folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün Yaşadığım Olay

Dün Yaşadığım Olay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

Hocam Esenyurt ta bir firma senede belirli bir gün hafif defolu oyuncakları 5 tl ye veriyor.

Dışarıda 70 - 80 tl olan(hatta daha fazla) oyuncaklar 5 tl den satılıyor.Ne alırsan 5 tl yapıyorlar yani. Bizzat fabrika deposundan alınıyor ve sadece çevredeki fabrikalara haber veriliyor.Alıp satan çok kişi var.Kredi kartlı monopoly dahi 5 TL idi.Şuan için bir bağlantım kalmadı.

Arayıp uzlaşılırsa daha ucuza ve gerçekten ihtiyacı olan kişiler için alınabilir.

Firma Esenyurt ta bulunmaktadır.

Firma ile iletişime geçmek isteyenlere firma ismi verebilirim.

Saygılar.

Edit: hafif defolu tabirinin içine sadece ambalajı deforme olmuş ürünlerde dahildir.

ercag tarafından 20/May/15 18:36 tarihinde düzenlenmiştir

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ercag bunu yazdı

Hocam Esenyurt ta bir firma senede belirli bir gün hafif defolu oyuncakları 5 tl ye veriyor.

Dışarıda 70 - 80 tl olan(hatta daha fazla) oyuncaklar 5 tl den satılıyor.Ne alırsan 5 tl yapıyorlar yani. Bizzat fabrika deposundan alınıyor ve sadece çevredeki fabrikalara haber veriliyor.Alıp satan çok kişi var.Kredi kartlı monopoly dahi 5 TL idi.Şuan için bir bağlantım kalmadı.

Arayıp uzlaşılırsa daha ucuza ve gerçekten ihtiyacı olan kişiler için alınabilir.

Saygılar.

Edit: hafif defolu tabirinin içine sadece ambalajı deforme olmuş ürünlerde dahildir.

pilsan olmasın ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Guzel bir sosyal aktivite olabilir.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    ercag bunu yazdı

Saygılar.

pilsan olmasın ?

Yok hocam pilsan değil.

Pilsanın öyle bir dağıtımı yok bildiğim kadarıyla.

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Çizik

Bir çocuğun yüzünü güldürebileceksek bir gün sigara içmeyiveririz. Yazın beni de olacaksa böyle bir organizasyon.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

Çok zor bir çocukluk geçirdim. Hatta ilkokulda hayırsever bir adam, gücü olmayan ailelerin çocuklarına ayakkabı almak istediğini söyleyerek müdürle görüşmüş ve okuldaki fakir çocukları toplayıp ayakkabı alalım demiş. Ve şimdilerde anladığım kadarıyla da sanırım bir limit koymuş. Öğretmenim, benim de bu özellikleri taşımam nedeniyle listeye beni de dahil etmiş. Aradan yaklaşık 30-32 yıl geçmesine rağmen dün gibi hatırlarım o günü. Bir ayakkabıcıya gittik. Bize bir kaç model gösterdiler. Ancak benim gözüm bir başka ayakkabıya takılmıştı. Her ne kadar dirensem de o ayakkabıyı alamamıştım. Ancak seçili modellerden güzel bir modeli alabilmiştim. Sonuçta eski ayakkabım yenilenmişti. Ve gene de mutlu olmuştum. Öğretmenimin diğer ayakkabıda kalan gözlerimden sonraki bakılşını da hiç unutmam. O da üzülmüştü belki ama yapacak bir şey yoktu.

Fazla edebiyat gibi oldu afedersiniz ancak, şu an çok şükür bir işim ve çocuğuma istediklerini almaya çalıştığım bir hayatım var. Allah o yavruların da bahtını açık eyler inşallah. Bu başlığı başlatan arkadaşa da çok teşekkürler. Belki güzel bir organizasyona sürüklemiş olacak bizi. Oyuncak/yemek/ayakkabı vs. her ne şekilde olursa olursa olsun, lütfen beni de yazın.. 

Saygılar..

Yoruldum..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Cok daha yapici bir proje var aklimda muritler, ne zamandir aklimda fakat genelde insanlar sozde cok iyi lakin is cebe gelince

tam tersi oldugundan projeyi yonlendiremiyordum yarim kaliyordu, buradaki muridleride gorunce tekrar canlandi icimde.

Bos bir vaktimde iyice sekillendirip sizlere sunacagim.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bence bir yurda gidip oradaki kac cocuk varsa bir hamburgerci ile anlasip onlara hamburger almali oyuncak kiyafet vs cok geliyor onlara hatta para yardimi ama oradaki yuva muduru hepsine el koyar cebe atar yigenim iki sene yuvada kaldi o anlatiyor bize birsuru sey geliyordu bize vermiyorlardi ama yerine gore degisir tabii.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

bir sosyal sorumluluk projesi yapalım böyle güzel olur

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

bende destek olurum...

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 7886 Toplam Mesaj: 64