folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Dövüş Kulübü‘Ndeki Subliminal Mesaj Ve 25. Kare Teknigi.

Dövüş Kulübü‘Ndeki Subliminal Mesaj Ve 25. Kare Teknigi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

az önce bi sitede gördüm, elemanın birisi ss alıp koymus. baktım, yok artık lan daha neler dedim, dalga geciyor sandım.

http://www.hdfilmizler.com/dovus-kulubu-hd-izle-fight-club-hd-izle/

8. partı acın ve son sahneye gelin. 13:58-13.59'a dikkat. halen saskınım ilk izledigimde nasıl farketmedim diye.

aramalara da baktım bununla ilgili daha önce konu acılmamıs sanırım.

ss koyardım da en iyisi siz kendiniz görün :|

edit : simdi youtube'dan tekrar kontrol ettim bu sefer göremedim, nasıl oluyor bu is :S görüntü cok hızlı geciyor.

edit 2 : oradaki sanırım editlenmis. orjinal halinde varmıs bu mesaj olayı.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

önceden konu açılmış orada şaşırmıştık biz o yüzden şimdi şaşırmıyoruz :D

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Kasten konulmuştur 25. kare. Filmi ciddi anlamda izlesen anlardın zaten. Her şeyi subliminale dökmeye gerek yok.

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı:
    -----------------------------

Kasten konulmuştur 25. kare. Filmi ciddi anlamda izlesen anlardın zaten. Her şeyi subliminale dökmeye gerek yok.

hadi ya ben de yanlıslıkla koydular sanmıstım tesekkürler süper zekâ. bu kareyi görmedigim icin hic anlamamısım filmi tüh, büyük eksiklik.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

ss versenize beyler

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Aslında sinema sektörünün sabotajcısı olarak Tyler'ı anlatırken subliminal mesajları film makaralarına montajlamaya kadar anlatıyor. Cinsel organın film makarasından bir parça olarak ekrana gelmesi anlık bir şekilde oluyor. İşte uygulamalı şekli der gibi. Her insan dikkat edemez bu çok doğal. Tyler'in doktorun arkasında, ofiste, terapide, sessiz caddede göründüğü her kısmı biliyorum. Anlık bir şekilde gelip gidiyor.

Bunun ticari bir silah olduğunu, filmin bu kadar beğenilmesinin sebebinin bu olduğunu iddia eden bile var. Subliminal mesajlarla izleyici çekiyor gibisinden. Fakat filmin sonuna kadar ipucu olmadan ilerlemeside çok saçma olurdu bana kalırsa. Şahsen o anlık görüntüler o da neydi öyle dedirtmişti bana ilk izlediğimde. Film sona erince amaçlarını kavramıştım.

2 göz gerçeği, 2 göz ihtimalleri ...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bu olayı duymuştum ama bu kadar açık seçik görüldüğünü bilmiyordum :D şimdi internetten final kısımlarını izledim hepsinde belli ama daha önce göremiyordum. algıda seçicilik bu mu acaba  :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

bu olayı duymuştum ama bu kadar açık seçik görüldüğünü bilmiyordum :D şimdi internetten final kısımlarını izledim hepsinde belli ama daha önce göremiyordum. algıda seçicilik bu mu acaba  :P adam sünnetliymiş bu arada

Film izlemekte bir sanattır aslında. 

Bir öğretmeni olsa ve izledikten sonra özetini istese, çoğu ortalama altında kalırdı. :) 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

th317 bunu yazdı:

ss versenize beyler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

hoca naaptın. kaç kere aynı konudan açıldı, onu bırak ilk izlediğinde farketmediysen nasıl izliyosun sen filmi. tamam anladık meşgul adamsın da, bu da fayt kılab yağni :) birçok sahnede var. en sonda da malafat var. where is my mind girerken.

Im Boned, All Boned.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

th317 bunu yazdı:

ss versenize beyler

http://www.google.com.tr/images?hl=tr&q=Fight%20Club%20subliminal%20message&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1600&bih=696

Toplam Hit: 15810 Toplam Mesaj: 48