Donanim Haber Tv2 De Program Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulaslaslas
    ulaslaslas's avatar
    Erkek

sunucular bişey anlatırken çok kuru oluyor. altta hafif müzik olmalı bence. ve kesinlikle stüdyo tasarımı berbat. tamam turuncuyu kullanamadınız ama etrafa ne biliyim büyük Enter tuşu falan teknolojiyi andıran dekoratif şeyler koyulabilirdi. strafordan yapılabilir ucuz şeyler yani bunlar

eskiciden al iki tane çalışmayan dolu kasa içinde ki ana kartı falan bi vitrin gibi bölmede sergile.

çok boş duruyo izlerken. 

ama daha ilk. umarım kaldırmazlar yayından. güzelleşir dahada .

ve kesinlikle ünlü davet etmeleri gerek. 10 dakkalık fifa falan oynatsalar o sırada muhabbet falan baya rağbet alır program

Trilyon da olsan harcanacaksın!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

cnn türkteki multiplayer programından daha güzel bence :)

mesut reyiz seni seviyoruz :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayret o gerizekalı zeliha yetişi nasıl almamışlar :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=apzm8NXVM3A

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

dhnin ilk zamanlarını hatırlıyorum da.. neyse.. şimdi paranın amına kouyuyorlar ama öyle böyle değil para kavramının anasını bacısını.. ah kafama sıçayım..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

dhnin ilk zamanlarını hatırlıyorum da.. neyse.. şimdi paranın amına kouyuyorlar ama öyle böyle değil para kavramının anasını bacısını.. ah kafama sıçayım..

hayırdır siteyi açarken gel sende mi ortak ol demişlerdi zamanında ? :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Geçen bende izledim, eksikleri vardı ama öpüpü başıma koydum :) Böyle programların olmasını istiyorum TV'lerde...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Geçen bende izledim, eksikleri vardı ama öpüpü başıma koydum :) Böyle programların olmasını istiyorum TV'lerde...

Katılıyorum böylece etraftaki ekran kartının kalitesini kartın belleğine göre belirleyenlerden kurtuluruz.

-Benim ekran kartım 2 cigabayt her oyunu açar.

Toplam Hit: 2382 Toplam Mesaj: 19