folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün Yaşadığım Olay

Dün Yaşadığım Olay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler Reneye mail yolladım konuyla alakalı.Cevap bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

yukarlarda kalsın unutulmasın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

geçenki burgerking dayak seni çağırıyor konsunda altın harflerle bir cümle yazmıştım.

dini dili ırkı cinsi ne olursa olsun küçük çocuğun karnını doyurma çabalarına karşı tepki gösteren kişiler köprü altında 5 liraya sakso çeken travestiden daha değersizdir.

eşşek kadar adamlarsınız 12 saat aç kalsanız  at ziki bile çalıp yersiniz.

8 yaşında çocuk karnını doyurmak için masadan yemek çaldı diye adidas eşofmanlarınızla götü koltuğa yaslayıp isyan mesajları atıyorsunuz.

bütün hırsız çocuklar kardeşimdir.

zalimadam tarafından 22/May/15 20:29 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Bende varım bu iş içinde arkadaşlar,Ankara içiinde organizede yapabilirim.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

arkadaşlar reneye mail attım cevap gelince sizi haberdar edicem.En kötü ihtimal kendimiz bu organizasyonu düzenleriz.

u235 tarafından 22/May/15 20:13 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yaşadığın durum tam olarak nasıldı bilemiyorum ama

bu çokda kötü birşey olmayabilir.

çocuklarla haşır neşir biriysen hiçbir zaman durmayı bilmediklerinide bilirsin

bir çocuğa 2 kilo çikolata ver yok demez hatta çok karşılaştım aileler çoğu kez birşey istediğinde hayır bugünlük bu kadar  gibi şeyler söylerler

bu onların esirgediğinden değil bazende disiplin ve terbiye ile ilgili birşey.

sen 5 yaş ortalmasında biriyle bir markete git ve şunu de " ne istersin" sonra o reyondan ne zaman çıkıyorsun görürsün :)

bir gün doğum günündeyiz yaş pasta falan yedik sofra toplanırken yiğenimi alışveriş merkezine götürdüm. Arası 10 dk var yok

pastanenin önünde cama sarıldı bu kekten bana alın diye nasıl yalvarıyor görsen.

hayır olmaz falan dedik. oradaki görevli aynı senin gibi düşünmüş olacak ki çıkardı bir dilim pasta verdi :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

para toplayalim ve cocuk yetistermediki cocuklara istekleri sorularak ( tek tek ) liste yapilarak  istedikleri alinabilir.. diger turlu alinacak oyuncaklar icin kendi aralarinda kavga edebilir veya ayni oyuncaga sahip olabilirler..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

yaşadığın durum tam olarak nasıldı bilemiyorum ama

bu çokda kötü birşey olmayabilir.

çocuklarla haşır neşir biriysen hiçbir zaman durmayı bilmediklerinide bilirsin

bir çocuğa 2 kilo çikolata ver yok demez hatta çok karşılaştım aileler çoğu kez birşey istediğinde hayır bugünlük bu kadar  gibi şeyler söylerler

bu onların esirgediğinden değil bazende disiplin ve terbiye ile ilgili birşey.

sen 5 yaş ortalmasında biriyle bir markete git ve şunu de " ne istersin" sonra o reyondan ne zaman çıkıyorsun görürsün :)

bir gün doğum günündeyiz yaş pasta falan yedik sofra toplanırken yiğenimi alışveriş merkezine götürdüm. Arası 10 dk var yok

pastanenin önünde cama sarıldı bu kekten bana alın diye nasıl yalvarıyor görsen.

hayır olmaz falan dedik. oradaki görevli aynı senin gibi düşünmüş olacak ki çıkardı bir dilim pasta verdi :)

futurist senin şımarık yeğeninle bu çocukların olayı bir değildir.Sence de öyle değil mi?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

bekliyoruz hocam olmadı sen aç bir konu başlasın etkinlik

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Benide yazın. Yüzlerinde bir gülümseme olabilirsek ne mutlu bize.

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
Toplam Hit: 7887 Toplam Mesaj: 64