulursun

ut veniant omnes!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avast
    avast's avatar
    Erkek
    yanlış hatırlamıyorsam alemdağ tarafındada olması gerek

!.ne oldu zorunamı gitti.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek
    Anarsist bunu yazdı:

Domuz eti o kadar zararli olsaydi, onca insan(hiristiyan veya baska toplumlar) yemezlerdi.

Tavukta kendi diskisini yer.. 

Ben sahsi olarak domuz eti'nin tadindan igrendigim icin domuz eti yemem; bu benim kendi tercihimdir.

Ayrica sanirim biz kimse'nin diyetisyeni degiliz; bu arkadasimiz hiristiyan bir soydan geliyor yani devamli olarak yiyiyorlardir domuz etini, ben inadina olsun diye sordugunu dusunmuyorum.

kardeşim domuz etinden irendiğin için yemiyorum değilde haram olduğu için yemiyorum desen daha sevimli olurdu

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı:

ordinarius at da yiyionuz mu la.

Bide dönüp dolaşıp siyasete getiriyosun sözü.Konuyla uzaktan yakından alakası yok gibi bence.kıllanmaya başladım açıkçası.

walla kazaklar baya at eti yiyolar ben gördüm gözümle hatta bana da verdiler de ben sevmem dedim öle işleri yemedim.Üstelik bu durum şu abiler geyiqleri var ya o evlerden birinde oldu :D:D

ut veniant omnes!
Toplam Hit: 24989 Toplam Mesaj: 70