folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dota Oynayanlar Bi Bakasın

Dota Oynayanlar Bi Bakasın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar Dotaya Başlayacam Kurulumunu Felan Uzaktan Yapabilcek Olan Varmı Yardım Help :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

kurulumunda zor olan birşey yokki kardeş

warcraft 3 ve ekpaketi olan fhrozen throne u indir daha sonra güncel patchini yükle zaten dota dediğin bir haritadan ibaret

uğraşmak istemiyorum veya denedim olmadı diyorsan umarım yardım edebilecek birisi çıkar

edit:istersen kurulumun neresinde takıldığını söylersen buradan yardımcı olabilirim

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

kurulumunda zor olan birşey yokki kardeş

warcraft 3 ve ekpaketi olan fhrozen throne u indir daha sonra güncel patchini yükle zaten dota dediğin bir haritadan ibaret

uğraşmak istemiyorum veya denedim olmadı diyorsan umarım yardım edebilecek birisi çıkar

edit:istersen kurulumun neresinde takıldığını söylersen buradan yardımcı olabilirim

----------------------------

knk cd si varda birlikte kurarız pmden msn at ekleyim

-

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bak burda ayrıntılı anlatımı var üyelikte istemiyor

http://www.usakteam.com/multimedya/download/warcraft-3-tft-patchler-rehberler-7-alternatif-dota-full-paket.html

yarın erken kalkmam lazım bu yüzden yatıcam şimdi ama takıldığın biryer olursa yarın akşam yardımcı olurum burdan veya msnden farketmez

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

bak burda ayrıntılı anlatımı var üyelikte istemiyor

http://www.usakteam.com/multimedya/download/warcraft-3-tft-patchler-rehberler-7-alternatif-dota-full-paket.html

yarın erken kalkmam lazım bu yüzden yatıcam şimdi ama takıldığın biryer olursa yarın akşam yardımcı olurum burdan veya msnden farketmez

Key Silinmiş :( 2 Dk Atabilirmsin msnden

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

keyleri google dan bulabilirsin. kurulumda çok basit. bunun için sana yardım etmicem çünkü bunu da kendi başına halledemiyosan kalk o pc nin başından :D oyunu kurduktan sonra diger aşamayı anlatırım :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

keyleri google dan bulabilirsin. kurulumda çok basit. bunun için sana yardım etmicem çünkü bunu da kendi başına halledemiyosan kalk o pc nin başından :D oyunu kurduktan sonra diger aşamayı anlatırım :D

Yaw Kurulumu hallettim Ama Şu Pacht İşini Yapamıyom oyunu kurdum sonra Frozenthoreyi kurdum

War3TFT_122a_English.exe bu pachti kurdum sonra War3Patches_TFT_122a_123a_enUS.exe bunu kurdum bunlardan sonra hangi pachti kurmam gerek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Helpppp me

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taBaDa
    taBaDa's avatar
    Erkek

1.24e vardı sanırım en son patche

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taBaDa
    taBaDa's avatar
    Erkek

http://rapidshare.com/files/371513906/War3TFT_124e_English.exe burdan ındırebılırsın bunu ve alttakı ıkısını kurman yetıcektır patchler ıcın..
    http://www.megaupload.com/?d=R65W6LNN

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şimdi Oyunu Öğrenmede Sıra

Toplam Hit: 2301 Toplam Mesaj: 20