Donanim Haber Tv2 De Program Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

14 Milyonu aşkın aylık tekil ziyaretçi sayısı ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen Teknoloji Portalı olan ve Türkiye'nin en çok ziyaret alan siteleri sıralamasında ilk 20'de yer alan Donanimhaber.com, Donanım Haber isimli Bilim ve Teknoloji programı ile Tv2 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor.

Cumartesi günleri saat 18:00'da ekranlara gelecek olan Donanım Haber'de hem Teknoloji ve Bilim dünyasındaki öne çıkan başlıkları konuşacağız hem de ürün incelemeleri, nasıl yapılır köşesi, dosya konusu ve sizden gelen sorulara cevaplar verdiğimiz bölümler ile merak ettiğiniz konulara ışık tutacağız.

Kaçıranlar için tekrarı Pazar günü saat 02:20 ve 15:00'da Tv2 ekranlarında olacak programı, Tv2'nin HD kalitesinde online canlı yayını ile internet üzerinden de takip edebileceksiniz.

Bizi sürekli takip eden, yorum ve önerileri ile daha iyi olmamızda yardımcı olan bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. 

İzledim ilk program biraz bana sıkıcı geldi TRTHD deki teknohd ye benzettim biraz farklılık olması lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Ben de denk geldim bu programa.

Dialoglar baya zayıf ve sunucu kız da çok iyi değil gibi. ama konular ilgi çekiciydi :) yeni tasarımlar oyunlar v.s anlatılmıştı :)

Kendilerini konuşma konusunda geliştirirlerse bir silikon vadisi olamayabilir belki ama iyi olabilirler bence :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

experiyidir den sonra iyice boka sardı benim gözümde

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

desteklemek lazım.. daha iyisi için bir başlangıç olur en azından.. tv izleme şeyim yok velakin netten bakarım belki.. oyun muhabbeti yapacaklarsa izlemem yalnız..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Geçen bende denk geldim programa, donanımhaber.com'la bi alakası varmı yokmu diye merak etmiştim ama izlemedim programı

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Çok laubali konuşuyorlardı sanki..  

Darkparadise katılıyorum kız acemiydi..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı

Dialoglar baya zayıf ve sunucu kız da çok iyi değil gibi. ama konular ilgi çekiciydi :) yeni tasarımlar oyunlar v.s anlatılmıştı :)

Kendilerini konuşma konusunda geliştirirlerse bir silikon vadisi olamayabilir belki ama iyi olabilirler bence :)

Kız iyi değildi diyo :)) 

öyle böyle adamlar ulusal tvde program yapıyor ya ona bakmak lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok sıkıcı sevimsiz bir programdı indirdim izledim sildim, normalde indirdiğim bir şeyi kolay kolay silmem,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

gt5'ten konu açıldı, kız ben bilmem gibi birşey söyledi :D bilmiyorsa niye çıktı abi? ya da programa çıkmadan önce neden birşeyler araştırmadı? bu da benim eleştirim yani. sonuçta bir iş yapılıyorsa en iyi şekilde yapılmalı, araştırılıp sunulmalı. yoksa program çok uzun ömürlü olmaz bence. haksız mıyım?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

gt5'ten konu açıldı, kız ben bilmem gibi birşey söyledi :D bilmiyorsa niye çıktı abi? ya da programa çıkmadan önce neden birşeyler araştırmadı? bu da benim eleştirim yani. sonuçta bir iş yapılıyorsa en iyi şekilde yapılmalı, araştırılıp sunulmalı. yoksa program çok uzun ömürlü olmaz bence. haksız mıyım?

" O kızı atın beni alınn "

kıskanmayalım :PppP

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

" O kızı atın beni alınn "

kıskanmayalım :PppP

Ya alper gözünü seveyim, onun neyini kıskanayım yaa :D sadece işini yapsın yeter :D aralarındaki bi adam da çok donuktu mesela onu da beğenmedim :D

Toplam Hit: 2371 Toplam Mesaj: 19