Düğün Dernek 2 Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

mesele 5 yıl hazırlandı 500 milyon dolar harcadı değil

size göre güzel olmayan ama başkalarının beğendiği şeylere bi çırpıda kestirip atmayın

en azından sevmediğiniz şeyi kendinize saklayın

veya şurasını beğenmedim, şunu şöyle yapabilirdi vs diyebilirsin

benim lafım "yarısında uyumuşum", "bok gibi", "param boşa gitti" diye yardıranlara

bi eleştiri vardır, bi de çemkirmek vardır

ikisi aynı şey değil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Şimdiye kadar izlediğim en rahatsız edici filmdi. 

O kadar vizenin üstüne, kafa dağıtayım diye, tek başıma ilk seansta izleyeyim dedim. Yıllardır sık sık sinemaya giden biri olarak, ilk defa bir filmin ortasında çıktım. Hatta ortası bile değil tam 22. dakikada dayanamadım çıktım. 

Cem Yılmazın son filmini de çok beğenmedim, önceki filmleri ile kıyaslanamaz bile. Ama yine de bir seviye vardı, eğlenerek sonuna kadar izlemiştim. 

Fakat bu ikilinin Kardeş Payı, İşler Güçler dizilerini ara ara izleyip gayet de beğenmeme rağmen, film acayip itici geldi. Kendi görüşüm, tamamen saçmalık. Bir daha da bu tarz bir filme gitmem kesinlikle. 

Ama salondakiler gayet beğenmiş gibiydi, daha ilk 5 dakikada kahkaha atmaya başladılar. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Film çok güzeldi.  İlk dakikadan itibaren gülmeye başladım.  En son gülmekten nefes alamıyorum.  Birazda psikolojiyle alakalı komedi filmleri.  Gulesin yoktur hiç gülmeden çıkarsın.  Bütün salon gülüyor siz gülmüyorsaniz  biraz kendi ruh halimize bakmak lazım. 

Tek başına komedi filmi hiç sarmaz bu arada arkadaşlarımızla deneyin biraz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Kahkaha attıran sahneleri var,bence gayet güzel akıcıydı izlenmelisiniz.

Not: Bana göre 1. film bir adım daha önde^

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

yeni izledim.. bana ilk filmin verdiğini aynen verdi.. ben öyle gülmeyen biriyim zaten. çok güldüm mü hayır. tebessüm bile etmedim. ama bana içten ve samimi geldiği için, mekanlar falan hoş, hikayesi güzel.. yani ciddi anlamda sevdim.. ilki kadar güzel olmuş. 

ama mesela ben hatırlıyorum recep ivedik 1 i sinemada izlediğimde milletle beraber karnım deşilmişti gülmekten.. o zaman daha küçüktük falan.. öyle tat arayanlar için öyle bir tat vermiyor. farklı bir tadı var ama güzel.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

1 i sevmemiştim bu seferkine beleş diye gittim yine sevmedim, hatun gülüyor diye güldüm, gülerken azcık mıncıkladım fakat istediğim tatmini vermedi bana film. heç gomik deeldi yani :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Film 3 günde 1.380.122 izlenmiş.

Bu arada @zorbaa mürit'in söylediklerine katılıyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün gittim.İyi güldüm.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

esaretin bedeli, kaçış planı bilmem ne gibi filmleri izledikten sonra bunlar saman geliyo ama gülmek istiyosanız gidin :D 

neyle neyi kıyaslıyon sende komedi ilke imdb top 1. kıyaslanrmı mk :D 

Yav kiyaslamadim durum tespiti sadece. Adamlar ne filmler yapiyo amk bizimkiler var yok kufur komik cumleler :d babam kardesim girince girmek zorunda kaldim ahdjdnfkf

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Gittim güldüm çıktım ilkine göre iyi olmasa da kötü de değildi

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 5075 Toplam Mesaj: 51
düğün dernek 2 sünnet