folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dota Oynayanlar Bi Bakasın

Dota Oynayanlar Bi Bakasın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Dota-Defense-Of-The-Ancients-Online-Free-Pvp-73118/

geniş anlatım burda..

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

anam bi noob daha :) kurlum zor bisi deil... next next next sorada oynayacagın server in dosyasını indir... bitti gitti

basarılar

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

yükleyebildinmi kardeş yoksa yardımcı olayım??

yüklediysende oyunlara girmeden ai map indir onda takıl karakterleri öğrenmeye çalış

oyunlara girersen de mümkün olduğunca random oyunlara gir bilmediğin karakterlerle oynaman gelişmende faydalı olur

bir karaktere yoğunlaşmak istiyorsanda rikumaru yu dene noob olsan bile o karakterin oyun tarzını kavrarsan pro gibi oynarsın çakmaz kimse:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

sakın milletin oyununa girip mahvetme ortalıgı :D oyunu da ögrendigini düşüneceksin hemen ama lütfen 1 yıl kadar ögrenmeye ugras :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------

sakın milletin oyununa girip mahvetme ortalıgı :D oyunu da ögrendigini düşüneceksin hemen ama lütfen 1 yıl kadar ögrenmeye ugras :D

Lem Okadarde Ezik Deilim Ama Hangi İtemleri Kascagımı Biliyorum Mesela Ama Yerlerini Ver Birleştirmeleri Bulmada Zorlanıyorum

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Evde bilgisayar olmasına rağmen conqurest ve warcraft oynamaya cafeye giderdik. Ordaki diyalogları unutamam hiç :D

age of conqurest oynarken

--   Ertan abi bana geldiler Barışın çukunuları kessene neye yarıyo senin palalar 

++ Sikecem seni de çukunuda  haa her çukunuya yetişeceksek işimiz var göt(goth) kasıyosun ipne bassaydın 2 baraka kussaydın bana mı güvendin imperial derken

Dota oynarken

--   Ertan abi yetiş stan atıılar blade görünmez gelmiş...

++ Hay amk bi defa da girme iki kişinin arasına bir de pandayla oynuyor siktiğimin ipnesi ben çıkıyorum amk bi sigara içecem 

Not oyunlar en az 8 kişiyle oynanırdı her kafadan bir ses , aklıma gelen iki güzide diyalouğu anlattım sadece

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Planzero bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

Lem Okadarde Ezik Deilim Ama Hangi İtemleri Kascagımı Biliyorum Mesela Ama Yerlerini Ver Birleştirmeleri Bulmada Zorlanıyorum

Söylendiği gibi 1 yıl pro game girme kişisel olarak da algılama ama noobluk böyle bir şey, zamanla aşılıyor. Eğer itemlerin yerini nasıl yapıldığını kaç gold tuttuğunu bilmekle pro olunsaydı 2 haftaya bakardı dotada pro olmak emin ol. Oyunun mekaniği(mesela yükseklik farkı olan yerde yukardaki adamın aşağıyı görebilmesi ancak alttakinin yukarıyı görememesi, ya da çok basitçe heroya atak verdiğin zaman karşı kulelerin ve creeplerin targetlarını değiştirip sana atak vermeleri gibi),oyun takibi, combattaki rolün, koridorda karşındakine ezilmemek veya karşındakini kastırmamak karşıdaki herolara göre etkili olabilecek bi hero seçmek, hangi heroya hangi skillerle ilerleyeceğin falan bunlar hep oyunu etkileyen şeyler. Hatta item konusu da o kadar kolay değil, aynı heroya oyununa göre 10 çeşit item kombinasyonu çıkarsın. En azından 4 yıldır oynarım dotayı ki 4 yılın sonunda eşşeği bağlasan pro olur :) uzunca bi süre noob game takıl, sadece serverdaki oyuncularla değil reeldeki arkadaşlarınla da oyna zevkini alırsın üstelik öğrenmiş olursun. Ama gerçekten 2 ay sonra oldum ben diyip pro game falan girme(girmeyin! tüm yeni başlayanlara sözüm) sonra ortam tatsızlaşıyor. Kurulum konusunda yeterince cevap gelmiş ben de oyun kısmına değineyim dedim. Ancak kurulumda sıkıntı olursa tekrar buraya dönersin yardım edilir her türlü haydi kolay gelsin.

Metallica Rules
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oldwolf bunu yazdı:

Planzero bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

Söylendiği gibi 1 yıl pro game girme kişisel olarak da algılama ama noobluk böyle bir şey, zamanla aşılıyor. Eğer itemlerin yerini nasıl yapıldığını kaç gold tuttuğunu bilmekle pro olunsaydı 2 haftaya bakardı dotada pro olmak emin ol. Oyunun mekaniği(mesela yükseklik farkı olan yerde yukardaki adamın aşağıyı görebilmesi ancak alttakinin yukarıyı görememesi, ya da çok basitçe heroya atak verdiğin zaman karşı kulelerin ve creeplerin targetlarını değiştirip sana atak vermeleri gibi),oyun takibi, combattaki rolün, koridorda karşındakine ezilmemek veya karşındakini kastırmamak karşıdaki herolara göre etkili olabilecek bi hero seçmek, hangi heroya hangi skillerle ilerleyeceğin falan bunlar hep oyunu etkileyen şeyler. Hatta item konusu da o kadar kolay değil, aynı heroya oyununa göre 10 çeşit item kombinasyonu çıkarsın. En azından 4 yıldır oynarım dotayı ki 4 yılın sonunda eşşeği bağlasan pro olur :) uzunca bi süre noob game takıl, sadece serverdaki oyuncularla değil reeldeki arkadaşlarınla da oyna zevkini alırsın üstelik öğrenmiş olursun. Ama gerçekten 2 ay sonra oldum ben diyip pro game falan girme(girmeyin! tüm yeni başlayanlara sözüm) sonra ortam tatsızlaşıyor. Kurulum konusunda yeterince cevap gelmiş ben de oyun kısmına değineyim dedim. Ancak kurulumda sıkıntı olursa tekrar buraya dönersin yardım edilir her türlü haydi kolay gelsin.

eywallah Şu Host Kursammı Ne yapsam Noob Oyunları kurmak için ama hostu kurmayı felan unttum baya bir ara ghost la yapıyordum arkaaş ayarlamıştı

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taBaDa
    taBaDa's avatar
    Erkek

Planzero bunu yazdı:

oldwolf bunu yazdı:

Planzero bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

eywallah Şu Host Kursammı Ne yapsam Noob Oyunları kurmak için ama hostu kurmayı felan unttum baya bir ara ghost la yapıyordum arkaaş ayarlamıştı

şu anda ghost bıraz karısık bır sure dıger oyunlarda takıl bana gorede zaten bır sure sonra daha rahat anlamaya baslarsın herseyı.. ben 5.84den berıdır oynuyorum dotayı o zamanlar daha bı baskaydı ozledım ya :))

Toplam Hit: 2316 Toplam Mesaj: 20